Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

panfisz

Jaki zegarek - Tudor/Breitling/Omega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po dłuższym czasie oszczędzania postanowiłem kupić/zainwestować w zegarek który będzie ze mną na długie lata. Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu inspiracji i w wielu tematach powtarzały się dwa klasyki - Omega i Tudor. A teraz do rzeczy:

 

Potrzebuje pomocy w wyborze zegarka z typowanych przeze mnie, ale propozycje rowniez chętnie rozważę. Jestem młody wiec ten zegarek będę używał sporadycznie tylko podczas ważniejszych wydarzeń, miło wiec by było aby był on przy okazji inwestycją. Budżet oscyluje w granicy 10-13tys ale niewielkie zmiany tez są dopuszczalne.

 

Co od zegarków:

 

1. Breitling superocean - raczej używany niż nowy ale w dobrym stanie, pare wisi u nas na bazarku i kuszą. Wiem ze to najmniej prestiżowa z propozycji ale mam wielką słabość do tej marki :)

 

2. Omega Speedmaster Moonwatch - co tu dużo mówić, piękny zegarek, do tego z historią. Tez raczej używka niż nowy w tych cenach (ten na który polowałem już uciekł z bazaru).

 

3. Tudor Heritage BB - niebieski lub burgund. Byłem tydzień temu w Azji i pierwszy raz miałem okazje zobaczyć go na żywo (oraz przymierzyć). Zegarek cudowny i tutaj w gre wchodzi nówka - w oficjalnym sklepie Tudora nowy kosztuje około 11.500zl w wersji blue/burgund na branzolecie i dodatkowym paskiem materiałowym ze sprzączką Tudora.

 

Z tych trzech który według Was byłby najlepszym wyborem ? Dziękuje za każdą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon z tych trzech zdecydowanie najbardziej uniwersalny, a to może mieć znaczenie jeśli to będzie jedyny zegarek.

Tudor jest genialny, ale już zupełnie inny. Do tego raczej w sklepie nie kosztuje 11,5k - gdzie Ty taka cenę widziałeś? Raczej bliżej 15k.

 

Ja wybrałbym Moona.

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to nie jest mój jedyny zegarek. Mam zegarek na codzien, garniturowy, eskstremalny i jeszcze pare :)

 

W Tajlandii w jednej z największych galerii handlowych. Tez mnie cena zdziwiła ale taką mi podali - 15% zniżki na start oraz zwrot vatu i 11.500 zł za BB oraz 13.000 zł za Pelagos. Był jeszcze nowy model (srebrno-złoty który reklamuje Beckham) za 15.000 zł :) Sam byłem zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie wybrałbym moona.

Z BB burgunda, koniecznie na bransolecie.

Zobacz jeszcze Tag heuer carrera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wybrałbym Omegę z tych trzech. Zgodnie z radą kolegi wyżej zerknij na Tag Heuer. Równie piękne a jeszcze zaoszczędzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.