Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

baxter1979

SARX021 vs SARX 013 vs SARB035 + polecany sprzedawca z Japonii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

To mój pierwszy post, dlatego najpierw chciałem się przywitać i od razu poprosić o pomoc w wyborze.

 

Zegarkami SEIKO zainteresowałem się kilka miesięcy temu gdy kupiłem SEIKO SNK807 i okazało się, że zegarek ma odchyłkę 2 sekundy na dobę. Dla mnie to był szok, ponieważ w moich pozostałych zegarkach ta różnica wynosi od 5 do 25 sekund. A tu proszę, zegar za 50 USD i tylko 2 sekundy. Dlatego postanowiłem zakupić coś nowego.

 

Wybór padł na SARX021, SARX013 i SARB035. Który z nich byście polecili? Wszystkie są na bransolecie i maja białe tarcze, mechanizm ten sam – bardzo na forum chwalony. Moje wątpliwości dotyczą jakości bransolety. Jak oglądałem zegarek SSA303J1 w Time Trend, to miałem wrażenie takiej dziwnej lekkości. Jakby bransoleta była pusta w środku.

 

Drugie moje pytanie dotyczy polecanego sprzedawcy z Japonii, lub innego miejsca, gdzie któryś z tych zegarków mogę bezpiecznie zakupić?

 

SARX021

 

post-100643-0-03685300-1509035952.jpg

 

SARX013

 

post-100643-0-24016200-1509035985.jpg

 

SARB035

 

post-100643-0-46228800-1509036015.jpg

 

Pozdrawiam,

 

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez adamW23
      Jestem nowy na forum- witam wszystkich!
      Mam pewien kłopot- przy demontażu bransolety od Sarba odpiąłem bransoletę aby mieć nie łatwiej. Teraz chciałbym użyć bransolety ale okazuje się, że nie mam tego fabrycznego teleskopu, który tam siedział. Standardowe teleskopy są zbyt grube i nie wchodzą. Potrzebuję teleskop o szerokości/długości 18mm, bardzo cienki, myślę, że 1mm lub nawet mniej. Mieszkam w małym mieście- mam jednego jedynego zegarmistrza, który nie posiadał stosownych teleskopów. Pytanie gdzie mogę zamówić tak cienkie teleskopy? Może ktoś miał tego typu problem z bransoletą do Sarba lub inną bransoletą? Załączam zdjęcie o które połączenie dokładnie chodzi.
    • Przez dsz
      Czy coś zmieniło się na rynku ?
      Czy wciąż króluje rodzina SARBów Seiko do 500 dolarów.
      Proszę o propozycję i dyskusję..
    • Przez Horizon
      Cześć,
       
      Czy ktoś z Was zna ten sklep? Nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat, a mają wyjątkowo dobre ceny na SARB033 i SARB035, szczególnie na tle konkurencji.
       
      https://treasuresummer.com/index.php?route=product/manufacturer/info&manufacturer_id=16
       
      Dziękuję.
    • Przez TTM
      Seiko Sarx013
      6r15, szafirowe szkiełko, 100 atmosfer, nowość w PRESAGE linii.
       

       


       

       


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.