Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adamW23

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Załączam zdjęcie- wcześniej zrobiłem to nieskutecznie. Na zdjęciu zaznaczyłem, o które połączenie chodzi. Panowie- dziękuję za odzew. Proszę o dalsze informacje czy macie możliwość załatwienia tego teleskopu.
  2. Jestem nowy na forum- witam wszystkich! Mam pewien kłopot- przy demontażu bransolety od Sarba odpiąłem bransoletę aby mieć nie łatwiej. Teraz chciałbym użyć bransolety ale okazuje się, że nie mam tego fabrycznego teleskopu, który tam siedział. Standardowe teleskopy są zbyt grube i nie wchodzą. Potrzebuję teleskop o szerokości/długości 18mm, bardzo cienki, myślę, że 1mm lub nawet mniej. Mieszkam w małym mieście- mam jednego jedynego zegarmistrza, który nie posiadał stosownych teleskopów. Pytanie gdzie mogę zamówić tak cienkie teleskopy? Może ktoś miał tego typu problem z bransoletą do Sarba lub inną bransoletą? Załączam zdjęcie o które połączenie dokładnie chodzi.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.