Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Horizon

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

248 profile views
 1. Nowy Aevig. https://aevig.com/shop/thule-sportswatch/ ...i jeszcze GMT
 2. Czyżby Cartier u Wojciecha Waglewskiego?
 3. W Seiya kupowałem. Najmniejszych problemów nie było. Szybko, sprawnie, fakt że przed covidem. Cło i VAT na 99,9% procent będą naliczone. Alternatywą zakup w UE, jeśli jest taka oferta np. na Ebayu.
 4. Horizon

  Citizen

  Witam fanów Citizena. Chciałbym wejść do klubu ale niestety okazało się że jeszcze nie czas. Wprawdzie nabyłem, ale na razie musi być "bazarek". Gdyby kogoś z Was zainteresował to zapraszam:
 5. Pozwolę sobie mieć inne zdanie. Moim zdaniem wcześniejsze wersje tarcz były lepiej zbalansowane. Ale wiadomo, każdy ma swój gust.
 6. Jest świetny. Praktyczny, wygodny i ładny. Odkąd kupiłem - na ręce 80-90% czasu. Innym zegarkom na tyle trudno się dopchać, że już 3 poszły do nowych użytkowników, aby nie leżały bezczynnie.
 7. Tak wygodnego i praktycznego zegarka wcześniej nie miałem. Rewelacja.
 8. Wrócę do tematu OCW-S100, którego posiadam od kilkunastu tygodni. Przepraszam, ale to jest killer innych zegarków. Od kiedy go mam, to inne wskoczyły na nadgarstek na 1 dzień, to wszystko. Żaden zegar wcześniej mną tak nie owładnął. Jestem o krok od wyprzedaży - żeby zostawić tego Oceanusa, SARX045 - bo piękny, a resztę sprzedać i ewentualnie nabyć jakiegoś garnitura/EDC z jasną tarczą. A mogłem tego ocka nie kupować, i byłby spokój
 9. Od dwóch tygodni przyklejony do ręki.
 10. No więc miłość trwa w najlepsze. Oceanus bez przerwy na ręce, automaty czekają na swoją kolej. Zegarek pierwsza klasa! Wygoda, dopasowanie, lekkość noszenia. No i proste piękno. O to mi chodziło. Najgorzej wypada w słabym, sztucznym świetle. Jest taki przyciemniony i sprawia wrażenia plastikowego. Ale reszta wrażeń - bezbłędna. Cieszy tak jak pierwszy poważny zegarek!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.