Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

malachowskim

g-shock do 1000PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

W niedługiej przyszłości (pewnie na święta), planuje sobie kupić porządny zegarek który mi posłuży. Główne cechy jakie dla mnie musi mieć to musi być trwały no i musi  ładnie wyglądać, tak aby cieszyć moje oko. Nastawiłem się na zakup G-shocka, gdzieś zawsze w głowie słowo g-shock było dla mnie równoznaczne z jakością i trwałością. 

Wpadł mi w oko model GG-1000, jednak widzę że nie zbiera on dobrych opinii, zapewne z racji na właściwości starszego brata. 

Spodobał mi się też GA-100-1a1er. 

Jak nie GG-1000 bądź GA-100-1a1er to jaki model? - nie ograniczam się tylko do nowych zegarków, mogą być z drugiej ręki, ale oczywiście w dobrym stanie jak i cenie. Wiem że podałem dwa zegarki ze skrajnych wartości budżetu, ale może ktoś z was coś sensownego doradzi. 

 

W jakich warunkach będzie użytkowany zegarek:

- praca (magazyn)

- wypady do lasu ( hobbistyczny drwal )

- duża działka przy domu i roboty przy niej.

- normalne codzienne użytkowanie. 

 

Na czym mi zależy:

- musi mieć: "wskazówki", chyba że spodoba mi się konkretny model bez. 

- czujniki: niekoniecznie, chociaż przy górnej granicy budżetu coś mogło by mieć. 

- ładny wygląd, cieszący oko. 

 

Ogólnie chce aby ten zegarek mi posłużył jak najdłużej....

budżet max 1000PLN - nie do ruszenia na plus.

 

pozdrawiam

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gst-w110. Jest tez wersja bez Multibanda ktora powinno byc duzo tansza. Zobacz moze Ci sie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadł mi jeszcze w oko model: GA-1000 prezentuje się nawet nieźle..

Ogólnie ciężki wybór, będę musiał pojechać do jakiegoś sklepu stacjonarnego i obejrzeć na żywo w/w modele....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w końcu wybrałeś?

 

Mam podobny dylemat:

GX-56BB-1

GW-9400

GG-1000 jakby miał solar brałbym i się nie zastanawiał.

GA-800

GA-700 lub GA-710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie będę musiał się wybrać do konkretnego sklepu gdzie będę mógł zobaczyć interesujące mnie modele, interesują mnie:

- GA 1000/1100

- GG 1000

- GWN 1000 - z używanych aby w budżecie się zmieścić...

Najbardziej "kręci" mnie ostatni model, tylko kupić używkę to też czasami loteria - trzeba uważać...

Ogólnie wszystko zależy jak zegarek będzie też leżał na ręce, bo nie odrzucam również zegarków z serii GA-100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w końcu wybrałeś?

 

Mam podobny dylemat:

GX-56BB-1

GW-9400

GG-1000 jakby miał solar brałbym i się nie zastanawiał.

GA-800

GA-700 lub GA-710

 

Ale jaki dylemat? Z wymienionych GW-9400 zżera wszystkie pozostałe - no chyba że masz 20cm w łapie to bierz GX-56, a jeszcze lepiej GXW-56 - ale to jak masz przynajmniej 20cm w nadgarstku...

 

 

GG-1000 jakby miał solar brałbym i się nie zastanawiał.

 

Przecież jest Mudmaster z solarem - nazywa się GWG-1000 ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie też popatrzyłem na GW-9400 i też go biorę pod uwagę, chociaż nie ma wskazówek na których mi zależy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie te wskazówki i kup gw-9400. Zegarek ze wskazówkami kup jako drugi na inne okazje.

Ja osobiście kupiłem g-7900, w porównaniu do gw-7900 nie ma solara i radia, ale za to ma fajniejszy moduł, czyli funkcjonalność i nie ma tych idiotycznych sterczących pseudośrubek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.