Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MacBlo

Kogo witam, kogo goszczę?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Nowym użytkownikiem forum nie jestem (sprawdziłem, że konto zostało założone w 2012 roku), ale od dłuższego czasu do was nie zaglądałem. Jak zaglądałem w miarę regularnie, to moje uczestnictwo kończyło się na biernym przyglądaniu się - jest na takiego użytkownika nawet specjalne sformułowanie (było chyba w milionerach ostatnio, może ktoś pamięta?).

Bierna postawa wynikała też poniekąd z faktu, że nie miałem się za bardzo czym pochwalić. Po dłuższym czasie uznałem, że zainteresowanie zegarkami, na które człowiek finansowo sobie nie może pozwolić, jest jak lizanie loda przez szybę. I nadal tak jest, moja kolekcja w ogóle się nie powiększyła (zawsze jest coś ważniejszego do wydania pieniążków, też tak macie?), to uznałem jednak, że człowiek jakieś hobby mieć musi, a lepsze to niż Bloodborne na PS4 (graliście? świetna gra! ;)) Stąd też powrót do tematu. Plany zakupowe oczywiście też się pojawiły, ale o tym może innym razem :) Póki co moja skromna kolekcja prezentuje się następująco:

 

Atlantic Worldmaster 21 jewels

G-shock (tzw. wół roboczy) GW-3500

Tissot - zabijcie mnie a nie pamiętam, dostałem ten zegarek na komunię (czyli jakieś hmm... 23 lata temu). Przypomnę sobie w domu i zaktualizuje ;)

 

Edit: Tissot PR 50 J178/278 - biała tarcza ;)

 

I to tyle. Dzięki i do zobaczenia na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzenie jest z teleturnieju " Piraci" prowadzonego przez Rafała Rynkowskieg..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.