Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

worientom

Casio SGW-400 co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

SGW-400, teraz w cenach na oko fajnych, ale.... Czytałem na forum, że to nie jest prawdziwy protrek. W każdym razie zastanawiam się, czy warto? Nie chodzi mi o to, że to plastik i szkiełko hesalitowe, bo to wiem i akceptuję. Również wiem, że termometr jest wiarygodny tylko wtedy, gdy nie jest na nadgarstku (łapie ciepło). 

 

Co mnie interesuje, to wiarygodność wskazań wysokościomierza i kompasu, w zegarku "tej półki cenowej". Czy są wiarygodne? Czy są lepsze zegarki w cenie max 400 zł, czy po prostu za taka cenę lepiej sobie darować altimeter i kompas?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, ale to zegarek dla profesjonalistów, a ja jestem amatorem ;)

 

Chodzi mi o zegarek zakładany parę razy w roku, wyłącznie w góry. Czy sensory w tym outgearze to lipa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sensory sa takie same tylko, ze w tym masz jeszcze solara ładujacego baterie i kompas :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sensory sa takie same tylko, ze w tym masz jeszcze solara ładujacego baterie i kompas :)

 

acha, dzięki za zwrócenie uwagi :) sgw-400 nie ma kompasu? Nie zauważyłem.... a właśnie zależy mi na wysokościomierzu i kompasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak SGW-400 ma tylko termometr i wysokosciomierz/barometr. Ja bym wybrał PRG-300 bo ma np to co modele kosztujące ponad tysiaka tyle, ze nie posiada Multibanda 6. Tak wiec za 70zł wiecej dostajesz duzo wiecej oraz lepiej wykonany zegarek.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, rzeczywiście PRG-300 jest wart uwagi, ale tylko w pozytywie. Niemniej jest bardzo duży....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest duzy zegarek i lezy znakomicie przez to, ze ma skrzydełka pod paskiem. Ja mam nadgarstek 17cm i lezal idealnie ale mi sie wydawał troszke za mały bo na co dzien nosze GW-9400.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.