pawelb29 806 #6601 Napisano 20 Marca 2015 IWChttp://www.iwc.com/en/collection/portugieser/IW3714/ 0 Deus Dona Me Vi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
@rtur 10 #6602 Napisano 20 Marca 2015 A gdzie górny przycisk ? 0 @rtur Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek #6603 Napisano 20 Marca 2015 A co ma na ręce "pierwszy" w PKP INTERCITY Prezes PKP Intercity Jacek Leonkiewicz 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość #6604 Napisano 20 Marca 2015 A co ma na ręce "pierwszy" w PKP INTERCITY Prezes PKP Intercity Jacek Leonkiewicz Nie wiem, ale pewnie się spóźnia. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6605 Napisano 20 Marca 2015 A co ma na ręce "pierwszy" w PKP INTERCITY Prezes PKP Intercity Jacek Leonkiewicz Bell&Ross? 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kornel91 93845 #6606 Napisano 21 Marca 2015 A ja wczoraj obejrzałem Rodzinka.pl no i widzę, że reklamują G ojciec Karolak ma Rangemana a synowie Musiał Gulfmastera i młodszy Mudmana czerwonego. 0 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
aty3 12 #6607 Napisano 21 Marca 2015 To jest półgodzinna reklama a nie żaden serial 0 Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość anger76 #6608 Napisano 22 Marca 2015 Roman Kołtoń http://www.polsatsport.pl/Film/Kolton-I-Lapinski-Przed-El-Clasico-Suarez-Jest-Glodny-Gry_6083390/index.html Kwarcowy modowiec za 1500 http://zegarkicentrum.pl/pl/p/Emporio-Armani-CLASSICS-AR2434/3554 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Konrad.P 0 #6609 Napisano 22 Marca 2015 Raper Ten Typ Mes, Tissot T-GOLD, dosyć oryginalny wybór jak na rapera: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek #6610 Napisano 23 Marca 2015 A co ma na przegubie Marci Tronchetti Provera- prezes Pirelli? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Prof. Avenarius 0 #6611 Napisano 25 Marca 2015 Raper Ten Typ Mes, Tissot T-GOLD, dosyć oryginalny wybór jak na rapera: (...)Bo to oryginalny raper jest. Nie siedzę już w temacie, ale kiedyś dałbym sobie uciąć rękę, że zdecydowanie najlepszy w Polsce 0 keep cool but care Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb29 806 #6612 Napisano 25 Marca 2015 A co ma na przegubie Marci Tronchetti Provera- prezes Pirelli?Prezesem to juz pewnie długo nie będzie . Pirelli kupili Chińczycy. 0 Deus Dona Me Vi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6613 Napisano 27 Marca 2015 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kacy 6 #6614 Napisano 27 Marca 2015 To będzie chyba Tag Heuer, bo zdaje mi się, że jest ambasadorem. Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk 0 Kacper Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6615 Napisano 27 Marca 2015 To będzie chyba Tag Heuer, bo zdaje mi się, że jest ambasadorem. Wysłane z mojego iPhone 5s przez TapatalkNa zegarek się patrzy ,......zbo...c 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kacy 6 #6616 Napisano 27 Marca 2015 Na zegarek się patrzy ,......zbo...c Myślałem, że o to chodziło Ale niektórzy faceci mogliby przy niej śmiesznie wyglądać, bo ona ma 1,92m wzrostu Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk 0 Kacper Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lukaszr 61 #6617 Napisano 27 Marca 2015 Ale wieże Eiffla :blink: ....znaczy wieża 0 Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artme 10843 #6618 Napisano 27 Marca 2015 I jeszcze w szpilkach 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #6619 Napisano 27 Marca 2015 Tag Heuer 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #6620 Napisano 27 Marca 2015 (edytowane) Myślałem, że o to chodziło Ale niektórzy faceci mogliby przy niej śmiesznie wyglądać, bo ona ma 1,92m wzrostu Raczej Maria aż 1,92m nie ma - ja mam 1,94m i jest troszeczkę niższa - sprawdzałem Edytowane 27 Marca 2015 przez Bartosz 86 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
akism 1243 #6621 Napisano 27 Marca 2015 Super jest...Maria 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
akism 1243 #6622 Napisano 27 Marca 2015 Śliczna dziewczyna.. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo #6623 Napisano 27 Marca 2015 (edytowane) piekna dziewczyna, fajny zegarek a w tle marzenie kazdego zlomiarza http://www.google.de/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fimg6.demotywatoryfb.pl%2F%2Fuploads%2F201010%2F1288462974_by_skejt09_600.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fdemotywatory.pl%2F2222294%2FWieza-Eiffla&h=971&w=600&tbnid=7f5KjqDpen185M%3A&zoom=1&docid=tZzhzzQXOvdbsM&ei=bLwVVcfLFdftapDTguAK&tbm=isch&iact=rc&uact=3&dur=638&page=1&start=0&ndsp=53&ved=0CCMQrQMwAA Edytowane 27 Marca 2015 przez Angelo 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kacy 6 #6624 Napisano 27 Marca 2015 Raczej Maria aż 1,92m nie ma - ja mam 1,94m i jest troszeczkę niższa - sprawdzałem Przepraszam, 1,88m ma Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk 0 Kacper Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
akism 1243 #6625 Napisano 27 Marca 2015 I ma klasę...Podobała mi się jak ostatnio przyjechała do Polski,skromna,skoncentrowana i b.sympatyczna.Pozamiatała i wyjechała. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach