Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

aty3

Użytkownik
 • Content Count

  219
 • Joined

Community Reputation

24 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Może gdyby Rzeźniczak bardziej się skupił na grze i treningu zamiast na wstawianiu postów na Facebook to nie dawałby się żenująco ośmieszać. Kucharczyk to chodząca żenada on powinien grać w okręgówce. Jodłowiec i Brzyski są po prostu słabi.
 2. Niestety/stety obecni przywódcy świata zachodniego mu nie dorastają do pięt...
 3. ciekawe jak ten tytan sprawdzi się na dłuższą metę Ma szanse przetrwać w kolekcji aż pokażą się pierwsze ślady użytkowania czy raczej adhd?
 4. Z Niemcami to Piszczek w ogóle nie powinien wychodzić na plac. Ja bym spróbował Błaszczykowskiego na prawej obronie, skoro na skrzydle i tak prawdopodobnie będzie grał Mączyński...
 5. pszeniczniak z dodatkiem niby prawdziwego soku z owoców... Jak ktoś lubi pszeniczne piwo z posmakiem owoców (banana m.in.) to polecam Störtebecker
 6. Nowe swiss made chrono, z własnym mechanizmem za 8k? Może być ciężko...
 7. To jest tak samo jak z tramwajami czy trolejbusami. Żeby wyprodukować prąd do ich zasilania wytwarza się więcej zanieczyszczeń niż wyprodukowałyby autobusy tylko elektrownia jest gdzieś na obrzeżu i dymi jednym kominem.
 8. Nie jestem kucharzem ale dla mnie tylko gaz
 9. 100% ludzi jedzących sos i pokraszone kartofle umiera
 10. Przecież to, tak samo jak cały ten bajzel z Arabami, jest elementem strategii USA. Obama gra na osłabienie Europy i tyle.
 11. U mnie w wojsku jednemu koledze sie pomyliła kolejność przed zdaniem broni i najpierw przeładował a potem magazynek... Jestem pewien że w razie mobilizacji pierwsi polegli byliby ofiarami swoich kolegów z kompanii Ogólnie szkolenie szweja wyglądało inaczej niż te w których udział bierze Darek. Ile razy byliście na symulacji pola walki?
 12. aty3

  Jest okej

  Ja znalazłem w atlasie to i nie pisałem daleko od Warszawy jeździsz na grzybki?
 13. aty3

  Rugby

  Ja oglądam rugby, choć nie do końca ogarniam zasady Teraz Japonia całkiem nieźle sobie poczyna z RPA
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.