Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

I ma klasę...Podobała mi się jak ostatnio przyjechała do Polski,skromna,skoncentrowana i b.sympatyczna.Pozamiatała i wyjechała.

I ma klasę...Podobała mi się jak ostatnio przyjechała do Polski,skromna,skoncentrowana i b.sympatyczna.Pozamiatała i wyjechała.

U nas to już jest Ameryka, Panie!

Znane tenisistki przyjeżdżają do Polski sprzątać!

Mateusz Grzesiak - jednej z najbardziej znanych coachów w Polsce.

06813744281913729449.jpg

Guest romseyman

kto to jest coach?

Kiedys, dawno temu jak bylem moze w 2 klasie podstawowki to mielismy na SKSie trenera a wiekszosc szkolen w tamtych czasach prowadzili wowczas instruktorzy lub szkoleniowcy. Ale ja jestem zacofany. Teraz to sa juz coach'e  :P

To tak jakby kominiarz mowil o swojej pracy chimney sweeping  a sprzedawca w spozywczaku to shop assistant   :)

No chyba, ze sie myle i facet jest ''transformersem'' , ktory ''konwertuje'' sie do postaci autokaru - wowczas takze moglby sie z nowoczesna tytulowac per coach  ;)

Edited by romseyman

Kiedys, dawno temu jak bylem moze w 2 klasie podstawowki to mielismy na SKSie trenera a wiekszosc szkolen w tamtych czasach prowadzili wowczas instruktorzy lub szkoleniowcy. Ale ja jestem zacofany. Teraz to sa juz coach'e  :P

To tak jakby kominiarz mowil o swojej pracy chimney sweeping  a sprzedawca w spozywczaku to shop assistant   :)

No chyba, ze sie myle i facet jest ''transformersem'' , ktory ''konwertuje'' sie do postaci autokaru - wowczas takze moglby sie z nowoczesna tytulowac per coach  ;)

Wielu ubolewa, ale nie ma dobrego odpowiednika w języku polskim na to co robi "coach".

Taki gość który Ci mówi że jesteś zwycięzcą, tutaj przykład kołczowania:

Mi ten gość wygląda na przegrańca. :D

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Wielu ubolewa, ale nie ma dobrego odpowiednika w języku polskim na to co robi "coach".

A co robi? Czy czasem po prostu nie szkoli?

Kiedyś było-oficer polityczny:-) ,no ale język nam ubozeje , no i te kompleksy....:-)

Pozdrawiam, Marek

Nie jest to takie proste. Nie jest to zwykla tresura. Nie jestem specjalista, ale prosta kalka "trener, szkoleniowiec" to za malo.

A co robi? Czy czasem po prostu nie szkoli?

Kiedyś było-oficer polityczny:-) ,no ale język nam ubozeje , no i te kompleksy....:-)

Guest Angelo

a moze ,,motywator,,?

Edited by Angelo

a moze ,,motywator,,?

O, chyba cos w ten desen...

Moj dobry kolega jest coachem i jego robota to przeprowadzanie glebokiej terapi (psychoterapi?) z klientami. To cos jak spowiednik, psycholog, przyjaciel, wredny szef, trener w jednym. Wszystko mozna obsmiac, ale to powazna dziiedzina jest. Moze jest ktos kto zajmuje sie coachingiem to wytlumaczy

O, chyba cos w ten desen...

Moj dobry kolega jest coachem i jego robota to przeprowadzanie glebokiej terapi (psychoterapi?) z klientami. To cos jak spowiednik, psycholog, przyjaciel, wredny szef, trener w jednym. Wszystko mozna obsmiac, ale to powazna dziiedzina jest. Moze jest ktos kto zajmuje sie coachingiem to wytlumaczy

To może jest psychologiem? Bo jeśli trener (coach), to czego? Jeśli trener "jak życ"/"jak się zmotywować, osiągać cele" to psycholog. Psycholog ds. motywacji. Dorabianie tutaj nowej ideologi to jednego słowa to przesada. Dobry psycholog nie musi nazywać się coachem, by bili do niego drzwiami i oknami. Sam znam dwóch "coachów". Jeden zajmuje się sprawami związanymi z postępowaniem z kobietami, drugi dążeniem do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Jeden nazywa się nauczycielem uwodzenia, drugi psychologiem biznesu. Jeden i drugi jest po prostu psychologiem, i w mojej ocenie po prostu pomagają uwierzyć w siebie. Żaden nie określa się "coach". Jakbym był jakimś o takiej profesji nie chciałbym, by nazywali mnie coach. Kojarzy mi się to z wysiedzianą kanapą.

Edited by tomekr89

Na pierwszej fotce to bulgari bulgari. Na drugiej, wydaję mi się, że też coś bulgari :)

Edited by mwist

"Kołczem" może być manager z dużym doświadczeniem w stanie spoczynku zajmujący przekazywaniem swojej wiedzy i doświadczenia młodszemu koledze po fachu.

Trener to jest moim zdaniem całkiem dobre określenie. Dość często zresztą używane :)

Pozdrawiam, Wojtek

Guest vlepek

Nie wiem czy znany ale na pewno jest osobą publiczną Sędzia Wojciech Łączewski

post-59653-0-46087700-1427829001_thumb.jpg