Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Andrew97

Zegarki od T. Hilfiger'a

Recommended Posts

Ktoś przeczyta z doskoku i jeszcze pomyśli, że o Tagu piszemy :)

Lecę boks oglądać. Powietkin, Joshua... Będzie na co "popaczeć".

To my nie pisaliśmy o Tagu? ;-)

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Guest TigerBear

Fakt, temat się rozwija. Znaczy jest potencjał w tym TH.

P.S. Dawno temu na forum, nie w galaktyce  :), był temat o zegarku z Biedronki, nie pomnę nazwy ( chyba Ennio coś tam), kilkadziesiąt stron, była moc !

No ba.

Jeszcze kilka stron i TH stanie się jedną z najbardziej pożądanych marek zegarkowych ;)

Fidelio :)

No to gratuluję podążania scieżką wiodącą ku jasnej stronie Mocy ;-)

Fakt, temat się rozwija. Znaczy jest potencjał w tym TH.

P.S. Dawno temu na forum, nie w galaktyce  :), był temat o zegarku z Biedronki, nie pomnę nazwy ( chyba Ennio coś tam), kilkadziesiąt stron, była moc !

To był Ennio Vittori.  :P

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/119200-ennio-vittori-rzetelna-recenzja/

post-71605-0-30058300-1428707327.jpg

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Obecnie jeśli jakaś firma się rozwija to oprócz ciuchów oferuje praktycznie wszystko
dodatki

galanterię

buty 

biżuterię

oraz oczywiście zegarki

Jeśli jednak chodzi o zegarki od Hilfigera, to nie jest tak źle. Mam jeden i jak na firme modową to jest całkiem nieźle wykonany. 

Nigdy nie rozumiem hejtu na osoby noszące zegarki modowe (ja nazywam je żartobliwie gaciowymi). Mam ich kilka sztuk, pierwszy mój zegarek to fossil miałem go 10 lat, 10 lat wyglądał bardzo ciekawie, ściągal wzrok i pasował do outfitu.... Pokazywał też godzinę, może nie tak dobrze jakby to robił rolex ale zawsze:) po 10 latach zegarek zgubiłem, nie to żeby odmówił posłuszeństwa. W malej kolekcji obok dobrych zegarkowych firm zawsze mam kilka modowych w tym TH. Mi się podoba, jakoś jest jaka jest, ma dobrze wyglądać, pokazywać godzin i cieszyć oko.... Swe funkcje spełnia. A to, że komuś nie pasuje... Niech nie nosi:)

Nigdy nie rozumiem hejtu na osoby noszące zegarki modowe (ja nazywam je żartobliwie gaciowymi). Mam ich kilka sztuk, pierwszy mój zegarek to fossil miałem go 10 lat, 10 lat wyglądał bardzo ciekawie, ściągal wzrok i pasował do outfitu.... Pokazywał też godzinę, może nie tak dobrze jakby to robił rolex ale zawsze:) po 10 latach zegarek zgubiłem, nie to żeby odmówił posłuszeństwa. W malej kolekcji obok dobrych zegarkowych firm zawsze mam kilka modowych w tym TH. Mi się podoba, jakoś jest jaka jest, ma dobrze wyglądać, pokazywać godzin i cieszyć oko.... Swe funkcje spełnia. A to, że komuś nie pasuje... Niech nie nosi:)

Z całym szacunkiem, a gdzie na forum masz do czynienia z "hejtem na osoby", jak to określiłeś w swoim poście? Czy ktoś gdzieś tu pisał, że osoby noszące zegarki marek modowych są gorsze, mniej godne szacunku czy mniej ciekawe od tych, które noszą zegarki nie modowe? Przypominam sobie liczne dyskusje na temat zegarków modowych, ale jakoś nie mogę wydobyć z pamięci takich, w których atakowane czy hejtowane byłyby osoby... 

Edited by fidelio