Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Win Lockwood

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. I właśnie to największy problem.... Magicy są rozsiani po całej Polsce. Dachy w Łodzi, lakiernik w Jaśle... I tak auto zwiedzi kraj
 2. Fakt jak kolega wyzej napisał - była 550 w r129 ostatnio nawet miałem szanse tym pojeździć - tylko tak jak to w r129 - AMG to pare dodatkow - silnik zwykly mercedesowski - dopiero w r230 pojawiły się silniki składane przez AMG. U mnie rozpoczął się powoli proces odnowy: -oddane felgi do renowacji -podstawowa mechanika - kupa drobnych spraw wyszła niestety -musze znaleźć magika od skrzyń i przekładni wspomagania -lakiernik i wszycie nowych szybek w soft top dogadane a e28 i e31 - to powód do dumy - piękne auta! Mój ma wyglądać tak po renowacji;) tylko kolor nie wygląda na żywo na taki czarny - wpada delikatnie w grafit
 3. W R129 amg to pakiet nie było zmian w silniku w r230 był 5,5 z kompresorem
 4. A tak z ciekawości przeprowadzał ktoś pełną renowację auta?
 5. I już krytyka na starcie, jak widać po bazarku też szukam możliwości zapoznania osób o podobnych zainteresowaniach... Także pozazegarkowych. Aktualnie na tapecie mam projekt renowacji R129 5.0 AMG z 91 roku, więc jeśli ktoś z Warszawy i okolic ma doświadczenie w rewitalizacji takich aut z chęcią porozmawiam na ten temat i wymienię uwagi.
 6. To nie podział.... Tylko przedzial na osi czasu... Od youngtimerow włącznie po klasyki
 7. Witam serdecznie, może są tu na forum też fani czterech kolek, których samochody typu youngtimer/klasyk pasjonuja tak samo jak zegarki?
 8. Panowie, jaki rotomat połączony z szufladkami na zegarek byście polecili w relacji jakość/cena? I jeszcze jedno... na jaki czas i co jaki czas wrzucać zegarki, któych się nie nosi do rotomatu?
 9. Do Taga mam szczególny sentyment to mój pierwszy "zegarkowy" zegarek. Zdjęcie niestety z netu - nie umiem wstawiać własnych.
 10. Bardzo dobry wybór DJ II niebieski lub czarny to zegarek, który powinien być w każdej perfekcyjnej kolekcji. Natomiast 2 zegarki to trochę mało - ja w swojej widziałbym zegarki typu: -diver - omega seamaster 300 m ale nowy model 42 mm lub breitling superocean heritage -garniturowiec - portugalczyk/aquaterra -rolex - must have DJ II -casual - tu już lista jest aż za szeroka - coś na pasku pasującego do jeansów
 11. A czy ktoś spotkał się z koniecznością wysyłania skanu/zdjęcia dokumentu tożsamości po zakupieniu zegarka a przed jego wysyłką? Niby przecidziałanie praniu pieniędzy i wspieraniu terroryzmu.
 12. Panowie, na allegro jest masa "replik" w prawie funkcjonuje coś takiego jak replika?
 13. Podbijam temat. Stronka nie działa i u mnie a przydałaby się baza informacji.
 14. Tyle zegarków na pojedycznych zdjęciach - można wybrać sobie łatwo swoją wymarzoną kolekcję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.