Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Andrew97

Zegarki od T. Hilfiger'a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Ktoś przeczyta z doskoku i jeszcze pomyśli, że o Tagu piszemy :)

Lecę boks oglądać. Powietkin, Joshua... Będzie na co "popaczeć".

To my nie pisaliśmy o Tagu? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Fakt, temat się rozwija. Znaczy jest potencjał w tym TH.

P.S. Dawno temu na forum, nie w galaktyce  :), był temat o zegarku z Biedronki, nie pomnę nazwy ( chyba Ennio coś tam), kilkadziesiąt stron, była moc !

No ba.

Jeszcze kilka stron i TH stanie się jedną z najbardziej pożądanych marek zegarkowych ;)

 

Fidelio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to gratuluję podążania scieżką wiodącą ku jasnej stronie Mocy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, temat się rozwija. Znaczy jest potencjał w tym TH.

P.S. Dawno temu na forum, nie w galaktyce  :), był temat o zegarku z Biedronki, nie pomnę nazwy ( chyba Ennio coś tam), kilkadziesiąt stron, była moc !

 

To był Ennio Vittori.  :P

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/119200-ennio-vittori-rzetelna-recenzja/

 

post-71605-0-30058300-1428707327.jpg


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jeśli jakaś firma się rozwija to oprócz ciuchów oferuje praktycznie wszystko
dodatki

galanterię

buty 

biżuterię

oraz oczywiście zegarki

 

Jeśli jednak chodzi o zegarki od Hilfigera, to nie jest tak źle. Mam jeden i jak na firme modową to jest całkiem nieźle wykonany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiem hejtu na osoby noszące zegarki modowe (ja nazywam je żartobliwie gaciowymi). Mam ich kilka sztuk, pierwszy mój zegarek to fossil miałem go 10 lat, 10 lat wyglądał bardzo ciekawie, ściągal wzrok i pasował do outfitu.... Pokazywał też godzinę, może nie tak dobrze jakby to robił rolex ale zawsze:) po 10 latach zegarek zgubiłem, nie to żeby odmówił posłuszeństwa. W malej kolekcji obok dobrych zegarkowych firm zawsze mam kilka modowych w tym TH. Mi się podoba, jakoś jest jaka jest, ma dobrze wyglądać, pokazywać godzin i cieszyć oko.... Swe funkcje spełnia. A to, że komuś nie pasuje... Niech nie nosi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nigdy nie rozumiem hejtu na osoby noszące zegarki modowe (ja nazywam je żartobliwie gaciowymi). Mam ich kilka sztuk, pierwszy mój zegarek to fossil miałem go 10 lat, 10 lat wyglądał bardzo ciekawie, ściągal wzrok i pasował do outfitu.... Pokazywał też godzinę, może nie tak dobrze jakby to robił rolex ale zawsze:) po 10 latach zegarek zgubiłem, nie to żeby odmówił posłuszeństwa. W malej kolekcji obok dobrych zegarkowych firm zawsze mam kilka modowych w tym TH. Mi się podoba, jakoś jest jaka jest, ma dobrze wyglądać, pokazywać godzin i cieszyć oko.... Swe funkcje spełnia. A to, że komuś nie pasuje... Niech nie nosi:)

 

Z całym szacunkiem, a gdzie na forum masz do czynienia z "hejtem na osoby", jak to określiłeś w swoim poście? Czy ktoś gdzieś tu pisał, że osoby noszące zegarki marek modowych są gorsze, mniej godne szacunku czy mniej ciekawe od tych, które noszą zegarki nie modowe? Przypominam sobie liczne dyskusje na temat zegarków modowych, ale jakoś nie mogę wydobyć z pamięci takich, w których atakowane czy hejtowane byłyby osoby... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.