Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacq

Pomoc w rozpoznianiu zegarków Atlantic oraz Hampden.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem w posiadaniu dwóch zegarków rodzinnych o których chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej a ponieważ sam dopiero zaczynam przygodę i zainteresowanie zegarkami zwracam się z tą prośbą do Was forumowicze.

 

Zegarek nr 1. Atlantic Worldmaster - po nakręceniu działa, stan praktycznie jak nowy z folią z tyłu. Z tego co słyszałem to Atlantic robi dobre zegarki a co możecie mi powiedzieć o tym konkretnym modelu (jaki mechanizm, jaka jest wartość zegarka i ogólnie Wasze zdanie o nim)

 

 

Zegarek nr 2. Hampden Watch Co. - po nakręceniu również działa, jednak tutaj stan pozostawia trochę do życzenia. W tym przypadku gorzej bo nie mam pojęcia co to za zegarek, dlatego chętnie się czegokolwiek dowiem. Może też ktoś zna przybliżoną wartość i czy opłaca się go restaurować dla siebie oczywiście czy jednak zostawić bardziej jako pamiątkę ciekawostkę.

 

 

Ostatnia sprawa nawiązując do powyższych zegarków czy ktoś zna dobrego fachowca zegarmistrza na terenie Rzeszowa lub okolic, do którego mógłbym się udać z powyższymi zegarkami na przegląd/renowację jak i w przyszłości z innym zegarkiem gdyż chcę kupić Tissota Le Locle którego też będzie mi szkoda serwisować u byle kogo.

post-104205-0-79919900-1525701716_thumb.jpg

post-104205-0-32104700-1525701826_thumb.jpg

post-104205-0-04397500-1525701992_thumb.jpg

post-104205-0-38629700-1525702150_thumb.jpg

post-104205-0-98246200-1525702662_thumb.jpg

post-104205-0-27080200-1525702744_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyceniamy zegarków na forum. Ten model Atlantica (przełom lat 70) znajdziesz na forum, jeżeli zadasz sobie nieco trudu i poszukasz w dedykowanych tematach. .


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem że nie wyceniacie zegarków a mógłbyś może podesłać mi link do tematu z tym Atlanticem jeśli gdzieś masz albo napisać model jeśli pamiętasz?
Odnośnie drugiego zegarka i pytania o zegarmistrza mógłby się ktoś wypowiedzieć ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.