Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vonziej

Rozważania nad zakupem SKX007/9

Rekomendowane odpowiedzi

homage seiko w cenie "prawie-seiko" to moim zdaniem i przesada i bezsens.

 

Vonziej pytałeś o rozmiary monstera - sa identyczne co do średnicy, jak skx - 42 mm bez koronki. Tylko te z eglobala to moim zdaniem najgorsza wersja kolorystyczna z mozliwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty! bo zaraz zmienię Ci nick na 3palce!  :P

 

 

Chyr chyr... 

 

 

homage seiko w cenie "prawie-seiko" to moim zdaniem i przesada i bezsens.

 

Vonziej pytałeś o rozmiary monstera - sa identyczne co do średnicy, jak skx - 42 mm bez koronki. Tylko te z eglobala to moim zdaniem najgorsza wersja kolorystyczna z mozliwych.

 

 

Szafir, ceramika etc. To zakup DB 300 nato też nie ma sensu, bo SKX kosztuje podobnie?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DB już chyba Vonziej miał ...  :)

 

a kwestii homarów, chyba nie ma sensu tutaj po raz n-ty rozstrząsać, wiadomo, że sa i będa dwa obozy i raczej jedni drugich nie przekonają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i owszem miał, ale ZTCW nie odrzucił z uwagi na wykonanie czy inne obiektywne przyczyny, jedynie z powodu braku iskry.  ;)  U mnie z podobnych powodów nie zadomowi się Seiko Fifty Fathoms, do którego wzdychałem od dawna ale to nie znaczy że z zegarkiem jest coś nie tak.

 

Ja tam nie widzę dwóch obozów, bo homary akceptowanych dla jakichś ulotnych powodów marek sprzeciwu nie budzą. Ale racja, zostawmy to. Peace.      


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update

 

Przymierzyłem dzisiaj takiego Seikacza: https://www.timetrend.pl/meskie-seiko/13736-seiko-prospex-automatic-srp773k1.html

 

leżał idealnie, ta koperta na prawdę robi swoje, coś pięknego.

Jako, że cena jest jak dla mnie za duża to zastanawiam się nad zakupem jednego z tych:

 

https://www.eglobalcentral.pl/seiko-meskie-prospex-sea-automatic-nurkowie-200m-stainless-steel-zegarek-srp779k1.html

 

https://www.eglobalcentral.pl/seiko-prospex-padi-wydanie-specjalne-turtle-200m-divers-automatic-srpa21j1-pl.html#description

 

Co sądzicie? A może jakieś inne źródło na dostanie tego zegarka w dobrej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homage seiko w cenie "prawie-seiko" to moim zdaniem i przesada i bezsens.

 

 

Słuszna uwaga .

 

 

 

Vonziej pytałeś o rozmiary monstera - sa identyczne co do średnicy, jak skx - 42 mm bez koronki. Tylko te z eglobala to moim zdaniem najgorsza wersja kolorystyczna z mozliwych.

Mimo wszystko SKX wygląda na mniejszy niż Monster .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update

 

Przymierzyłem dzisiaj takiego Seikacza: https://www.timetrend.pl/meskie-seiko/13736-seiko-prospex-automatic-srp773k1.html

 

leżał idealnie, ta koperta na prawdę robi swoje, coś pięknego.

Jako, że cena jest jak dla mnie za duża to zastanawiam się nad zakupem jednego z tych:

 

https://www.eglobalcentral.pl/seiko-meskie-prospex-sea-automatic-nurkowie-200m-stainless-steel-zegarek-srp779k1.html

 

https://www.eglobalcentral.pl/seiko-prospex-padi-wydanie-specjalne-turtle-200m-divers-automatic-srpa21j1-pl.html#description

 

Co sądzicie? A może jakieś inne źródło na dostanie tego zegarka w dobrej cenie ?

 

^^^

 

bo nie chcę, żeby znowu mi zniknął jak SKX :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vonziej weź już doooopy nie zawracaj i coś w końcu kup  :D bo zaraz i żółwie Ci wykupią na eglobalu.

 

lepszej ceny niż w podanych przez Ciebie linkach chyba nie znajdziesz, ja z tych dwóch (oczywiście na Twoim miejscu, bo sam nie kupiłbym żadnego z nich - jakoś nie podoba mi się kształt żółwiowej koperty) dopłaciłbym do tego droższegoz drugiego linka, ponieważ:

- raz, że bransa w cenie,

- dwa, o wiele ładniejsza tarcza z efektem sunray/sunburst czy jak tam to zwał, czyli cos czego nie ma np. skx009.

 

Jak chcesz jednak skx, to na polskim eglobal masz dalej 007 na gumie, a na brytyjskim obie 007 i 009 tez na gumach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zafiksowałem się na żółwiu to tym jak go przymierzyłem, dlatego tylko kontrolnie pytam - eglobal ma mieszane opinie - brać?

 

ubezpieczona czy zwykła przesyłka?

 

Przelewy24?

 

Vonziej weź już doooopy nie zawracaj i coś w końcu kup  :D bo zaraz i żółwie Ci wykupią na eglobalu.

 

lepszej ceny niż w podanych przez Ciebie linkach chyba nie znajdziesz, ja z tych dwóch (oczywiście na Twoim miejscu, bo sam nie kupiłbym żadnego z nich - jakoś nie podoba mi się kształt żółwiowej koperty) dopłaciłbym do tego droższegoz drugiego linka, ponieważ:

- raz, że bransa w cenie,

- dwa, o wiele ładniejsza tarcza z efektem sunray/sunburst czy jak tam to zwał, czyli cos czego nie ma np. skx009.

 

Jak chcesz jednak skx, to na polskim eglobal masz dalej 007 na gumie, a na brytyjskim obie 007 i 009 tez na gumach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja płaciłem wczoraj przelewy24 i zwykła przesyłka.

 

W styczniu kupowaliśmy z kolegą john doe ( a konkretnie on był tak miły i zamówił sobie i dla mnie ) po skx 009 - tce i wszystko było ok.

 

opinie innych na forum tez pozytywne, więc raczej sie nie obawiaj. a te mieszane opinie to raczej dotycza sprzetu elektronicznego, gwarancji, zwrotów itd. A u Ciebie niebędzie żadnego zwrotu i gwarancja tez nie potrzebna, bo takie proste Seiko sie nie psują podobno  :) .

 

Takze smialo kupuj i jak my wszyscy - zbieraj powoli na nastepny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja płaciłem wczoraj przelewy24 i zwykła przesyłka.

 

W styczniu kupowaliśmy z kolegą john doe ( a konkretnie on był tak miły i zamówił sobie i dla mnie  :) ) po skx 009 - tce i wszystko było ok.

 

opinie innych na forum tez pozytywne, więc raczej sie nie obawiaj.

Czyli nie dopłacać do ubezpieczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie 2 dni temu przyszedł SKX za 650 PLN z creationwatches. Całość zabrała 3 tyg. Dostałem też newsletter z kuponem, proszę bardzo: "SKDIVER". Może ktoś skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po ptokach, zamówione! 1235 zł wyszło. Teraz tylko czekać na kuriera! Myślicie, że dojdzie przed Bożym Ciałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcus1212płaciłes jakies dodatkowe opłaty?

 

 

 

vonziej ubezpieczyłes w końcu czy twardy jesteś ?  :D  

 

 

 

aaaa po cenie sam już widzę, że jednak twardziel - 1255 - 20 zeta rabatu i bez kosztów przesyłki.

 

Gratuluje zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcus1212płaciłes jakies dodatkowe opłaty?

 

 

 

vonziej ubezpieczyłes w końcu czy twardy jesteś ?  :D  

 

 

 

aaaa po cenie sam już widzę, że jednak twardziel - 1255 - 20 zeta rabatu i bez kosztów przesyłki.

Jak to mówią, trzeba się czasem pomartwić  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nagrodę, że wykazałes żyłke hazardzisty - mogę zdradzić Ci kiedy twój przyjdzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nagrodę, że wykazałes żyłke hazardzisty - mogę zdradzić Ci kiedy twój przyjdzie ...

Pod koniec czerwca?  :wacko:  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień po moich skx'ach  :D

To daj mi znać jak przyjdą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GUAPO, udało się bez myta :) Tydzień czekałem aż wyślą, potem 2 tyg. list wędrował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GUAPO, udało się bez myta :) Tydzień czekałem aż wyślą, potem 2 tyg. list wędrował.

Nie mów że UK będę czekał na paczkę 3 tygodnie :(

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki marcus za info. Przez to zamieszanie , którego vonziej narobił w kilku tematach z budzetowymi diverami, to znowu zaczęło mi sie wszystko podobać i orienty i citizeny i cała reszta  :) .

 

I szał zakupowy sie właczył, ale już sie trochę uspokoilem. Poza tym ja jestem człowiek starej daty, nie znam sie na zakupach przez internet, nie mam kont walutowych itd. - i to, póki co,  uchroniło mnie do tej pory przed totalnym bankructwem spowodowanym rozlicznymi pasjami, hobby i chęcia posiadania różnych rzeczy, z których wiekszość srednio mi tak naprawde jest potrzebna.

 

Wiec poza utraconymi wczoraj kilkoma godzinami, przez które dzisiaj pi.da w pracy, strat z wczoraj wieksych nie ma  :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki marcus za info. Przez to zamieszanie , którego vonziej narobił w kilku tematach z budzetowymi diverami, to znowu zaczęło mi sie wszystko podobać i orienty i citizeny i cała reszta :) .

 

I szał zakupowy sie właczył, ale już sie trochę uspokoilem. Poza tym ja jestem człowiek starej daty, nie znam sie na zakupach przez internet, nie mam kont walutowych itd. - i to, póki co, uchroniło mnie do tej pory przed totalnym bankructwem spowodowanym rozlicznymi pasjami, hobby i chęcia posiadania różnych rzeczy, z których wiekszość srednio mi tak naprawde jest potrzebna.

 

Wiec poza utraconymi wczoraj kilkoma godzinami, przez które dzisiaj pi.da w pracy, strat z wczoraj wieksych nie ma :D .

Mam tak samo, nie mam konta walutowego i to ratuje mnie przed całkowitym zerowaniem. No i przepraszam, że tutaj podsycam zaskupoholizm

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Citka ny0040 i tak niedługo  przytule  :P  . Odpuszcze za to chyba nh8383 ... bo nie ma tylu mórz i oceanów, zebym zdażył wszystkie za zycia "obnurkowac" z moimi diver'ami  :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie teraz można dostać SKX009 w dobrej cenie? Na CW widzę 215$. Może są jakieś lepsze oferty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.