Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomchris42

Atlantic Worldmaster Mechanical Manufacture 1888 th 130

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry jestem nowy i bardzo mi miło powitać Szanowne Grono. Posiadam stsrego poczciwego Atlantica Worldmastera i chciałbym go zmienic na coś nowszego ładniejszego i rzucil mi się ten piekny zegarek w oczy. Pytanie do Znawcow ? Czy warto dać za niego 6 tys zlotych ? Dla mnie jest piekny z otwieranym deklem z tyłu i precuzyjnym mechanizmem uzywanym w zegarkach kieszonkowych. Proszę o jamies wnioski bardzo dziekuje. Przesyłam link https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/28120_Atlantic_Worldmaster_Mechanical_Manufacture_130th_Anniversary_Limited_Edition_579504165

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek piękny, ale czy warto tyle dać za Atlantica to już sam musisz ocenić, zwłaszcza że w tej cenie kilka zegarków w podobnej stylistyce dostaniesz, chociażby Junghansów. 

Ps. ten zegarek bywa w promocjach, najniższa cena jaką widziałem była o około 20 % niższa niż sugerowana, więc jest pole do negocjacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5600 jest cena do wziecia uważasz że mozna coś ładniejszego wyrwac i bardziej klasowego ? Moze wklej jakis przyklad w tej stylistyce. Gościu mowi że ten zegarek nie bedzie tracił na wartości bo jest to wersja limitowana i za 10 lat bedzie mial taka sama wartość ale oni wszystko mowia zeby tylko sprzedac ile w tym prawdy ? Bardzo dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście za Atlantica nie dałbym 6000 PLN. Ale to kwestia subiektywna. W tej cenie znajdziesz wiele zegarków bardziej uznanych marek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy rówbie pieknych w tej stylistyce jak coś rzuciło Ci się w oczy to proszę link. Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tego zegarka jest taki, że nie ma na tarczy logo np. EPOS, a ma Atlantic. Jeżeli Ci się bardzo podoba to kup go i ciesz się nim. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak te atlantiki są niezłe ale tańszy z tej serii jest 57750.41.25b automat bez sub sekundy również warty rozwazenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem czyli Atlantic zawsze zostanie Atlantickiem :) Czyli zrozumiem że lepiej celowac w tańszy ale np Epos lub edox. A jakie jeszcze firmy sa kultowe ?

A ta sub sekunda jest zła lub mniej wartościowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdaniem, wcale cena tego Atlantica nie jest specjalnie wygórowana.

Widziałem tego Atlantica na żywo i jest naprawdę fajnie zrobiony. Powiedziałbym, adekwatnie do ceny, choć wiadomo poziom cenowy samej marki jest dużo niższy.

Odnośnie trzymania ceny. Nie da się tego dziś stwierdzić. EPOS 3402 for Poland z 2010 roku trzyma świetnie cenę, ten z 2010 już mniej. Na późniejszą wartość limitowanego zegarka wpływ ma wiele czynników z czego połowa to przypadkowa. Inaczej wszyscy kupowaliby limitowane zegarki do szuflady.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.