Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dayzera

Jaki pasek do zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się jaki pasek będzie najbardziej pasował do zegarka Fossil Grant FS4736IE. Chciałbym wymienić na pasek ponieważ nie czuję się zbyt komfortowo nosząc bransoletę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez AdamBe
      Witam serdecznie. Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. Chciałbym kupić zegarek od sprzedawcy na OLX. Jest to zegarek Bergana, którego koperta jest wykonana z 14k złota (próba 585). Tu się pojawia moje pytanie: czy patrząc na zdjęcia tego zegarka, można twierdzić, że jest to oryginalny zegarek? Oczywiście przed zakupem zamierzam iść do zegarmistrza, aby sprawdził jego autentyczność oraz działanie. Jednakże przed tym wolę zapytać się szanownych forumowiczów, czy w ogóle warto się fatygować.




    • Przez dodge66
      Na sprzedaż lecą dwa nowe i nieużywane paski wykonane ręcznie przez forumowego mistrza M.Pigeon (Jebudu) skierowane do zegarków Cartier. Piękna, przeszywana skóra z precyzyjnym wykończeniem. Kolor przeszyć w rzeczywistości jest nieco ciemniejszy, bardziej dopasowany do koloru skóry - Cartier Red to dosłownie kolor Cartier Red
       
      Cartier Red sprzedany! Cena za Royal Green: 180zł + koszt wybranej przesyłki (np. Paczkomat 15zł)
       

       

       

       
      Pasek w kolorze Cartier Red z klamerką 17 mm / 17 mm
      Wymiar krótszej części: 6 cm (bez klamerki) / 7.2 cm (z klamerką)
      Wymiar dłuższej części: 10.3 cm
       

       
      Pasek w kolorze Royal Green z dopasowany do zapięcia motylkowego Cartier 17 mm / 17 mm
      Wymiar krótszej części: 6.4 cm
      Wymiar dłuższej części: 7.5 cm
       

    • Przez Patrict12
      Cześć wszystkim.
      Panowie i panie jesteście moja ostatnia deską ratunku. Dostałem bon na 700 zł do time trenda. Jestem w stanie dorzucić z 300 zł. Problem jest taki, że wypadłem z aktualności zegarkowych, ostatnio interesowałem się tylko radziecką myślą zegarmistrzowską.
      Bon jak wspomniałem jest do sklepu Timetrend. Szukam już 3 tydzień i nic.
      Macie jakieś propozycje?
       
      Mechanizm obojętny
      Szkło najlepiej szafir
      Tylko nie garniturowiec
      Bajery typu chronograf/tachymetr w ostateczności.
       
       
    • Przez Tineso
      Witam, szukam podobnych zegarków jak na zdjęciach w relatywnie niskiej cenie. Nie potrzebuje ani dużej wodoszczelności ani cudnego mechanizmu, chodzi głównie o podobny kształt koperty za najmniejszą cenę. Raczej szukałbym takiego zegarka na pasku, ale bransoleta też może być. Cena maksymalnie 550zł za nowy. 
       
      PS. to czy zegarek jest w kategorii kobiecej czy męskiej nie ma dla mnie znaczenia, ważne tylko aby pasek/bransoleta nie był zbyt krótki



    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.