Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Patrict12

Użytkownik
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

365 profile views
 1. Kiedy go kupiłeś? Leżał długo w bezruchu jeżeli zakup był dawno?
 2. Serio? Nie mogę uwierzyć w to co czytam. Jak można k**a mówić że ori i podróbki są robione w tej samej fabryce. To dziwne że jedna linia ma takie i takie wytyczne i określone materiały a druga 2 metry dalej ma już co innego mimo że maszyna ta sama. Ale to nieważne bo rozumiem jako miłośników zegarków mało to nas powinno obchodzić bo nasze oczy są skierowane do Japoni/Szwajcarii/Niemiec itp, a nie do Chin/Malezji/Konga czy czego tam jeszcze. Jedno z największych jak nie największe forum o ZEGARKACH w Polsce, a wy się kłócicie o to czy opłaca sie kupować modówki. Dyspute o kunszcie wykonania owych zegarków zostawcie może 16- latkom podczas długiej przerwy w szkole. Wytłumaczone zostało autorowi postu że to nie jest dobry zegarek w ogólnej opini publicznej i tyle powinno wystarczyć.
 3. Dokładnie jak wyżej. Proszę szukać w markach: Seiko, Citizen, Orient, Casio, Timex. Dobrze by było jakbyś odpowiedział na powyższe pytania, pomoże to nam dobrać odpowiedni czasomierz. Dodałbym do tego pasek czy bransoleta?
 4. Serwery CW szaleją, wszysycy się rzucili i to pewnie nie tylko my, inne narodowości też korzystają z usług CW. Skończy się tym że nikt nic nie dostanie
 5. Tam grama złota nie ma, nawet "pozłacany" nie jest. Prędzej czy później otarcia odkryją prawdziwy kolor, choć jeżeli będziesz dbał, może to długo zająć.
 6. Myśle ze na poczcie nie ma samych czasocholików i nie odróżniają automatu od baterii. Ba, nawet nie wiedzą jaki zegarek jest w środku. Pewnie masz pełną kwote zadeklarowaną. Daj znać bo aż mnie temat zaciekawił
 7. Powiem Ci tak, wszystkie zegarki w które celujesz z Seiko z tego co pamiętam mają taki sam werk 7s26. Oznacza to że jezeli chodzi o seiko dyskusja może polegać tylko na temat wyglądu. Wniosek jest prosty: bierz ten który Ci sie podoba.
 8. Co sądzisz o czymś takim?
 9. 1 link nie działa, chyba że tylko u mnie
 10. Jaki obwód nadgarstka? Do czego będziesz go nosił? Masz zamiar mieć więcej zegarków w najbliższej przyszłości (załóżmy do roku), czy następny dopiero do ślubu? Na jakim etapie życia jesteś? Uczysz się? Na jakim etapie? Czy może pracujesz? Gdzie pracujesz? Czy to praca która wymaga formalnego stroju? Czy nie? Myślisz że będzie Ci przeszkadzać dzienna odchyłka zegarków mechanicznych? Czy może nie zależy Ci na dokładnym czasie? Podaj pare linków swoich faworytów, będziemy mogli bardziej sprecyzować zegarek
 11. 599zł okazja nic tylko brać i to jeszcze idealny chód!
 12. 1. Płacisz jak chcesz czy to kartą czy PayPalem wyjdzie na to samo, różnica może być parę zł w zależności od przewalutowania 2. PP jest teoretycznie bezpieczniejszy, masz większą gwarancje że oddadzą Ci pieniądze 3. Sposób przesyłki: a. Zwykły kurier, czas oczekiwania może się różnić od sezonu, uśredniając około miesiąc. Małe ryzyko vatu, ale zawsze jakieś jest b. DHL przesyłka około 5 dni, większe ryzyko vatu, ale niekoniecznie. Ja zawsze zamawiam DHL i średnia zatrzymywania paczki to 50% 4. Sklep sam zaniża wartość przesyłki, wpisuje na paczce zaniżone wartości zegarka, aby VAT był mniejszy, jeżeli jednak zatrzymają, musisz im wysłać potwierdzenie przelewu i płacisz vat od pełnej kwoty zegarka.
 13. Masz może więcej zdjęć? Tył, mechanizm ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.