Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Mój najnowszy G-Shockowy nabytek i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony! :)

20150327_092007_zpsjoncdkxo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to fajny zegarek :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy G-Shockowy nabytek i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony! :)

20150327_092007_zpsjoncdkxo.jpg

Mam akurat swojego GDFa na ręce :D Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem paczkę i mam mojego nowego G :)

c0f021203055d618230d11c114243450.jpg

Super zegarek !!!

jakiś czas temu miałem na ręce - świetnie wykonany, cieszy oko i prezentuje się bardzo fajnie.

Gratuluję zakupu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:)

Faktycznie masz rację co do wykonania jest naprawdę solidne,widziałem go wcześniej tylko na zdjeciu ale na żywo faktycznie robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w końcu od czegoś będę mechaniki ustawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satanic jak Ci się spisuje ten model? Jak leży na nadgarstku? Bo ma skrzydełka od spodu?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem jak się spisuje, dziś przyszedł, na ręce leży elegancko, ma skrzydełka od spodu, bardzo fajny patent. Sprawdzałem dokładność z zegarem atomowym idzie co do sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie odebrałem paczkę i mam mojego nowego G :)

c0f021203055d618230d11c114243450.jpg

 

simp25, gratulacje! Fajny zegar, i dobrze leży, mimo że kawał skurczybyka. Mozna wiedzieć, jaki obwód nadgarstka?

 

PS: widzę, że na dłoniach i stopach zostało jeszcze trochę miejsca... ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

tez sobie w sumie pomyslalem ze zegarek jak zegarek ..ale te dziary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie:)

Masz racje Matej z G jest dokładnie jak z dziarami,mam ich dużo ale cały czas chce wiecej:)

Ps. Xenocratex na dłoniach faktycznie jest jeszcze miejsce ale na stopach juz go zostało dość mało:)4604622116afa095e39d41f610f796e0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój G-8900 na wiosnę na razie w wersji panda ale czeka jeszcze na biały pasek.

post-76027-0-76142500-1428058047_thumb.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....i bokiem.

post-76027-0-68805200-1428058080_thumb.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Rang jest ok, jest cool, ale do pracy w terenie jeśli masz zamiar go nosić jak zwykły zegarek (nie zakładać na ubranie tylko pod) to może czasem okazać się zbyt haczący o wszystko...

 

To dla mnie cenna rada. Nie będę nosił zegarka "na rękawie" więc Range definitywnie odpada. Myślę, że zdecyduję się na GW-9200, a potem... a potem się zobaczy ;-)

 

...A i pamiętaj, żeby mieć max 2-3 zegarki bo powyżej tej liczby wpadniesz w głupie uzależnienie i depresję spowodowaną niemożnością noszenia wszystkich naraz :D

 

No tak. ale ja już mam więcej niż 3 zegarki, ale tylko jeden z nich to, G-Shock ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie cenna rada. Nie będę nosił zegarka "na rękawie" więc Range definitywnie odpada. Myślę, że zdecyduję się na GW-9200, a potem... a potem się zobaczy ;-)

 

 

 

No tak. ale ja już mam więcej niż 3 zegarki, ale tylko jeden z nich to, G-Shock ;-)

No bracie jak masz więcej niż 3 zegarki to już po Tobie :-) Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że tylko ja mam dylemat który zegarek nosić. :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie drodzy koledzy dylemat jest nie mały jaki zegarek nosić jak sie ma ich więcej niz jeden.Ja mam ich 36 i codziennie borykam sie z tym samym problemem który by ubrać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam z tym  problemu, kazdy z tych ktore mam, to ulubiony, wiec rano lapie pierwszy lepszy i gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o modelu gw-7900nv 2er? Czytam już trochę na forum, w tym temacie jestem na bieżąco od chyba 160 stron i malo fot tefo zegarka się pojawiło. Z jednej strony dobrze, bo nie ma z nim problemòw, tylko jeden wyczytalem tzn. wypadające atrapy sròbek. Mało popularny model z powodu wyglądu czy coś jest z nim nie tak? Na 99% wybrałem ten zegarek z modeli G, potrzebuje sportowego zegarka. Planuje go kupić na stronie zegarki24h.pl, jakieś uwagi co do sklepu? Pozdarwiam, mam nadzieje, że wstawie niebawem własne zdjecie G. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.