Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za odpowiedz zaraz popatrze na ta strone hmm wlasnie zastanawiam sie nad ta oryginalnoscia zegarkow z allegro moze ktos z Was kupowal od uzytkownika calineczka-15 i moze potwierdzic oryginalnosc oraz dobra jakosc sprzedawanych przez niego Casio? pozatym bede szukal jeszcze uzywanych g-shockow tyle ze poza allegro gdzie jest ich niewiele niewiem gdzie jeszcze mozna szukac uzywanych

 

Tylko i wyłącznie allegro.pl, można tam takie cukiereczki znaleźć że Ci się nie śniło. Tylko jest jedno małe ale: wymaga to cierpliwości, ale wierz mi warto poczekać :!:

Pozdrawiam


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Imperator0

Amel ma rację - ja tak wyhaczyłem swoje cacko..ale fakt - wymagało to cierpliwości...

 

 

Do QQ : tak właśnie zrobię tylko nie wiem jak nałożyć termokurczkę na szlufkę bo po 1 ona tak łatwo z bransolety nie zejdzie a po drugie ona jeszcze nadal stanowi całość (czyli zamknięty "prostokąt") i żeby założyć na nią termokurczkę musiałbym ją rozciąć co nic nie da bo wtedy nie mam jak jej zacisnąć podgrzaniem na szlufce.... ehhhh:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi na moje pytania napewno zastosuje sie do Waszych wskazowek poczekam i moze cos upoluje a jesli nie to jak zasile portfel jakas luzniejsza gotowka to kupie nowy zegarek w Zibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do QQ : tak właśnie zrobię tylko nie wiem jak nałożyć termokurczkę na szlufkę bo po 1 ona tak łatwo z bransolety nie zejdzie a po drugie ona jeszcze nadal stanowi całość (czyli zamknięty "prostokąt") i żeby założyć na nią termokurczkę musiałbym ją rozciąć co nic nie da bo wtedy nie mam jak jej zacisnąć podgrzaniem na szlufce.... ehhhh:(
Wlasnie przed chwila sprawdzalem ja to wyglada w moim 9950 bo myslalem o zdemontowaniu sprzaczki ale raczej nic z tego bo sprzaczka nie jest na teleskopie.Wiec masz dwie mozliwosci albo wypniesz pasek z jednej stony i bedziesz kombinowal co bylo by wygodniejsze albo od strony klamerki dasz termo lecz niestety po nalozeniu termo na szlufke musial bys to termo zgrzewac na pasku co jest troszke niebezpieczne bo jak przesadzisz przytopisz pasek ale jezeli zrobisz to nad swieczka nie spieszac sie i okleisz czyms pasek takie male zabezpieczenie to nie powinno byc problemu.Ja swoj pasek lekko przytopilem bo zabardzo sie spieszylem nie uzylem glowki i robilem to opalarka i przesadzilem troszke a opalarka miala duza moc grzewcza za duza do tej robotki chociaz wiem ze moglem zrobic to dobrze dalem lekko ciala :twisted: Mowi sie trudno ale to wmiare prosty i trwaly sposob dlatego waro sprobowac :idea: Pozdro i powodzenia jezeli zdecydujesz sie tak zadzialac ten temat:)

Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak przy okazji a trochę w odpowiedzi easyriderowi:

 

Zapytałem dzisiaj pewnego miłego człowieka o transakcję na allegro w której brał udział - bardzo taniego (za bardzo!) nowego DW-5600 na gwarancji.

Pytałem n.inn. o gwaranta, oryginalność zegarka i takie tam.

 

Oto co mi przysłał:

 

 

hmm...ewidentnie nie jest to gwarancja Zibi.

Wątpię również w solidość tych serwisów i ich dostępność do części (choć to tylko moje domniemanie - sprawdzać raczej nie zamierzam).

 

Zegarek jak wynika z odpowiedzi, został wymieniony bez problemu na egzemplarz z prostą ramką....ale pomimo tego nie mogę się oprzeć wrażeniu,

że wystawca aukcji wszedł w posiadanie zegarków powiedzmy poreklamacyjnych, albo odrzutów jakościowych...coś w tym stylu.

Zdaje się to potwierdzać również fakt, że zegarki nie mają oryginalnego opakowania/pudełka.

 

Jest też drugi aspekt: poprzez aukcje można kupić modele niedostępne na naszym rynku choć dość atrakcyjne jak np. G-2310-1V na którego mam chrapkę :wink:

 

Tak więc strony medalu są ....jak zwykle dwie :wink:

pozdr,

shakal

 

Krzywa ramka może być z powodu obrócenia się modułu, niektóre modele (np DW-5600C DW-5200C wiem z doświadczenia) mają okrągłe moduły. W związku z tym po każdym otwarciu zegarka dobrze jest sprawdzić czy moduł jest włożony równo. Możliwe że tak było w Twoim przypadku. O gwarancje bym sie nie martwił bo w 'G' żadko się przydaje:)


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

amel....z całym szacunkiem - czy Ty umiesz czytać? :wink:

 

 

pozdr,

shakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
amel....z całym szacunkiem - czy Ty umiesz czytać? :wink:

 

 

pozdr,

shakal

 

:?:

 

proszę jaśniej :D

Czyżbym z tą ramką coś nie tak zaczaił?


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eFtEp

Sam sobie posta "przeniosłem" bo nie trafiłem za pierwszym razem na podforum o G-Shocku:]

Mój nowy nabytek:)

 

 

http://img301.imageshack.us/my.php?image=dsc03803vi6.jpg

 

http://img96.imageshack.us/my.php?image=dsc03804un9.jpg

 

http://img171.imageshack.us/my.php?image=dsc03805px9.jpg

 

http://img96.imageshack.us/my.php?image=dsc03806tq1.jpg

 

http://img294.imageshack.us/my.php?image=dsc03807jy0.jpg

 

http://img518.imageshack.us/my.php?image=dsc03808ib4.jpg

 

http://img150.imageshack.us/my.php?image=dsc03809gr5.jpg

 

http://img295.imageshack.us/my.php?image=dsc03810ht4.jpg

Pozdrawiam

Szczególnie G-Mana i Feleksc-a....matko...chłopy...macie zdrowie i pojemne mózgoczaszki...może wykształcił się u was dodatkowy ośrodek nerwowy albo G-neuron?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
amel....z całym szacunkiem - czy Ty umiesz czytać? :wink:

 

 

pozdr,

shakal

 

:?:

 

proszę jaśniej :)

Czyżbym z tą ramką coś nie tak zaczaił?

 

Nie...akurat z ramką dobrze kombinujesz :wink:

Ale odpisałeś mi tak - jakbym to ja nabył sikora z krzywą ramką i wypłakiwał się na forum jak piz*a jakaś :twisted:

No amel..stary kumplu z wietnamu...w jakim światle Ty mnie stawiasz! :D

Zanim coś zacytujesz to musisz to przecztać najpierw (a ja widzę, ze Ty wciąż tego nie przeczytałeś).... :twisted:

 

To tyle.

A powiedz mi do ilu chcesz tego DW 8800 z allegro licytować?

Na razie nie przepłacasz.... :D

Sam się zastanawiam...

 

pozdr,

shakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

eFtEp...no jak Ty będziesz tak dalej "trafiał" to dzieci do późnej starości nie zrobisz :D

 

Już Ci mówiłem - nie ma zdjęć nadgarstkowych (ze sweterkiem) - nie ma gratulacji :twisted:

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są Wasze wrażenia nt tego modelu po oględzinach na żywo? Już jest w salonach dostępny i powiem szczerze, że mnie lekko rozczarował - wydaje się mały i jak dla mnie jeden z nielicznych casio , który lepiej wygląda na zdjęciach niż w rzeczywistości...

 

hmm...a miałem go kupić - a teraz mam wątpliwości...


PAM 312 | FC 345X5 | Longines Admiral ***** 1951r | Atlantic Worldmaster | G-Shock Riseman | Emporio Armani AR-0513 | kilka innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eFtEp

Hje hje..naturalna antykoncepcja kolego Shakal:D

a to dobre....sposób "na sweterek":D

W tle za to widac kubek do kawy kupiony w sklepie "wszystko po 4 złote"....a kosztował CAAAŁE 6:]

Tommybox...chodzi Ci o G-056?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eFtEp

Wie ktoś gdzie mozna bezpiecznie nabyć Mr G...o ile to mozliwe????!!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tommybox...chodzi Ci o G-056?

 

chodzi mi o gs 1100 ;-)

 

jakie są Wasze wrażenia po oględzinach "live"?


PAM 312 | FC 345X5 | Longines Admiral ***** 1951r | Atlantic Worldmaster | G-Shock Riseman | Emporio Armani AR-0513 | kilka innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olek

jak najbardziej naj. Super wykonanie i wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eFtEp

HUH..no chłopie.....musze powiedzieć, że masz całkiem niezły okaz na celowniku:)

tylko za co aż prawie 9 stów?<wow>

mam nadzieję, że szybko potanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eFtEp

Nowość swoje kosztuje

ale za pare miesięcy ceny pójdą w dół...pojawią sie na e-bayu, allegro, tc

głowa do góry;)

a zegarek niczego sobie

nie sądziłem, że G-Shock może wyglądać tak ..ekhmm.."ładnie" ze wskazówkami

albo inaczej..efektownie i schludnie:D

 

http://www.demus.pl/product-pol-4214-Zegar...-1100-1AER.html

 

tak się na łapie prezentuje

nie mojej niestety:]:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.demus.pl/product-pol-4214-Zegar...-1100-1AER.html

 

tak się na łapie prezentuje

nie mojej niestety:]:D

 

dzięki za linka - nie znałem go wcześniej....

 

szkoda, że ta "łapa" z powyższego linka to "łapka" przy mojej...sam już nie wiem...może to wina Fortisa, który z koronką ma prawie 50mm i teraz ten model wygląda u mnie jak baby G....

 

jeszcze raz chyba się udam do Zibi celem przymiarki...

 

Który Waszym zdaniem model G-Shocka (ale koniecznie musi mieć wskazówki - takie moje zboczenie ;-) - jest jeszcze godny uwagi?


PAM 312 | FC 345X5 | Longines Admiral ***** 1951r | Atlantic Worldmaster | G-Shock Riseman | Emporio Armani AR-0513 | kilka innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eFtEp

tego black force'a sam bym chciał mieć:D

rewelacyjny wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie - ciekawe modele...

 

jednak bliżej mi chyba do G-100 1BV lub AWG-101 :D


PAM 312 | FC 345X5 | Longines Admiral ***** 1951r | Atlantic Worldmaster | G-Shock Riseman | Emporio Armani AR-0513 | kilka innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
(...) (ale koniecznie musi mieć wskazówki - takie moje zboczenie ;-) (...)

 

To całkiem odwrotnie niż ja :wink:

 

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.