Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nautica

No to faktycznie qqryku musisz miec duzy nadgarstek... ( moze pokazesz fotki z nowym nabytkiem):) Dla mnie gw-9200 to znakomity model nawet pod wzgledem wielkosci (jak dla mnie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem wrzuce fotki bo teraz e mule i ares pracuja i jest jeden wielki muł:)


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
GW-9100 wskazania barometru ma duzo dokladniejsze w trybie automatycznym niz nowy GW-9200.
??????????????????????????????????????????????????????????????????????/

 

 

e?

 

od kiedy gw-9100 ma barometr??? :neutral: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]post-5303-0-19637900-1330869544.jpg

post-5303-0-76956600-1330869490.jpg

post-5303-0-36140300-1330869492.jpg

post-5303-0-55606600-1330869495.jpg

post-5303-0-88945600-1330869497.jpg


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
GW-9100 wskazania barometru ma duzo dokladniejsze w trybie automatycznym niz...

 

Gw-9100 ma barometr od poczatku powstania tego konkretnie modelu:)A to moj nowy nabytek

 

Tomekk tu masz fote 9100 popatrz dokladnie:)

 

no ja jednak zapraszam do wyszukiwarki obrazów, i poszukanie sobie gw-9100, bo to "nowy" gulfman z wavweceptorem jest

 

poprzedni riseman którego pokazałeś to DW-9100

 

między

 

"DW-9100"

post-0-0-78154300-1330869516.jpg

dw9100bl0.ff8c0ccf2c.jpg

 

 

a "GW-9100"

post-0-0-51700400-1330869518.jpg

gw9100pa3.0f7a7ffd0f.jpg

 

tak zeby nie było wątpliwości na g-people... oba risemany porównanie:

 

http://www.g-peopleland.com/riseman_main.htm

 

i gulfman GW-9100:

http://www.g-peopleland.com/ICERC%20Gulfman%202007.htm

 

jest mała różnica, i ten ostatni barometru nie posiada:)

 

 

ehem no ma sie pare tych sprzetów, jak bym nie był pewien to bym nie dyskutował :wink:

 

jednakowoż taka zamiana literki "D" na "G" w modelu zegarka przy np. zakupach przez internet, mogła by ci nieco plany pozmieniać

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pan panie kolego racje zasugerowalem sie nowym modelem ze to GW i nie sprawdzilem starego RISA a jest pod reka :)sadzac ze to tez GW coz maly blad w sztuce i brak kompa w glowie. Mozna sie czasem zakrecic hehe:)Pozdro :mrgreen: :arrow: :idea: :!: :mrgreen:


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda na innym forum już ten post widnieje :) ale tutaj w dziale miłośników G, sądzę że nie powinno go też zabraknąć :

 

Casio Gulfman. Z bateryjkowych produkcji, jedynie G-Shocki mnie interesują, każdy inny zegarek jeśli nie mechaniczny, przechodzi u mnie bez echa :). A z serii G-Shock tak naprawdę interesują mnie tylko xxxxx-man'y, czyli z tego co wyczytałem seria Masters of G. (no i DW-5600)

 

1: "Heavy Duty EDC" **

 

5f4b52109e96e0ce.jpg

** Telefon EDC, zegarek to zależy od humoru (od paru dni akurat G, bo jest nowy :) )

 

2: Big Red G

 

a6c3bef8660466ae.jpg


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cepeen a DW-6900 nie? :twisted:

fotki przednie, na prawdę

pozdrawiam :wink:


_______________________________ _

Michał

 

BM

DW-5600E

DW-6900WCJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, G-9100 Gulfman. Cieszę się że fotki się podobają..

 

EDIT: Aaaa, ok, niedoczytałem, jeszcze kawy nie wypiłem... DW-6900 nie wiem, nie pasuje mi trochę ten natłok tych okrągłych cuś na wyświetlaczu... Juz jeden to dla mnie trochę dużo :lol:


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dydko

Witam Panowie

 

Mam mały dylemat a widzę na tym forum mogę dostać odpowiedż na moje pytanie.

Do rzeczy mam zamiar kupić G-9000 podobaja mi się w dóch kolorach zielony z negatywnym wyświetlaczem i tak zwany Moro.

Mam pytanie odnośnie negatywnego wyświetlacza czy rzeczywiście jest tak mało czytelny ?

i drugie czy wersja moro nie jest zbyt odpustowa, szczególnie proszę tych którzy widzieli na żywo oba modele.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
Mam pytanie odnośnie negatywnego wyświetlacza czy rzeczywiście jest tak mało czytelny ?

 

jest czytelny, ale mniej niż normalny. ogólnie w dobrym świetle nie ma problemów, ale przy słabym oświetleniu tylko iluminator ratuje

 

i drugie czy wersja moro nie jest zbyt odpustowa, szczególnie proszę tych którzy widzieli na żywo oba modele.

 

zależy co kto lubi, ja mam różne kolory 'G" zółte, czerwone, i wiele innych.

nie ma się co czarować- nie każdy pasuje do wszystkiego, więc jeżeli ma to być zegarek uniwersalny to raczej moro odradzam.

 

szczerze natomiast radzę dołożyć trochę kaski i kupić gw-9000 - nie ma porównania

 

pozdrawiam

 

ed: na alledrogo widywałem gw-9000 po 300zł z hakiem. to za darmo jak na ten zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dydko

Niestety nie przemawiają do mnie te kółeczka:) w gw-9000 z tego co wiem w moim rejonie nie bedzie działał waveceptor jedyny plus to solar ale nie na tyle aby mnie przekonać zecydowanie nardziej podoba mi sie prosty i klasyczny g-9000.

 

Dzięki za odpowiedz zamówiony już został zielony z negatywnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem w moim rejonie nie bedzie działał waveceptor

 

A jaki to rejon?

Bo Polska ma ładne pokrycie. Sam mieszkam na dalekim wschodzie i z waveceptorem nie mam problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dydko

Jeśli by się okazało ze waveceptor działa w tej okolicy rozważyłbym gw.

Jestem bardzo ciekawy czy by działał .

 

pzodrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
Jestem z Podkarpacia z okolic Rzeszowa

 

no ja jestem z między tarnowem a krakowem, wiec nieco lepiej

ale instrukcja mówi, że na oknie i w stronę zachodu kierować, a mój się aktualizuje nawet pod łóżkiem, w betonowym bloku.

sprawa zasadnicza to czy masz jakieś góry na północny-zachód od siebie, bo jak tak to faktycznie lipa :neutral:

 

btw zegarek ma odpowiadać tobie a nie nam :wink: jeżeli wybrałeś zielonego negatywa, to cieszymy się razem z tobą

 

jedna malutka rada: baterię wymieniaj :!: WYŁĄCZNIE :!: w serwisie, u innego czarownika to loteria z wodoszczelnością :!:

 

edit: w sumie to najlepiej się wymienia samemu, ale może się okazać ze zalejesz zegarek zanim dojdziesz do wprawy, jezeli się zdecydujesz wymieniać sam to i tak wycieczka do serwisu po nowe uszczelki cie nie ominie, wiec lepiej niech oni to zrobią:lol:

 

edit2: w negatywie bateria poleci ci szybciej niż w normalnym z uwagi na częstsze korzystanie z iluminatora. zawsze pros o dobre drogie srebrowe ogniwo- to spora oszczędność :wink: (takie ogniwo trzyma znacznie dłużej i zadziej rozkręcasz zegarek, a rozkręcanie mu nie służy)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

w moim GW-9000 które kupiłem kilka dni temu waveceptor działa prawidłowo synchronizuje się codziennie o 3:03 mieszkam na terenie mazowsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość spec

Ja mieszkam jeszcze dalej bo jakieś 30 km na wschód od Rzeszowa i zegarek synchronizuje się bez problemów a nie trzymam go przy oknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dydko

Dziękuję za odpowiedzi na dręczące mnie pytania , przekonaliście mnie do waveceptora i baterii zasilanej słońcem .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica

Swoją drogą świetny ten MSG-3000CBJ-1BJF , może namówie żone do zakupu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

 

GW-5525A


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladapis

Witajcie;

To mój pierwszy post na tym forum, ale ogólnie o zegarkach coś tam wiem.... ;-)

Chcę kupić synowi jakiegoś G-SHOCKa i skłaniam się ku klasycznemu MUDMANOWI, jednak zastanawia mnie dlaczego producent przewiduje, że ta sama bateria (CR2025) w Mudmanie ma pracować 3 lata, a w Gulfmanie 7 lat.

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego Mudman jest taki energożerny?

 

Pozdrawiam

 

PS

Post kopiuję także do forum "CASIO" bo nei wiem gdzie lepiej trafię. Cierpliwych moderatorów z góry przepraszam za powielanie wątków i proszę o pozostawienie jednego tam gdzie powinien się znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk
(CR2025) w Mudmanie ma pracować 3 lata, a w Gulfmanie 7 lat.

 

hmm :???:

 

jak na razie to tylko przypuszczenie, ale podejrzewam, że to błąd w opisie na stronie casio, który powielają również sprzedawcy w opisach na swoich stronach

 

(taki błąd casio miało w opisie mudmana i frogmana odnośnie wagi)

 

tak wielka (ponad 100%) różnica w czasie pracy na tym samym ogniwie dwóch bądź co bądź podobnych modułów jest mało prawdopodobna, ale jak pisałem narazie tylko przypuszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica

Dziwne:

G-9000 - 3 lata

G-9100 - 7 lat

G-7710 - 5 lat

 

Moze jest to spowodwaneinnym wyswietlaczem ? ale też bym chciał się dowiedzieć o co tutaj chodzi, bo szcerze wątpie że jest to błąd producenta.

 

Edit: NETRUNNER juz wyjaśnił wszystko: http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=26664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.