Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A czy możliwe jest żebyś kupiła ten, który podoba Ci się najbardziej :?:

My "zegarkomaniacy" często mamy ten problem, poczekać- dołożyć, czy kupować już teraz, często jest tak, że lepiej poczekać lub jeśli nie trzeba nie czekać, ale kupić jednak ten najciekawszy dla nas ;)

Zegarek musi :!: być tym wymarzonym w momencie zakupu, inaczej może się skończyć tym, że większość czasu będzie spędzał w szufladzie :P

 

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa
A czy możliwe jest żebyś kupiła ten, który podoba Ci się najbardziej :?:

My "zegarkomaniacy" często mamy ten problem, poczekać- dołożyć, czy kupować już teraz, często jest tak, że lepiej poczekać lub jeśli nie trzeba nie czekać, ale kupić jednak ten najciekawszy dla nas :P

Zegarek musi :!: być tym wymarzonym w momencie zakupu, inaczej może się skończyć tym, że większość czasu będzie spędzał w szufladzie ;)

 

 

Pozdrawiam

Marcin

Rzecz w tym, że kupuję go w prezencie dla męża, a nie na swoją rączkę :wink: . Sądzę, że ucieszy się z każdego, który wybiorę, ale ja najlepiej czułabym się, kupując mu 1400DE, bo spełnia mężowskie marzenia :wink: (np.panel słoneczny).

Z drugiej strony, 1400DE to połowa moich miesięcznych dochodów :? ... I nie ukrywam, że mnie to trochę gryzie (np. jak wyobrażę sobie , że go zgubi :P , albo ktoś go okradnie :evil: )... Ale może mam za bujną wyobraźnię :roll: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa
a i jeszcze jedno koperta jest stalowa jednak na wierzchu jest troche gumy! ale jest ona pewnie tylko dla amortyzowania wstrząsów! na jednej ze stron czytałem opisy zegarków i tam właśnie pisało ze takie zegarki jak g-700 gw-1210( WILEGO) sa ze stali a takie jak g-510 to połączenie stali i gumy!

Dzisiaj przyjrzałam się w sklepie G-510D i G-700D. Mówiąc szczerze, wydaje mi się, że guma jest w tym samym miejscu, tylko w G-510D widać, że to guma :wink: , a w G-700 jest pomalowana na kolor metaliczny, zlewający się z resztą. Ale może się mylę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN

sam niejednokrotnie sie zastanawiałem o co z tym chodzi bo niby stalowe a gume idzie się dopatrzyc?

jedynym wyjściem aby się dowiedziec jest zakup i przetestowanie! ;)

mówiąc szczerze sam kiedyś myślałem o panelach ale jakoś nie na ręke byłoby mi wizytowanie u zegarmistrza raz na ponad 10 lat! po prostu lubie sobie pójsc raz na 1,5 roku wymienic baterie! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN
Z drugiej strony, 1400DE to połowa moich miesięcznych dochodów ... I nie ukrywam, że mnie to trochę gryzie (np. jak wyobrażę sobie , że go zgubi , albo ktoś go okradnie )... Ale może mam za bujną wyobraźnię ...

 

a moze wyobraz sobie jak pięknie będzie w nim wyglądał!

i zanim skoczysz sobie rozmyślac wez swoją wypłatę i szybko kup 1400de!

:wink: ;):P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa
a moze wyobraz sobie jak pięknie będzie w nim wyglądał!

i zanim skoczysz sobie rozmyślac wez swoją wypłatę i szybko kup 1400de!

:wink: ;):P:P

Udało mi się przed chwilą wynegocjować jeszcze 10zł w dół...

Chyba zaszaleję :shock: :roll: ...

G-MAN - dzięki za wsparcie psychiczne :P:P:D - tego mi właśnie trzeba w tej chwili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa

Tylko teraz jeszcze kolor - czarny czy niebieski :?: :?: :?:

Miałam okazję zobaczyć na żywo tylko niebieski - jest przyjemny , owszem, ale może czarny jest jeszcze przyjemniejszy :roll: ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN

Jak dla mnie czarny! podoba mi się srebrzysty błysk z czarnym tłem!

szalej szalej! w końcu nie poświęcasz się dla byle kogo! :wink: :) pomyśl tylko jak będzie wyglądal uśmiech twojego męża! :lol:

wszystkie warunki spełnione:solar, shock resistant , analogowy i na i na wszelki przypadek elektroniczny, 200 m wr , wave ceptor to po prostu

musi się podobac!

No to na zakupy! :arrow: :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa

Mów do mnie jeszcze... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa

Chyba nie podejmę decyzji kolorystycznej, zanim nie uda mi się obejrzeć obydwu opcji na żywo. Bo zdjęcia nie oddają do końca prawdy, nie mówiąc o rysunkach..

Mam pewne obawy co do czarnego, bo na tym zdjęciu (inny model, ale identyczna tarcza) wygląda jakoś tak szaro - smętnie.

http://img07.allegro.pl/photos/oryginal/60...607832/60783231

Ale może na żywo jest inaczej...

 

Natomiast niebieski, który na rysunkach jest bardzo intensywny, na zdjęciach nieco mniej, ale też, w rzeczywistości jest bardzo dyskretny.

http://img11.allegro.pl/photos/oryginal/60...2220/60222055_1

 

Dlatego trudno mi się zdecydować, bez porównania ich na żywo. No chyba, że znajdę w necie jakieś wyjątkowo dokładne zdjęcia. Na razie nie znalazłam :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa

Czy jest możliwość umieszczenia tu zdjęć załadowanych z własnego komputera, czy tylko z internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WILU
Czy jest możliwość umieszczenia tu zdjęć załadowanych z własnego komputera, czy tylko z internetu?

 

jest. uzyj tego serwisu hostingowego:

 

http://www.imageshack.us

 

a tak w ogole na twoim miejscu wzialbym z niebieska tarcza :lol: niebieska tez mam w swoim i wyglada naprawde super!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa

post-0-0-55987700-1330475680.jpg

 

Ooo, udało się :) - dzięki WILU :lol: !

 

To jest zdjęcie wersji niebieskiej (odcień bliski rzeczywistemu), które przysłał mi sympatyczny sprzedawca :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

wygląda kosmicznie :lol:

no i ?

kupiłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Bossa, kupiłaś :?:

A jeśli nie, to kiedy kupujesz :?: :lol:

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WILU

koperta i bransoleta bardzo podobne do mojego G-shocka - naprawde mocna konstrukcja. dobrze bossa ze sklaniasz sie w strone tego zegarka- spelnisz marzenie meza i kupisz mu naprawde trwaly zegarek na ktory nie bedzie musial chuchac i dmuchac. no i co rownie wazne bedzie mial solara o ktorym twoj maz marzy :lol: hehe, ale pamietaj, obiecalas nam jakas soja fotke, najlepiej z zegareczkiem :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

sory :cry: :lol: ale jakos te starsze modele bardziej mi sie podobają

te robią jakby już pomysłów nie mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossa

Ale numer :shock: . Ten zegarek na moich zdjęciach, który uważałam za niebieski, w rzeczywistości jest czarny :shock: ! Czyli wcale nie czarny, tylko stalowo -niebieskawy. A niebieski jest niebieski intensywnie.

Jasne, prawda :) ?

W związku z tym decyduję się na ten tzw. czarny, który nie jest czarny :lol: .

Dzisiaj pewnie sfinalizuję transakcję i będę czekać na kuriera... :lol:

 

Pozdrawiam Wszystkich, którzy kibicują mojej przygodzie z G-Shockiem :):):):):) :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN
Pozdrawiam Wszystkich, którzy kibicują mojej przygodzie z G-Shockiem

 

I Cy Wszyscy Pozdrawiają Ciebie!

Niech G-SHOCK będzie z Tobo! :):lol::lol:

 

 

hmm. wiesz co Feleksc im dłużej przyglądam się tym nowym modelom

mam podobne zdanie do twojego!

co się stało z to dawną ideą projektantów G-SHOCK!

Czyżby to juz nie byli ci sami projektanci?

ciekawe czy gdzieś w Polsce jest sklep ze starszymi modelami G-SHOCK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

tak prawdopodobnie masz racje,teraz robią masówke.

ciekawe czy jeszcxze je w ogóle testują(prototyp) przed oddaniem do produkcji

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
koperta i bransoleta bardzo podobne do mojego G-shocka - naprawde mocna konstrukcja. dobrze bossa ze sklaniasz sie w strone tego zegarka- spelnisz marzenie meza i kupisz mu naprawde trwaly zegarek na ktory nie bedzie musial chuchac i dmuchac. no i co rownie wazne bedzie mial solara o ktorym twoj maz marzy :lol: hehe, ale pamietaj, obiecalas nam jakas soja fotke, najlepiej z zegareczkiem :oops:

 

tak :roll: :oops: :lol:

my chcemy FOTE :!:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, temat rozwija się niczego sobie. Jak widać nowoczesne zegarki cieszą się nie lada zainteresowaniem :wink:


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.