Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A to twoj pierwszy g czy miales juz wczesniej jakiegos :?: :mrgreen: pozdro


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G pierwszy :wink: W podstawówce miałem jeden zegarek Casio taki fioletowy z 2 przyciskami z przodu :D (nie wiem co to było), później Casio Data Bank na 150 pozycji, ale też nie pamiętam modelu :D, później długo długo nic (era komórek, to po co zegarek) no i teraz postanowiłem sobie kupić. Zawsze chciałem G-shocka, ale teraz zorientowałem sie w sytuacji i fajnie, że są stalowe z bransoletą :wink: Chociaż wolałbym tytanowca :P, ale G to G :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje g to g mam tytanowca dw 9950 ale pasek ma gumowy ale ogolnie dla mnie bajer chorowalem na niego az wreszcie mi sie udalo i go kupilem ha nic spadam se pomalu spac bo juz pozna pora hehe jak bedziesz dzisiaj tak do poludnia to skrobniemy pare sztuk.pozdro i do poizniej jak by co :roll: :wink: :arrow:


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro pozdro :D :wink:

 

P.S.Jakbym tu był rok temu, to jeszcze byłoby z kim gadać :wink: Teraz już chyba nie ma kto :D :wink: Zastanawiam się czy firma Casio wprowadzi jakieś nowości z G-Shocka :roll: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie jestem na tym forum od niedawna patrzac po wczesniejszych postach to wiecej sie tu dzialo niz teraz.A co do g shockow pewnie wymysla cos nowego a ja zastanawiam sie czy kiedys zrezygnuja z tworzenia nowych g shockow? i wedlug mnie nie robia juz takich maszyn jak kiedys:) :arrow:


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby nie przestawali robić G-Shock'i :wink: Takie zbajerzone zegarki lubię, Wave Ceptor, Tough Solar :wink: Tak jak mówiłem, szkoda, że ten GW1200E nie jest cały z tytanu łącznie z bransoletą :twisted: Czy tytanowa koperta lub bransoleta się rysuję jak stal, czy nie ma śladu ?? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej chyba tak tylko tyle ze jest mocniejsza lzejsza i antyalergiczna :?: :idea: 8)


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znikam jak bedziesz kolo 21 to pogadamy :wink:


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić swoją cyfrówką zdjęcie, ale słabo mi to wychodziło i zdjęcie rozmazne było :? Ściągnąłem fotkę ze sklepu internetowego, gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda mój G-Shock ;) W pełni zadowolony jestem z niego :twisted: :twisted: :twisted:

 

post-5942-0-31856400-1330642200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

fajny

-gratulacje

--pozdrówka--

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też podoba :wink: Zrobiłem sobie prezent na 22 urodziny ;) Trochę spóźniony, ale jest :) G-Shock GW 1200E :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: :mrgreen: :!:


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKI 08
Pozdro pozdro :D :wink:

 

P.S.Jakbym tu był rok temu, to jeszcze byłoby z kim gadać :wink: Teraz już chyba nie ma kto :D :wink: Zastanawiam się czy firma Casio wprowadzi jakieś nowości z G-Shocka :roll: :D

 

oj dzialo się tu dzialo!

nie ukrywam ze wowczasz brakowalo mi tu takich G-FANÓW jak WY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: pozytywnie:)


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-shocki zawsze mnie interesowały :wink: W podstawówce za czasów tych gumowych, to było marzenie, żeby kupić :twisted: Może największym fanboyem nie jestem, ale wolę pare stówek dać za takiego pancernika z technologią w środku jakiego kupiłem, niż za jakąś Festine czy coś :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez w sumie mam 3 g a wczesniej tez sie kilka przewinelo i tak pozostalo do dzis.Chociaz nie powiem divery seiko albo citizena i nie tylko tez mi sie podobaja ale g to g i w sumie nic innego :twisted: :!: :arrow: :mrgreen:


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem G-9000-1VER, o jakim od dawna marzyłem niestety będę go miał dopiero na początku marca, ale jak dotrze do mnie napewno się pochwale:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-9000 powiadasz kolego no ladny statek wizualnie ladnie sie prezentuje ciekawy jestem jaki jest duzy w rzeczywistosci bo duzy g to podstawa :!: :)


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałZ

Witam! A co sądzicie o moim?

 

IMG_7466.JPG

IMG_7467.JPG

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale kompletnie nie w moim typie :) G-9000 spoko wygląda :) Mam nadzieje, że wielki pancernik z niego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! A co sądzicie o moim?

 

Pzdr

 

Sądzimy, że najpierw trzeba się przywitać :)

 

fajny, choć ja preferuję albo cyfra albo wskazówki. Ale fajny, wesoły taki :)

 

pozdrawiam,

 

Peacemaker.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIEMA PANY fajny ten g ale nie w moim stylu nie moja ljga pozdro :) :idea:


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-8300 DW-6700 o na to wlasnie se poluje tylko kasy brak hehe ale jak bedzie kasa beda i wyzej wymienione cacuszka :idea: :!: :mrgreen:


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.