Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

play80

Tag Heuer Formula 1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Jak do tej pory odniosłam tylko porażkę...Omega i casio o które pytałam to buble,post-106961-0-30026200-1540461183_thumb.jpgpost-106961-0-03223900-1540461194_thumb.jpgpost-106961-0-40732800-1540461206_thumb.jpg może przynajmniej ten zegarek to oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wygląda to nieźle  :) Zdjęcia są nie najlepszej jakości ale chyba jest OK

To Formula 1 Gulf Special Edition - wyprodukowany z okazji 50 rocznicy zwycięstwa zespołu Gulf Oil w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

Te modele są dostępne w dystrybucji (np tutaj: https://jubitom.com/zegarki/tag-heuer/formula-1/zegarek-tag-heuer/caz101nfc8243  ) i możesz porównać oferty. Generalnie jeśli ktoś proponuje Ci nowy zegarek za połowę ceny to raczej należy spodziewać się jakiegoś przekrętu. Dopytaj o pudełko i papiery.

 

Nie wiem jakim budżetem dysponujesz ale w normalnej dystrybucji można znaleźć dużo ciekawych i pewnych propozycji.


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na OL... za ostatnio 4,5 widziałem...

bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.