Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
SuperZegarr

Atlantic Caliber 1100

Recommended Posts

Ja tak. Trochę nie na temat czy ktoś ma.moze lub coś wie o jakość zegarka certina ds automatic

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By fruwajek
      Cześć wszystkim!
      to mój pierwszy post tutaj, gorąca prośba o pomoc w sprawdzeniu autentyczności zegarka który bardzo mi się spodobał. Załączam zdjęcia.
      Sprzedający wycenił go na 800 zł, czy to dobra cena za ten model i stan. Zegarek jest sprawny.
      Z góry dziękuję.
      Pozdrawiam

• By ewa_942
      Witam,
      Pytanie o autentyczność czy wszystko jest oryginalne?

• By Perpetuum Mobile
      Witam wszystkich na Forum i proszę o opinię tych, którzy się znają na Worldmasterach i cenią, jeśli nie wyjątkowe zalety ich mechanizmów, to z pewnością ich piękny design.
      Moją uwagę zwrócił zegarek z aukcji Allegro
      https://allegro.pl/oferta/atlantic-worldmaster-orginal-unitas-6300-9228717764
      Nigdy wcześniej nie widziałem tarczy Worldmastera w takim kolorze:

Do tego widać drobne uszkodzenia przy indeksach. To chyba odpryski farby z tarczy, ale może też rozlania farby z kropek.

Czy tarcze w takim kolorze występowały w Worldmasterach? Czy Waszym zdaniem to autentyczny Atlantic na Unitasie 6300, czy też jakaś zbieranka z elementami z Azji? Nie ukrywam, że taki kolor tarczy bardzo mi się podoba, ale jeżeli miałbym kupić, to wolałbym wiedzieć, czy kupuję prawdziwy, kompletny zegarek Atlantic, czy też egzemplarz zmontowany z "klocków Lego" gdzie każdy element ma inna historię, z czego dla wielu elementów jest to historia bardzo krótka (rok produkcji 2019 na Tajwanie ?
      Sprzedający na Allegro (Jucha30) jest bardzo aktywny i sprzedaje wiele Atlanticów, które wyglądają "jak nowe". Patrząc na opinie z Allegro, nabywcy są bardzo zadowoleni. Być może Forumowicze go kojarzą i podzielą się opinią, czy zegarki tego sprzedawcy to oryginały, czy też takie zakupy lepiej sobie odpuścić. Albo kupić, ale z pełną świadomością, że zegarek ma swoje wady i nie jest już całkiem "zabytkowy".

• By damiangr
      Dzień dobry, 

W moim Worldmasterze zerwał się wałek naciągu - niestety w taki sposób że nie jestem w stanie go wyjąć (wałek zerwany wewnątrz mechanizmu).
      Boję się, że uszkodzę mechanizm - proszę o kontakt jeśli znacie kogoś kto może to naprawić (w obecnej sytuacji wyślę go najchętniej do naprawy więc cała Polska).
      Będę też wdzięczny za polecenie zegarmistrza, który może taką usługę wykonać - a może i przy okazji nieco ten mechanizm wyczyścić i nasmarować.

Pozdrawiam
      Damian

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.