Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

henex1980

Zegarek biżuteryjny dla kobiety do 250zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę Was o radę,chodzi o  wybór zegarka dla żony. Mam kilka modeli na oku i nie wiem czy lepiej wybrać Timemastera czy Rubicona? Są jeszcze jakieś chińskie typu Q&Q Jordan Kerr Gino Rosi. O ile ma bransoletę mesh i cyrkonie to dla żony każdy ładny i wiadomo za 120zł idzie te marki przeżyć ale co byście polecili max do 250zł? Zegarek biżuteryjny bo wiadomo ma się podobać. Proszę o pomoc. Wskazanie na marki bo wiadomo gusta każdy ma inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na Zegarowni marki Lorus Casio. Jest parę zegarków w tym budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Co sądzisz o zegarkach Guardo? Niby włoskie . . .? Za 180zł można nabyć ładny zegarek. W Casio nie widzę zegarków typu biżuteryjny,wiesz,cyrkonie itp udziwienia. Znalazłem na tej zegarowni ładnego Timexa metroplitan za 229zł i chyba na niego padnie wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/guardo-s01979-1-zu532a-i7671464379.html

 

Cena nie jest wysoka a wygląd ma:) Mówisz aby odpuścic ale w tej cenie? Chyba lepszy wybór niz wszystkie gino rosi JK QQ Itp. Nie sądzisz?


To ma być bardziej świecidełko niż zegarek więc może zaryzykuje. Ciężko coś więcej o jakości powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jest też wybór szwajcarskiej Jowissy na allegro. Czasem fajne aukcje się trafiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje nabyć ten zegarek za 300zł. Sądzę ze to okazja. Odpuściłem te niny włoskie zegraki Guardo itp. cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.