Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawel.G7

G-Shock na 18te urodziny.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój siostrzeniec obchodził niedawno 18te urodziny. Chłopak ma już dość sporo zegarków jak na swój wiek i widać, że to jego pasja. Teraz chciałbym mu kupić zegarek, który będzie taką pamiątką z 18tych urodzin. Co najważniejsze, zegarek musi mieć wskazówki, bo elektroniczne za bardzo go nie interesują (wtedy bym kupił kostkę i by nie było problemu) i powinien być czarny. Nie mam nieograniczonego budżetu, więc może wymienię, co mnie zainteresowało:

  • GA-800 fajny klasyczny wygląd i posiada wskazówkę sekundnika.
  • AW-591 trochę pstrokaty, z kilkoma ekranami.
  • GA-100 trochę oklepany wygląd, na dodatek pełno jest jego klonów.
  • GA-110 kilka wyświetlaczy, ale wydaje mi się mało czytelny.
  • G-100 wydaje mi się dość ubogi na tle pozostałych.

Co ważne, to młodzieniec ma dość szczupłe nadgarstki, więc zegarek nie może być za duży.

Mam nadzieję, że coś podpowiecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym szedł w kierunku GA-800/GBA-800 są trochę mniejsze niż GA-100/GA-110, z tych co wymieniłeś jeszcze można pomyśleć nad AW-590/591. G-100 wprawdzie nie miałem, ale to chyba najstarsza konstrukcja z nich wszystkich i rzeczywiście wydaje się odstawać.

 

A GA-100/GA-110 są bardzo duże...

 

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli GA-100 i GA-110 odpadają.

Czym się różni GA-800 od GA-810?

GBA-800 jest ok. 100 zł droższy, a nie sądzę, żeby młody wykorzystywał BT, który w nim jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-810 ma stalowy przycisk podświetlenia... i chyba tyle. GBA-800 jest adresowany do fanów joggingu etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

G100 jest najmniejszy :P tyle moge ci dopowiedziec.

A jezeli budzet nie ograniczony i fakt ze to prezent na 18stke,to wtedy szukalbym cos ze starszych mrg lub mtg 

Giez tez jest na male nadgarstki i jest screwbackiem - te napewno beda do znalezenia

 

 

i pokaz mu koniecznie GW5000,nawet gdy bedzie odwracal glowe  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet jest ograniczony, a wspominałem o tym na początku (zegarek jest "dodatkowym" prezentem, aby była pamiątka z 18tki) ;)

Mam GW-M5610 i młodemu nie przypadł go gustu, ma też klona DW-5600, ale niezbyt często go zakłada.

Zamówiłem już GA-800-1A, mam nadzieję, że będzie zadowolony, to będzie jego pierwszy G-SHOCK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody zadowolony, zegarek bardzo fajny i przypadł mu do gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.