Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diplodok

Takie pytanko o firme Rotary...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przegladam to forum od pewnego czasu i musze przyzanac ze dzieki Wam zaczalem nieco inaczej patrzec na zegarki. Nie znalazłem tu jednak zadnych informacji o firmie Rotary. Co moglibyscie napisac o wyrobach tej firmy? Czy jakosc jest zblizona do podobnych cenowo Tissota czy Certiny?

 

Pytam bo zainteresował mnie jeden z zegarkow tej firmy... Co tu duzo mowic chyba sie zakochałem :oops: Problem polega jednak na tym ze nigdzie w internecie (nawet na stronie producenta :!:lol: nie ma wzmianki o tym zegarku (moze to jakas stara kolekcja??)

 

No dobra nie trzymam Was dłużej w niepewnosci

 

http://www.zegarki.krakow.pl/kolekcja?id=pro&nrk=90

 

To ten z brązowym paskiem. Dla mnie taka namiastka Paneraia...

 

PS. Jesli wiecie cos na temat samego zegarka to bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście Panerai 8) Szkoda, że kwarcowy :lol: Za takie pieniądze można kupić mechanicznego Tissota, Atlantica, Certinę czy jakiegoś ruska :lol: A model chyba faktycznie starszy, z tego co zauważyłem to firma Rotary nie cieszy się jakimś wielkim zainteresowaniem, i zegarek tak sobie w sklepie pewnie leży... Mimo, że zegarek ładny ( też bardzo podoba mi się Panerai :wink: ) to zainwestowałbym w coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że kwarcowy

 

No szkoda... choc nie jest to dla mnie najwazniejsze. Szczerze mowiac (piszac :wink: ) bardziej interesuje mnie kwestia jakosci tych zegarkow. W internecie znalazłem szczatkowe informacje o samej firmie, a ten konkretny model tylko na jednej rosyjskiej stronie (i to po 2 godzinach intensywnych poszukiwan)

 

Za takie pieniądze można kupić mechanicznego Tissota, Atlantica, Certinę czy jakiegoś ruska

 

W tym przedziale cenowym ciezko jest znalezc cos na prawde atrakcyjnego pod wzgledem technicznym jak i estetycznym. Ten Rotary przypadł mi do gustu jak mało który zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak bardzo Ci się podoba, i nie ma znaczenia czy kwarc czy mechanik, to ja nie zastanawiałbym sie więcej tylko kupował. Napewno tragedii nie będzie i zegarek będzie Ci długo służył, jest sprzedawany w renomowanym salonie, ma gwarancję, został wprowadzony do oferty sklepu, który zajmuję się sprzedażą zegarków z najwyższej półki, powinieneś chyba się udać i przeprowadzić test nadgarstkowy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z testem nadgarstkowym tak łatwo nie bedzie bo mieszkam w Trojmiescie :wink: W kazdym razie dzieki za opinie. Czekam na dalsze :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Killer

Jeśli chodzi o test nadgarstkowy w trójmieście, to polecam ofertę Apartu - www.apart.pl. Mają (mamy :lol: ) w trójmieście trzy salony. Nie wiem na dzień dzisiejszy, czy mają w tych salonach Rotary (nie w każdym są), ale może jest. Jak nie, to być może istnieje możliwość sprowadzenia dla Ciebie takiego zegarka. Tzn. jeśli chciałbyś zamówić i kupić, to sprzedawca Ci zamówi na pewno (mamy taki mus). Nie wiem co w sytuacji, gdy chcesz "tylko zobaczyć". Mo że jakoś się dogadasz. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

:? Nie lubię takiego naśladownictwa. Gdybym chciał mieć czasomierz o wyglądzie takim jaki prezentuje na zdjęciach nadir, to kupiłbym sobie Panerai. Firmy w miarę możliwości powinny opracowywać na tyle charakterystyczny design swoich modeli zegarków, który pozwoliłby im się wyróżnić spośród setek innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię takiego naśladownictwa. Gdybym chciał mieć czasomierz o wyglądzie takim jaki prezentuje na zdjęciach nadir, to kupiłbym sobie Panerai.

 

Gdybym miał wolne jakies 10-15 tys PLN to tez bym sobie kupił Paneraia. Teraz mam problem z uzbieraniem 1000zł.

 

Nie wiem na dzień dzisiejszy, czy mają w tych salonach Rotary (nie w każdym są), ale może jest.

 

Sprawdzałem na stronie apartu. Niestety nie było tego modulu w ofercie, ale tak jak mowisz moze warto sie przejsc do jednego z salonow :wink: Szkoda tylko ze ostatnio z kasa jest cieniutko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem daleki od kupowania zegarka...bo jest podobny do innego i nie jestem także fanem-jednej-marki.Fascynowały mnie różne style,różne zegarki i jeśli miałbym kupować jakieś substytuty to miałbym całą szufladę badziewia.Dlatego jeśli mógłbym coś zasugerować,to byłoby to ewentualne wstrzymanie się,obserwowanie.Czasami można kupić dobry zegarek niekonicznie z pierwszej ręki w bardzo dobrej cenie np. u Haffnera-temat wielokrotnie poruszany na forum.Być może brzmi to przewrotnie w kontekście wystawianych przeze mnie zdjęć,ale tak właśnie myślę.No chyba że Rotary jako Rotary jest Twoim marzeniem,wtedy się nie wahaj-kupuj :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Diplodok,

problem braku pieniędzy dotyka nie jednego miłośnika zegarków, doskonale to rozumiem. Chciałem tylko powiedzieć, że kupowanie zegarka wyłącznie dlatego, bo jest podobny do modelu pochodzącego z kolekcji marki na którą nas nie stać, nie ma za bardzo sensu. Lepiej poczekać, spróbować nabyć czasomierz z tzw. drugiej ręki. Jeżeli jednak zdecydujesz się na taki krok, to uważaj na podróby Panerai. Niektóre wykonane są naprawdę perfekcyjnie. Jeżeli jednak Rotary podobają się Tobie jako firma i bardzo chciałbyś mieć czasomierz właśnie tej marki, to całkowicie zmienia postać rzeczy. Wtedy warto kupić Rotary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem tylko powiedzieć, że kupowanie zegarka wyłącznie dlatego, bo jest podobny do modelu pochodzącego z kolekcji marki na którą nas nie stać, nie ma za bardzo sensu.

 

To ze ten zegarek jest podobny do Paneraia to nie jest jedyny powod dla ktorego sie nim zainteresowałem. Ten model po prostu bardzo mi sie podoba i załozyłem topic aby zdobyc wiecej informacji o samej marce, bo ta nie jest zbyt popularna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba to bierz. Przez pewien czas będzie Ci sprawiał radochę, ale uprzedzam ze nie po wsze czasy. Jakość i Rotary, co tu dużo mówić, ludzie co dzisiaj można zchrzanić robiąc zegarek kwarcowy. Mechanizm się kupuje, kopertę robią maszyny sterowane numerycznie (CAM czy jakoś tak) i koniec. Nie rozpadnie się i zadziaory też nie będą wystawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.