Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
katarzyna50

KRONOS

Recommended Posts

Witam Wszystkich.

Ponowie swoje zapytanie odnośnie zegarków Kronos.

Zaintrygowały mnie te zegarki bo wyglądają dość ładnie, Na tarczach logują swiss made i w niektórych modelach pracują ety 7750. W internecie niewiele można znaleźć na temat tej marki oprócz tego, że założona została w 1930 roku i jest to firma szwajcarsko-hiszpańska.

Jeśli ktoś wie coś w tym temacie to prosiłbym o jakieś informacje.

Pozdrawiam

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MOD

Temat przeniosłem i proszę już nie zakładać kolejnych! 

Edited by _Kwiatek_

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By memox
      Witam proszę o pomoc w wyborze zegarka takiego jak w tytule lub ewentualnie jakiś inny do kwoty 20 tysięcy. Zegarek będę zakładał sporadycznie. Po jakimś czasie będe chciał go sprzedać i też nie chciał bym na nim dużo stracić. Proszę o propozycję, dziękuję
    • By jakubw02
      Witam, planuje zakup swojego pierwszego zegarka. Mam 18 lat i zegarek miałby mi służyć na co dzień do zwykłego ubioru. Chyba wolałbym zegarek na bransolecie. Wolałbym, żeby tarcza zegarka nie była zbyt przesadzona, nie miała za dużo ,,dodatków,,. Nie ukrywam, że głównie zwracam uwagę na wygląd, zegarek będzie mi służył jako element biżuterii, ale nie chciałbym też kupić jakiegoś badziewia. Budżet ok. 500zl. Proszę o pomoc, gdyż kompletnie nie znam się na zegarkach. 
    • By ArtPro
      Witam, poszukuję powyższego mechanizmu kwarcowego. Może być stary, ale na chodzie. Proszę o pomoc.
      Gdzie można ów mechanizm nabyć?
    • By orekt
      prosze o pomoc w identyfikacji zegara , jaki producent , rocznik
      zdjecia elementów wewnatrz z oznaczeniem jak widac ale nie mam zielonego pojecia co to za zegar

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.