Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Maciek1984

Fajny zegarek automat do ok. 3000 (+/- 100 zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany zakupem kolejnego zegarka. Byłoby super, gdyby to był automat. Znalazłem jeden mnie interesujący tj. Chronoswiss Pacyfic 100m, starszy model w załączeniu foto), NOS ale bez pudełka, papierów i oryginalnego paska i klamry. Jak sądzicie, jest warto? Czy coś innego z podobnej klasy producentów w tej cenie uda mi się znaleźć? Dodam, że nie jestem ograniczony typem, może być garniturowiec, diver etc.

Proszę o informacje, bo zegarek mam zarezerwowany na 2 dni i nie wiem co robić.

Pozdrawiam

M.

post-51336-0-57424000-1569756549_thumb.jpg

Edytowane przez Maciek1984

Sekunda jest częścią minuty, minuta częścią godziny, godzina częścią zegara, a zegar częścią życia. . .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być używany, byle był w stanie min. 8,5 - 9/10.
Przeglądałem bazarek. Alpiny odpadają. Eterny są, ale droższe. 


Sekunda jest częścią minuty, minuta częścią godziny, godzina częścią zegara, a zegar częścią życia. . .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz tutaj => http://zegarkiclub.pl/forum/topic/179475-omega-seamaster-stalowa-oryginalny-stan/?do=findComment&comment=2628338

Masz pewniaka.

Myślę że możesz zagadać do sprzedawcy a coś porządnego i pewnego dla Ciebie wynajdzie :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronoswiss to przepiękne zegarki, chyba dość rzadko spotykane, co w moim odczuciu jest dużą zaletą. Mi szczególnie przypadły do gustu Kairos. Ten, który pokazałeś również świetny. Wydaje mi się, że cena jest całkiem dobra jak na tę markę, choć na pewno dobrze by było jeszcze porównać w necie. Chyba dużo do powiedzenia o tej marce będzie miał kolega @eye_lip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz tutaj => http://zegarkiclub.pl/forum/topic/179475-omega-seamaster-stalowa-oryginalny-stan/?do=findComment&comment=2628338

Masz pewniaka.

Myślę że możesz zagadać do sprzedawcy a coś porządnego i pewnego dla Ciebie wynajdzie :)

 

Ta omega, to zupełnie nie moja bajka, ale zaraz napiszę do tego Sprzedawcy. 


Sekunda jest częścią minuty, minuta częścią godziny, godzina częścią zegara, a zegar częścią życia. . .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronoswiss to przepiękne zegarki, chyba dość rzadko spotykane, co w moim odczuciu jest dużą zaletą. Mi szczególnie przypadły do gustu Kairos. Ten, który pokazałeś również świetny. Wydaje mi się, że cena jest całkiem dobra jak na tę markę, choć na pewno dobrze by było jeszcze porównać w necie. Chyba dużo do powiedzenia o tej marce będzie miał kolega @eye_lip.

 

Sprawdziłem w necie, ta oferta wydaje się być bdb. Jednak brak dokumentów, a przede wszystkim oryginalnej klamry (brak oryginalnego paska, aż tak mnie nie boli) i pudełka trochę hamuje moją decyzję. 

 

Nie wiem co myśleć.... 

Edytowane przez Maciek1984

Sekunda jest częścią minuty, minuta częścią godziny, godzina częścią zegara, a zegar częścią życia. . .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii te starsze pacyfiki nie są specjalnie ciekawe, ale opiniuję jedynie po zdjęciach, w ręku nie miałem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii te starsze pacyfiki nie są specjalnie ciekawe, ale opiniuję jedynie po zdjęciach, w ręku nie miałem.

 

Masz na myśli stronę wizualną czy mechaniczną? 

Co do wizualnej, to wiadomo, rzecz gustu, ale jak jest od strony werku?

Szukałem jakichś opinii na temat tego modelu i nic mi w ręce nie wpadło. 

Tak czy inaczej dziękuję za info. 


Sekunda jest częścią minuty, minuta częścią godziny, godzina częścią zegara, a zegar częścią życia. . .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm standardowy czyli dobra eta serii 289x. Mam na myśli raczej to że chronoswiss zaczął robić ciekawie wykonane pod kątem kopert, tarcz i wskazówek zegarki z modelami Kairos i Regulator, Tora i podobnymi.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm standardowy czyli dobra eta serii 289x. Mam na myśli raczej to że chronoswiss zaczął robić ciekawie wykonane pod kątem kopert, tarcz i wskazówek zegarki z modelami Kairos i Regulator, Tora i podobnymi.

 

 

Ja niestety nie mam możliwości zobaczyć tego zegarka na żywo. Koperta prosta, jedynie ten złoty bezel może być problematyczny ze względu, na to że jest taki żłobiony.  A jak oceniasz stosunek ceny do jakości ?

 

 

fajny jest, można powiedzieć, że bliźniaczy wręcz :)

Jednak skłaniałbym się w stronę chronoswissa niż orisa, choćby ze względu na markę. 


Sekunda jest częścią minuty, minuta częścią godziny, godzina częścią zegara, a zegar częścią życia. . .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3k i nos jest to na pewno ciekawy i nietuzinkowy zegarek.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.