Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jędrula.wawa

Użytkownik
 • Content Count

  1,353
 • Joined

 • Days Won

  1

Jędrula.wawa last won the day on August 26 2019

Jędrula.wawa had the most liked content!

Community Reputation

242 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Jędrula.wawa

 • Rank
  rien ne va plus

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

514 profile views
 1. Od razu przypomina mi się scena w podziemiach lombardu w Pulp Fiction
 2. A więc słowo "pedał" będzie kojarzyć się jednoznacznie .... z czymś takim plączącym się pomiędzy stopami w .... S A M O C H O D Z I E
 3. I dlatego kupując w sklepie części rowerowe mające bezpośredni kontakt z butem tchórzliwie się oglądasz dookoła a następnie z westchnieniem ulgi po znalezieniu odpowiedniego słowa - zamiennika prosisz o ... PODESTY !
 4. Najważniejsze żeby był ruch w interesie. I żebyśmy zdrowi byli
 5. Kiedy Ty to Przemku piszesz ? Nie nadążam z czytaniem
 6. Czy tak będzie do wieczora, czy też po sesji fotograficznej Moon pójdzie do szkatułki a na nadgarstek jakiś Oris albo Sinn
 7. Dokładnie. - a ja chodzę w tych samych butach już drugi rok (miesiąc, tydzień)* , a ty kolejny zegarek ... - przecież wszystkie te zegarki są takie same i pokazują ten sam czas ... *niepotrzebne skreślić
 8. Myślę że należałoby wykonać pomiary przed wygłoszeniem takich zdecydowanych opinii ? Reszta się zgadza. Jeżeli kolego @Stali myślisz o odsprzedaży czasomierza, czego można domniemywać po Twoim zapytaniu o jego wartość, to najlepiej nic przy nim nie rób. Im bardziej oryginalny i autentyczny, tym większą posiada wartość.
 9. Sądzę, że po tylu latach od daty wyprodukowania zegarka wartość promieniowania spadła do poziomu akceptowalnego. Nawiasem mówiąc, tryt stosuje się dzisiaj bez skutków ubocznych. W tamtych czasach stosowano farby z dodatkiem soli radu (?) chyba ... Tak że IMHO lepiej nic nie robić przy zegarku zachowując jego charakter wintygowy niż płodzić staronowoczesnego koszmarka. Pomijam takie zabiegi jak czyszczenie lub lekką polerkę.
 10. Trochę oglądałem kolekcję na FB i jestem pod wrażeniem Piszę "trochę" bo nie mam tam założonego konta i w moim odczuciu system robił mi "pod górkę" A czy dużo ? Ja też jestem takiego samego zdania jak Ty, tylko co do innych proporcji. Natomiast szanowna małżonka ma zdecydowanie odmienne poglądy. ?
 11. Próbowałeś kiedyś policzyć swoje zegarki ⁉️ Mam na myśli te w szkatułkach Te w wiaderkach się nie liczą
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.