Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Boryskaczmarek

Pasek do Pobedy 34-k

Recommended Posts

Dzień dobry!

Zakupiłem sobie kosmiczną Pobede i wsadziłem ją na rekina od hirscha:

post-110661-0-34849300-1573228606_thumb.jpg

post-110661-0-48602000-1573228586_thumb.jpg

Wygląda dobrze ale mocno kusi mnie pasek pokazany w katalogu:

post-110661-0-09846600-1573228618_thumb.jpg

Tutaj moje pytanie,a mianowicie czy któryś z szanownych forumowiczów widział gdzieś podobny paseczek w sprzedaży albo poleca ew. kogoś kto zrobienia takiego paska by się podjął?  :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By fidelio
      To mój debiut, więc proszę o wyrozumiałość 

Postanowiłem bowiem, że dla odmiany napiszę recenzję ...paska. Skąd taki pomysł? Nie tak dawno kupiłem
      zegarek BOLDR Venture Automatic i w jego recenzji napisałem, że oryginalny pasek nato nie jest najwyższej jakości.
      Choć postanowiłem temu paskowi dać szansę, to jakoś nie przekonał mnie do siebie, stąd pomysł na zakup paska nato.
      Z reguły w takich sytuacjach szukałem czegoś od Blushark czy Alphashark, jednak tym razem postanowiłem, że poszukam czegoś tańszego.

Tym sposobem, trochę przypadkowo, w dziale poświęconym Sprzedawcom Profesjonalnym trafiłem na paski 
      STRAP ROOM, które sprzedaje Karol (@Ulotny). Trochę uprzedzając napiszę, że po zakupie jednego paska,
      zamówiłem u Karola następne trzy 

Pasek jest w typie "seat belt" i ma kolor beżowy, czy jak ktoś woli i jest bardziej uwrażliwiony na kolory, khaki. Całkowita długość paska to ok. 290 mm. Szerokość to 20 mm. Pasek ma grubość ok. 1,2 mm (pomiar wykonany suwmiarką elektroniczną), a więc należy do tych raczej cieńszych, dzięki czemu nie będzie nadmiernie podnosił zegarka i bez problemu może być stosowany w zegarkach, które ze swojej natury są nieco grubsze (divery, chrono, itp). Wczoraj, trochę z nudów, wyciągnąłem z pudła od Moona oryginalny pasek nato Omegi i porównując ten pasek z paskiem STRAP ROOM muszę przyznać, że ten ostatni nie ma się czego wstydzić. Pasek, mimo niewielkiej grubości, jest bardzo solidny. Jest przy tym przyjemny w dotyki, miękki i świetnie układa się na ręce (z tym był własnie problem w przypadku paska od BOLDRa, który jest niezwykle sztywny i nie chce się podawać). Miejsca, w których mocowane są sprzączki oraz klamerka przeszywane są podwójną nicią i nie widać tu jakichkolwiek oszczędności. Wszystko jest wykonane równo oraz niezwykle starannie (brak strzępień, wystających nitek, itp.) i wobec tego mamy wrażenie posiadania paska ze znacznie wyższej półki, niż wskazywałaby na to jego cena. Klamerka oraz sprzączki są satynowane, przy czym klamerka jest dodatkowo logowana. Warto wspomnieć o i tym, że sprzączka przy klamerce jest ruchoma (w zakresie ok. 25 mm), co ma niezwykle istotne znaczenie dla osób o nieco mniejszych nadgarstkach, dla których standardowy pasek nato jest po prostu za długi. Takie osoby, nie chcąc skracać paska, muszą go przeplatać, a wówczas ruchoma sprzączka jest bardzo pomocna. Także dziurki (okrągłe) wykonane zostały starannie (równo, bez strzępień, itp.). Pasek wykończony jest na okrągło; i tu nie widzę żadnych niedoróbek. 

Podsumowując, paski nato STRAP ROOM zdecydowanie polecam!
      Miał to być pasek do BOLDRa, o ostatecznie wyszło na to, że to Moon będzie teraz na nim noszony   
      Biorąc pod uwagę relację jakość/cena uważam, że paski te są bardzo interesującą 
      alternatywą dla pasków Blushark czy Alphaskark. 

Tak jak pisałem powyżej, zdecydowałem się na zakup 
      u Karola kolejnych pasków STRAP ROOM i mam przy okazji nadzieję,
      że z czasem pojawi się możliwość zakupu u niego także pasków 
      o szerokości 19 mm, bo przydałby mi się taki do Tudora BB36 

• By Telehubis
      Cześć,

jakiś czas temu kupiłem zegaraczek vintage (czytaj mały). Mam ochotę go ponosić, właśnie ze względu na gabaryty (wkurzały
      mnie duże czasomierze pod koszulą/kurtką), tylko...

Zegarek nie przylega do ręki - czy to wina paska (jest dość sztywny)? W efekcie wszystko kręci się na ręce najczęściej układając
      się na boku nadgarstka.

Jak temu zaradzić - nowy miękki pasek?
    • By zdanc
      Witam.
      Posiadam zegarek marki Festina  F16659, niestety w zegarku dość szybko zużył się pasek, czy może posiadacie jakieś informacje na temat zamienników? Czy pozostaje tylko oryginał, z swoja cena i czasem oczekiwania? 
      Z góry dziękuje za pomoc.
      Łukasz
    • By wu-ki
      Moja równolatka .. a może nawet trochę starsza, o pięknym kolorze tarczy - zielony żółw, którego każdego poranka nakręcam i cieszę się z precyzji ruchów Od teraz na nowiutkim, pachnącym jeszcze pasku typu "rally" - super się prezentuje.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.