Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
worientom

SEIKO MONSTER SRP309

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w sieci taką oto zagadkę: https://www.watch-clock-repair.com/seiko-monster-2-review/ https://www.watch-clock-repair.com/category/seiko-replica/

Zdjęcia na podlinkowanej stronie przedstawiają moim zdaniem oryginalne produkty seiko. Piszą tam zaś o replikach, jest też jakiś link-hiperłacze-odnośnik do "dobrych jakościowa fejków". 

Nie słyszałem, by seiko wypuszczało repliki monstera II gen. Gdyby tak było, byłyby one odp. sygnowane, reklamowane i sprzedawane.

 

I tutaj pojawiły się wątpliwości co do autentyczności mojhego monstera. Wygląda jak prawdziwy monster, ma oznaczenia jak prawdziwy monster, wszystko w nim wygląda jak prawdziwy monster, świeci jak monster, szczotkowania koperty i bransolety jak w monsterze, bransoleta i zapięcie jak w monsterze, dokładny jak monster, cyka jak monster. Nie otwierałem go, nie mam narzędzi, ale jestem przekonany, że w środku znajduje się mechanizm seiko 4R36. Tylko pudełko jakieś dziwne, niebiseko srebrne... Kupiłem jako uzywany monster. 

 

Oto zdjęcia bohatera posta i zapytanie, co sądzicie?

 

Z góry dzięki za komentarze, opinie i uwagi. Pozdrawiam

 

86489574_1254670784910768_56938908736206

 

86728402_181000243229382_137568530058339

 

86620793_500756840623967_495166274897182

 

86937732_268206220826915_837480735095495

 

86935183_540339013507042_758415894183201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego pudełko?

Może dostałeś inne i tyle.

Zdjęcia nie są duże i różnic nie zauważam, ale jak coś świeci jak Monster, to jest to Monster.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedź, swoją drogą nie wiedziałem o podróbkach monsterów, po czym poznać, jesli sa tak profesjonalnie zrobione, że zgadzają się oznaczenia, etc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie analizowałem nigdy podróbek Monstera, ale:

- zwykle są różnice widoczne już na tarczy, wskazówkach (to możesz sam sprawdzić porównując Twój egzemplarz ze zdjęciami z sieci)

- koperta może być łudząco podobna, ale podróbki mają jakieś różnice. Np. bezel się nie kręci, mają nne wykończenie, koronka jest inna i przeważnie mają ten sam numer seryjny

- mechanizm - jest tańszy

- luma - niewiele znanych marek może się równać z lumą Monstera, więc podróbki od razu widać.

- jakość bransolety


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

organoleptycznie monster ;) porównałem nawet z recenzją na YT autorstwa Kolegi z Forum ;)  identyko.

 

Co wzbudziło moje podejrzenia, to szkiełko, takie jakby lekko wypukłe... potem okreslenie na deklu air diver. Ale jek się okazało, podobnie SRP309 na wspomnianej recenzji filmowej na YT.

 

Własnie zauważyłem, że nawet teleskopy ma grube, porządne, solidne. 

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zdjęcia 100 % oryginał. Jak znajdziesz różnice to masz kłopot, jak nie to ciesz się zegarkiem, tak jak pisał kolega pudełko  o niczym nie świadczy. ten sam model zegarka można kupić w sklepie w różnych pudełkach. 

 

5edb7267c5a91d60.jpg

 

37d0b2bbcf7cdf30.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.