Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Macmac

Użytkownik
 • Content Count

  1,546
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Macmac last won the day on February 6 2020

Macmac had the most liked content!

Community Reputation

4,054 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,174 profile views
 1. Firma rozwija się w takim, a nie innym kierunku, a czy robi to po myśli użytkowników, tego nie wiem, podejrzewam, że robią w ten sposób, bo mają ku temu jakieś podstawy. Mi może się tylko tak wydawać i mogę mieć tylko podejrzenia. Ja nie mam doświadczeń korporacyjnych tak, że nie mogę się odnieść :). Przykład typowego klienta podałem na przykładzie własnym, gdy jeszcze mało interesowałem się zegarkami, ale może za bardzo uogólniłem. Mi zawsze Omega kojarzyła się dokładnością i punktualnością. Omega sama też chyba dążyła przez lata do takiego wizerunku, wystarczy np obejrzeć dowolne zawody sportowe gdzie najistotniejszy jest pomiar czasu bo oczywiście nie mówię o golfie i tenisie ;). Zaznaczę, że dla mnie dokładność chodu nie jest najistotniejszą cechą zegarka, ale rozumiem osoby, które przykładają do tego dużą uwagę.
 2. Myślę, że jeżeli taka firma jak Omega rozwija mechanizmy pod względem punktualności, to jest to bardzo ważna cecha zegarka. Nie wątpię też, że firma ma wiedzę na temat preferencji jej klientów. Mi osobiście od zawsze Omega kojarzyła się z punktualnością i niezawodnością , podejrzewam, że też tak (plus prestiż) kojarzy się większości klientów, którzy nie tracą życia na forach zegarkowych ;).
 3. To guma pod zapięcie deployment i jest bardzo wygodna na moim na 19cm, już nie wspominając o zapięciu, które zapina się lepiej niż bransa.
 4. Dojechała guma, jak na mój gust do niebieskiej 300-tki tylko guma w tym kolorze. Chodziła za mną od jakiegoś czasu i okazała się strzałem w dychę.
 5. Macmac

  Policzmy Marinemastery

  To właśnie lubię w MM najbardziej
 6. Nie chcę wprowadzić w błąd, ale raczej nie, przynajmniej nigdzie nie wpadłem na taką informację. Do nowej 300-tki robi jeszcze bransolety Uncle Seiko i Strapcode, ale za dużo dobrego, to o nich nie da się przeczytać. Sam mam Forstnera i US do Moona, ale ostatnio wróciłem do oryginału ze względu na dość słabe zapięcia w zamiennikach.
 7. Jak dla mnie całkiem fajny Bondzik, zwłaszcza tarcza, ale z małym ,,ale" ... wskazówka sekundowa. Staram się zrozumieć i polubić, ale nie daję rady.
 8. Da się założyć ten od AT, ale pasek jest strasznie napięty i trzeba użyć sporej siły żeby dopchnąć pasek do koperty lub użyć cieńszych teleskopów niż te, które są przy 300-tce. Wygląda dobrze, ale jak dla mnie to już za duża kombinacja i pewne ryzyko, że tak napięty pasek może się wypiąć.
 9. Guma Zealande od AT na 300-tce według mnie nie wyglada dobrze. Za bardzo odstaje, a sam pasek szybko ,,schodzi" w pion. Na szerszym nadgarstku wygląda to źle. Na SMPc bez fal wyglądała dużo lepiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.