Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Macmac

Użytkownik
 • Content Count

  1593
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Macmac last won the day on February 6 2020

Macmac had the most liked content!

Community Reputation

4407 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1310 profile views
 1. ..u mnie a takiej kolejności... na miejscu 5 tuńczyk SBBN031, którego już nie mam
 2. Ja porównuję SBDX001 do tuńczyków z ,,dawnych dobrych czasów" np do SBBN031, którego jakiś czas temu posiadałem, a nie do Zegarka za ponad 20tys. Bo to właśnie inne czasy i inne ceny.
 3. Każdemu wg gustu, ale dla mnie szpary przy endlinkach nie mają żadnego wpływu na zegarek. Obydwa zegarki, to nurki, zakładasz gumę zamiast bransy i jakie wtedy argumenty? Tuńczyki są fajne, ale jak dla mnie to klasa niżej od SBDX'a. Miałem, sprzedałem .. a 300-tke mam i miał będę ;).
 4. .. a google nie pomoże? Są na zuludiver i cousinsuk.com w cenie ok 4 funciaków. Hasło 2,5mm spring bars i po kłopocie.
 5. Najpierw przeczytaj warunki gwarancji, potem sam zdecyduj, czy chce Ci się walczyć z systemem ;). Jak nie wyślesz, to się nie przekonasz. Ja wysyłałem na paprochy na tarczy i jakąś tam skazę indeksu i wskazówki, wszystko zostało wymienione włącznie z tarczą, ale było to kilka lat temu.
 6. Na hirschstraps com czarny jest dostępny, tylko cena taka nie za niska 481pln, ale jak się poszuka, to pewnie trafi się sporo taniej.
 7. To naprawdę świetny pasek. Nie za miękki, nie za twardy :), świetnie układa się na nadgarstku. Praktycznie się nie brudzi ( no może trochę od spodu gdzie jest wytłoczona nazwa, ale czyści się bez problemu. Nie traci koloru, a już trochę go mam. Z czystym sumieniem mogę go polecić.
 8. Znowu wątki pomyliłem ..sorry
 9. Każdy nosi co chce i jak chce, ale jak się wrzuca foty na publiczne forum, to trzeba się liczyć z tym, że ktoś swoją opinię wyrazi ;). MM to świetny zegarek, który generalnie źle wygląda na skórach. Sam przerabiałem takie eksperymenty i finalnie został na bransolecie. Pasek z Twoich zdjęć moim zdaniem bardzo słabo pasuje do tej koperty. Jakoś tam się jeszcze bronił na nato, ale bransa i guma to dna tego zegarka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.