Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Macmac

Użytkownik
 • Content Count

  1597
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Macmac last won the day on February 6 2020

Macmac had the most liked content!

Community Reputation

4447 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1400 profile views
 1. Kupowałem do omegi na cousinsuk com, szukaj pod ,,click spring", może po średnicy coś dopasujesz?
 2. Swoje trzy grosze dorzucę w temacie 300tki. Na bransolecie trudno ten zegarek pomylić z jakimkolwiek na rynku i to dla mnie jest duży plus w temacie tej bransy. Nie jest zła i nie jest jakaś super, od czasu do czasu lubię nawet na niej ponosić zegarek :). Jednak na gumie to dla mnie mistrzostwo świata. U mnie nic się nie przesuwa, nie lata i nie kiwa. Zegarek noszę z lekkim luzem i jest bardzo wygodnie, nie mam odczucia, że jest np źle wyważony. Może to kwestia nadgarstka. Noszę na gumie pod zapięcie deployment. Z tym zapięciem zakładanie zegarka to bajka.
 3. Niestety SMPc poszła do ludzi , zegarek świetny, ale coś musiałem poświęcić dla innej marki i niestety padło na czarną. Mi z SMP najbardziej podchodzi ta którą mam tzn. niebieska i koniecznie na gumie.
 4. ..u mnie a takiej kolejności... na miejscu 5 tuńczyk SBBN031, którego już nie mam
 5. Ja porównuję SBDX001 do tuńczyków z ,,dawnych dobrych czasów" np do SBBN031, którego jakiś czas temu posiadałem, a nie do Zegarka za ponad 20tys. Bo to właśnie inne czasy i inne ceny.
 6. Każdemu wg gustu, ale dla mnie szpary przy endlinkach nie mają żadnego wpływu na zegarek. Obydwa zegarki, to nurki, zakładasz gumę zamiast bransy i jakie wtedy argumenty? Tuńczyki są fajne, ale jak dla mnie to klasa niżej od SBDX'a. Miałem, sprzedałem .. a 300-tke mam i miał będę ;).
 7. Teoria niczym niepotwierdzona
 8. .. a google nie pomoże? Są na zuludiver i cousinsuk.com w cenie ok 4 funciaków. Hasło 2,5mm spring bars i po kłopocie.
 9. Najpierw przeczytaj warunki gwarancji, potem sam zdecyduj, czy chce Ci się walczyć z systemem ;). Jak nie wyślesz, to się nie przekonasz. Ja wysyłałem na paprochy na tarczy i jakąś tam skazę indeksu i wskazówki, wszystko zostało wymienione włącznie z tarczą, ale było to kilka lat temu.
 10. Na hirschstraps com czarny jest dostępny, tylko cena taka nie za niska 481pln, ale jak się poszuka, to pewnie trafi się sporo taniej.
 11. To naprawdę świetny pasek. Nie za miękki, nie za twardy :), świetnie układa się na nadgarstku. Praktycznie się nie brudzi ( no może trochę od spodu gdzie jest wytłoczona nazwa, ale czyści się bez problemu. Nie traci koloru, a już trochę go mam. Z czystym sumieniem mogę go polecić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.