Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Macmac

Użytkownik
 • Content Count

  989
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Macmac last won the day on February 6

Macmac had the most liked content!

Community Reputation

575 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

632 profile views
 1. Lepiej niż @denver47 bym tego nie określił. Ja ma jeszcze jakieś takie dziwne uczucie, że ori bransoleta z zapięciem jest za ciężka w stosunku do samego zegarka. Przy lżejszej bransolecie Forstner to uczucie znika, zegarek nosi się jak na pasku. Przy oryginalnej bransolecie miałem kłopoty z dobraniem długości, noszę zegarki dość luźno i ciężar bransolety sprawiał, że moon ciągle się przekręcał na nadgarstku.
 2. Niestety do Wa-wy mam 60km i w najbliższym czasie nie wybieram się do tego siedliska zła i epidemii Chyba, że coś się zmieni, to dam znać.
 3. Dzień opóźnienia, ale dojechała dzisiaj bransoleta flat link od Forstner. Jak dla mnie na pewno wygodniejsza od oryginału, do wyglądu też się przekonuję System skracania trochę wkurzający, ale jakoś dałem radę. Myślę jeszcze o zmianie zapięcia na 1171?
 4. Wg mnie wysyłka na własne rękę miałaby sens przy wymianie od ręki na nowy, a tak lepiej przerzucić problem na Zibi.
 5. Może kilka razy wcisnąć, wyciągnąć koronkę, dokręcić itd. przestawić wskazówki, może zaskoczy?
 6. SNR049J1 i cena tak ~28000 pln
 7. Żeby było tak ciekawiej i na bogato w kolekcji to bym zamienił, ale .... moon to moon. Ja bym został w tym wypadku przy klasyku.
 8. W sumie to na tym meshu też źle nie wygląda, trochę pooglądałem w necie i na czarnej gumie też biedy nie ma
 9. Jak dla mnie też najlepiej wygląda na oryginalnej bransolecie, pasek w brązie, ale niekoniecznie ten wyżej ... może bardziej mięsisty lub vintydż?
 10. Nie ma takiej opcji .. moon w prezencie od małżonki na 50-tke = niesprzedawalny ... a poza tym rolki mi nie leżą, no może poza vintydżami. Jak wyżej Dzięki kolegom za sugestie i rady ... zostają wszystkie omegi, a na bazarek do braitka dołączy kilka sztuk i jak będzie kasa, to poluję na AT.
 11. Jak człowiek siedzi w domu i się nudzi, to zawsze coś wykombinuje ... naszło mnie żeby trochę szufladę przewietrzyć i zejść z ilości na jakość. Jak myślicie, spieniężyć PO i dołożyć AT 41mm (231.10.42.21.02.001), czy pogonić 2-3 inne zegarki i dokupić Aqua Terre?
 12. Macmac

  Policzmy SKX007

  Postaram się pamiętać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.