Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piterson34

Pasek do zegarka dla chuderlaka

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

chcę kupić zegarek marki Atlantic ze skórzanym paskiem. Problem w tym, że obwód mojego nadgarstka to 15 cm, więc nawet zapinając oryginalny pasek na ostatnią dziurkę jest sporo wolnego miejsca. Takiego paska niestety nie da się skrócić.

 

Moje pytanie brzmi, znacie jakieś sklepy, które oferują krótkie paski? Problem polega na tym, żeby był krótki ale by jednocześnie szerokość przy kopercie wynosiła 20 mm. Mam ten problem, że nawet szukając paska "kobiecego" - czyli krótszego, ich szerokość nie wynosi 20 mm ;/ No i oczywiście jakość - zamówiłem raz taki pasek to przyszła jakaś tektura, nawet zagiąć się nie dało :D

 

Może jest jakiś inny sposób na rozwiązanie tego problemu (o czym ja-laik nie wiem, a Wy wyjadacze wiecie :P) Proszę o pomoc ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hirsch oferuje paski w kilku dlugosciach, mozesz wybrac kupujac:

 

image.png.09f4987a5a0bfc84363b2b9ccad7369a.png

 

Z tego, co kojarze nie jest to jedyny producent oferujacy taka opcje, mozesz tez uszyc pasek na miare do konkretnego zegarka i obwodu nadgarstka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki wielkie. Szkoda, że nie wiem jakie wymiary ma ten pasek Atlantic. Tylko podali, że szerokość przy kopercie 20 mm i maksymalny obwód 21 cm. A tutaj te paski Hirsch mają podaną długość np. 110/70mm i nie wiem jak ma się jedno do drugiego. (maksymalny obwód do długości 2 części paska)

Edytowane przez piterson34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też zrobić pasek na miarę. Pogrzeb trochę na Forum i na bazarku, bo kilka osób hobbystycznie/zarobkowo takie rzeczy tutaj robi.

Wystarczy się skontaktować i dogadać i pasek będzie nie dość że na właściwy wymiar to jeszcze w uzgodnionym stylu i kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, piterson34 napisał:

Oki dzięki wielkie. Szkoda, że nie wiem jakie wymiary ma ten pasek Atlantic. Tylko podali, że szerokość przy kopercie 20 mm i maksymalny obwód 21 cm. A tutaj te paski Hirsch mają podaną długość np. 110/70mm i nie wiem jak ma się jedno do drugiego. (maksymalny obwód do długości 2 części paska)

 

Chyba drazysz za gleboko. Masz maly nadgarstek - bierzesz S, nie M. Tadam :)

 

Liczac jak probujesz zalezy ile nadgarstka okupuje zegarek (L2L), jak sa rozmieszczone dziurki (w jakiej odleglosci od konca paska) itp.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cordi7 napisał:

 

Chyba drazysz za gleboko. Masz maly nadgarstek - bierzesz S, nie M. Tadam :)

 

Liczac jak probujesz zalezy ile nadgarstka okupuje zegarek (L2L), jak sa rozmieszczone dziurki (w jakiej odleglosci od konca paska) itp.

 

Haha, ja właśnie nie chcę już drążyć ale kupić :P tylko że nie ma S w ofercie hirscha 😜 a rozmiar M 110/70 będzie za długi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skoro nie ma krotszego niz M to bierz M, jak M za duze - szyjesz na miare niestety :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.