Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
WojTiG

Casio MDV-106-1AVE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie. Orientujecie się, gdzie można kupić Casio MDV-106-1AVE w wersji czarno-złotej, aby nie czekać na przesyłkę do 2 miesięcy tak jak na ebay czy amazon? Interesuje mnie sprowadzenie go na teren Niemiec lub Polski. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem na allegro za jakieś 370 PLN nówka
Nie ma już?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Vonziej said:

Ostatnio widziałem na allegro za jakieś 370 PLN nówka
Nie ma już?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Faktycznie jest. Jak wpisywałem w Google to mi nic nie wyswietlało. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Kup z e-baya. Czekałem tydzień, koszt: 280 zeta. Paczka z Hiszpanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Noodles napisał:

Kup z e-baya. Czekałem tydzień, koszt: 280 zeta. Paczka z Hiszpanii.

 

Czy estetyka lepsza niż w podstawowej wersji? Wiem, że to subiektywna opinia, ale jestem ciekaw. Czy ładnie to złotko wygląda i jakiej jakości jest ta powłoka. No i czy mógłbyś lineczkę podesłać na pw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

.

 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=99243]Vonziej[/mention]
 
 
Poszło na pw więc tak: estetyka wiadomo kwestia subiektywna mi podchodzi bardziej niz wersja podstawowa. Jednak ostatecznie po przerobieniu 2 casio duro oba powedrowaly do pudla na wieczny odpoczynek. Z kilku powodów. Po pierwsze sztywny bezel. Nosz kufa oba chodzily tak ciezko, ze praktycznie nie dalo sie ich normalnie uzywac. Postanowilem oba poluzowac i krecilem na chama godzine jednym i drugim. Pomoglo tak, ze zloty chodzi luzniutko az nawet za a czarny tylko troche sie poluzowal i kreci teraz w obie strony
druga rzecz: rozmiar. Niby 44mm ale jakos nosi sie klockowato. I trzeci powod: wersje zlota mialem nosic na nato. Nie udalo mi soe dovrac kolorystycznie tak zeby pasowalo, a paska khaki/bezowego nie chce. Acha i w indeksy nie trafiał żodyn. Połowa tarczy got, potem kiepściutko.
Jak miałem duro ostatnio to wszystko działało jak trzeba. Tak bezel jak i indeksy trafiały. Może dostałeś średniej jakości egzemplarze? Tak jak mówiłem, kiedys miałem ale odesłałem, teraz znowu chodzi po głowie, ale Citka nikt nir chce kupić ode mnie z bazarku to ni mom jak dodać duro do pudla :(

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.