Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość manxman69

zegarek do ok500-600zl??jaki?fossil,festina inny,jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość manxman69

jaki zegarek byle nie citizen casio timex,na stalowej bransolecie,raczej nie musi byc automat,i koperta prostokatna raczej

czy fossil to dobra firma? np ten bardzo mi sie podoba

 

http://www.zegarki.com.pl/fs4295-fossil-p-10487.html

czy lepszta ta festina?

 

http://www.festina.pl/panama_16234_2.html

 

a moze jakiejs innej firmy?jakiej?

z gory dzieki za odp i pomoc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manxman69

eeee ten seiko taki se i w dodatku w kolorze "złota" ;/ powiedzmy wiecej dokladnych wiadomosci:do tego tarcza czarna najlepiej albo jakas ciemna, a firma orient jakos mi malo znana.a te 2 sa zle co wczesniej wstawilem linki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup to, co Ci sie podoba, bo to bedzie Twoj zegarek. Jesli pytasz o jakosc wykonania, to nie spodziewaj sie wielkich roznic miedzy rozpoznawalnymi markami w tym przedziale cenowym. Po odrzuceniu wszelkich wynalazkow z okolic Czarnej Listy, o wyborze powinien zdecydowac wyglad najbardziej trafiajacy w Twoj gust. Powodzenia w wyborze :lol:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to

Seiko

Adriatica

Orient

W cenie podanej przez Ciebie - fajne mechaniki tych marek. Orient nawet ze wskaźnikiem rezerwy chodu. (powinieneś zmnogości modeli wyłowic kostki) Do tego dochodzą Rosjanie i krewni

Vostok Europe,

Poljot

Buran

Aviator

Namawiam na mechaniczny - kwarc tylko dla upartych :lol:

f644a0a116c5c6e1.jpg

 

I cała masa kwarców lepszych od Fossila, i z dużo lepszym stosunkiem jakość/cena niż Festina (choćby bliżniaczy do festiny Lotus - to samo a taniej) Pełno szwajcarów, masa japończyków (nie wiem co masz przeeciwko Citizenowi - Festina używa mechanizmów od należącej do Citizena Myoty, Fossil też, i tak gdzieś lwia część kwarcowego świata zegarkowego.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manxman69

mechanik fajna rzecz a zwlaszcza Vostok-i mi sie podobaja ale jednak nie wiem czy nie zostane przy tej festinie no chyba ze znajde jeszcze jakiegos ciekawego seiko.dzieki za dotychczasowa pomoc i prosze o dalsza a nóż jeszcze cos sie znajdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manxman69

a co z takimi markami jak: Ted lapidus,claude bernard,j.lemans,?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.