Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Sparrow

Poljot aviator

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sparrow

Witam.

 

Zauroczył mnie zegarek Poljot Aviator. Ten oto model:

3831171cb005df91.jpg

 

Niestety próżno szukać go w polskich sklepach. Dzwoniłem do dystrybutora f. PoljotEuro (www.poljot.com.pl), gdzie poinformowano mnie że model ten nie jest już produkowany. Pani z obsługi obiecała że postara się sprawdzić w magazynach i miejscach gdzie jest jeszcze prawdopodobieństwo że ostał się jakiś egzemplarz. Niestety, na razie się nie odezwała. Nadmienię iż u nich kosztuje on 600 zł.

Znalazłem ten model w sklepie http://www.aviator-watch.com. Liczą sobie za niego łącznie z przesyłką 130$. Przy obecnym kursie dolara wychodzi trochę ponad połowę ceny w sklepie PoljotEuro. Z tym że zawsze jest jakieś "ale".

Czy ktoś z forumowiczów robił zakupy w tymże sklepie i może podzielić się uwagami co do jego wiarygodności, obsługi i wysyłki?

Jak wyczytałem na stronię, realizacja ewentualnego zgłoszenia reklamacyjnego tylko poprzez wysyłkę zakupionego zegarka z powrotem do nich. Czy możliwym jest że karta gwarancyjna wystawiona u nich będzie gwarancją europejską i będzie respektowana również w Polsce? Pytam dlatego iż mam lekką obawę. Wyczytałem na forum że z jakością zegarków rosyjskich bywa różnie, że mogą trafić się egzemplarze wprost wzorcowe ale także mogą trafić się jakieś bardziej znaczące niedoróbki. Poza tym model ten posiada zakręcaną koronkę o której to, jeśli chodzi o zegarki rosyjskie, czytałem na forum dość niepochlebne opinie.

 

Czy jest możliwość zakupu w Polsce tego zegarka za rozsądna kwotę? Jeżeli nie w Polsce to czy mogę bez obaw zakupić go w sklepie http://www.aviator-watch.com?

 

pozdrawiam

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę napisać...

Co do gwarancji to widziałem dziś polską gwarancję Poljot'a gdzie widniało, że okres gwarancji wynosi 12 m-cy.

Kolega właśnie zamówił Aviator'a 24h. Z tego co mi mówił wynika, że zakup przez net powoduje utratę gwarancji w Polsce (sklep www daje 24 m-ce gwarancji a producent 36 m-cy - ładna rozbieżność...).

Jeśli chodzi o zakup to w Łodzi jest sklep przy ul. Piotrkowskiej 61 (albo 63 - nie pamiętam) gdzie potrafią sprowadzić to i owo z Aviator'ów. Bardzo miła i fachowa obsługa. Jest też sklep w Wa-wie ale adresu nie pamiętam.


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego Aviatorka, jak zapodał Szymon, tylko z białymi indeksami, kupiłem nówkę sztukę za 250 PLN :lol: No ale ja mam Stadion Dziesięciolecia prawie pod nosem... znaczy miałem. Tzn. teraz mam pusty stadion.

PS Sparrow, fotka mi się nie wyświetla. Możesz podać jakiś link do tego, na który masz taką chrapkę, bo nie wiem, o czym mowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie mają już tylko modele z zielonymi indeksami i czerwonym sekundnikiem. Mam nówkę w foliach tego z czerwoną wskazówką i zastanawiam się czy go nie sprzedać...Ale jeszcze nie wiem....

A z gwarancją to jedynie odesłanie do Szwajcarii (na własny koszt). Wtedy naprawią lub wymienią.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, ale dlaczego do Szwajcarii? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep szwajcarski - jakby nie mieli co sprzedawać :lol:

Jeszcze niedawno miał ten model chyba 4vwmocny z allegro koło 350 PLN, może może go sprowadzić?

EDIT: Zapomniałem dopisać, że fotka już się u mnie pokazuje bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, to stary model, 1000 sztuk jedynie, ostał się tylko w niektórych skelpach, m. in. w Szwajcarii :twisted:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostał się też u Juriego Levenberga, zdeczka drożej, ale z bransoletą (rzecz gustu): LINK

 

znowu edit: teraz tak patrzę - ten na górze nie ma napisy RUSSIA, ten od Juriego ma, poza tym chyba takie same. Czy tym się różnią 2 limitowane edycje (bo ruskie prawie wszystkie limitowane) czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą limitowaną serią u ruskich to jest chyba tak, że puszczą 999 sztuk z bransoletą a potem 999 sztuk na pasku. Tym sposobem mamy już dwie serie. W trzeciej zmienimy kolor sekundnika, w czwartej kolor indeksów, itd., itp., etc.

Takie mam wrażenie po poszukiwaniu Aviator'a 24h.


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.