Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkim🙋🏻‍♂️. Mam na imię Łukasz i mam 31 lat. Jakiś czas temu zacząłem interesować się zegarkami. Mieszkam w UK

Na chwile obecna mam 2 zegarki Casio gshock oraz (tak wiem🙄) Armani. Casio mam 3 a Armani 6 lat. Jak na razie żaden mnie nie zawiódł. Przy Armanim tylko koronka jest pęknięta nie wiem gdzie i jak 😅. Gshock raczej na co dzień i do pracy. To chyba tyle

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Ell Magicoo
      Nazywam się Krzysiek i zegarkami interesuję się od niedawna. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się uaktywniłem:) Sam posiadam Seiko z serii Presage i Orienta Kamasu, ale już wiem, że to nie koniec, pozdrawiam.
    • By Minerael
      Moi drodzy,

Dopiero zaczynam przygodę - dużo czytam, staram się rozwijać, zakupiłem niedawno piękny zegarek, C65.
      Mam dwa miejsca, chciałbym, żeby każdy zegarek był inny jesli chodzi o typ, także divery już odpadają.

Wszelkie propozycje byle widziane, budżetowo - 3k za uzywany to jest raczej maks, na  ten moment upatrzyłem sobie Seiko SARX035 oraz Hamiltona Intra-Matic, jestem ciekaw co Wy na to? Czy to sa mocne pozycje?
      Może jeszcze jakąś Bulovę w chrono bym złapał... Wtedy najwyżej sprzedam G-Shocka albo kupie większe pudełko

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie propozycje!
      Sebastian

• By ewa_942
      Witam, 
      Szukam zegarmistrza na Śląsku który naprawia stare rosyjskie zegarki 
    • By rjan
      Jest sobie taki facet, który na Quora dzieli się swoją wiedzą o zegarkach.
      https://www.quora.com/profile/Franz-Rivoira
      Tak na moje wyczucie ma czym się dzielić - przynajmniej dla mnie. Ostatnio ten człowiek postanowił napisać książkę o zegarkach. Spis treści macie tu:
      https://www.quora.com/When-will-Franz-Rivoira-write-a-book-about-watches
      W tym celu robi zbiórkę:
      https://www.indiegogo.com/projects/the-watch-manual--3/x/22907926#/
      Ja go wsparłem bo inicjatywa jest zbożna a człowiek jest dla mnie wiarygodny - i dodatkowo 13$ to nie majątek (zwłaszcza jeśli mówimy o zegarkach).
      Interesu nie mam w tym żadnego. Jak macie chwilę to sobie zerknijcie na profil człowieka i na plan dosyć zaawansowanej publikacji. Mnie się to spodobało na tyle że poparłem kupując przyszłe dzieło w formacie ebook za 13$.
      Pozdrawiam

• By Pawel582
      Witam, szukam zegarka do 1000 zł, max 1200 jeśli mi się spodoba  . 
      Fajnie by było żeby był automatyczny lub mechaniczny interesują mnie zegarki o eleganckim wyglądzie bez żadnych zbędnych bajerów na tarczy mogą być używane i stąd moje pytanie co polecacie?  Czytałem trochę, ale nie znam się na zegarkach za bardzo więc wole się zapytać ,zależy mi żeby  na trochę mi posłużył
      I jeszcze znalazłem taki zegarek https://www.seriouswatches.eu/products/edox-les-vauberts-date-automatic-80081-3-ain używany za około 1000 zł w dobry stanie czy warto się w ogóle tym zainteresować czy lepiej sobie odpuścić? No i ogólnie chodzi mi o taki wygląd jak ten zegarek w linku mniej więcej może być na pasku albo bransolecie bez różnicy w sumie. 
      Co o tym myślicie?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.