Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
reelax

[s] Tag Heuer Formuła 1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedaje zegarek Tag Heuer Formuła 1 ref. WAZ1110.FT8023 zakupiony w 2019r

To popularny, podstawowy model tej marki wyposażony w mechanizm kwarcowy. 

W moim przypadku ale myślę, że i kolejnego nabywcy, zegarek świetnie sprawdza się jako codzienny

Historia tej serii rozpoczyna się od zegarków kwarcowych i w przypadku zegarka o charakterze użytku codziennego to atut.

Nie ma zmartwienia, że zegarek się zatrzyma w niespodziewanym momencie, nie ma też obaw o wysokie koszty serwisu. 

 

Zegarek mimo codziennego użytku jest w naprawdę w bardzo dobrym stanie oceniam go 8/10.

Jako pasjonata staram się dbać o swoje zegarki i unikać sytuacji w których coś mogłoby im się poważnego stać.

Trudno ująć aparatem delikatne "otarcia", aczkolwiek przy codziennym użytku nie da się ich uniknąć. 

Bezel i koronka nie noszą śladów przetarć.

Pasek gumowy jest również w dobrej kondycji, nie wymaga wymiany. 

Zegarek nigdy nie był otwierany.

 

Podstawowe dane techniczne:

Naciąg: Kwarcowy

Materiał koperty: Stal

Materiał paska: Kauczuk

Średnica: 41mm

Szkło: Szkiełko szafirowe

Wodoszczelność: 20 ATM

 

Sprzedaje pełny pakiet tj. zegarek z oryginalnym pudełkiem, kartonikiem (opakowanie do pudełka), dokumentacją potwierdzającą autentyczność.

Cena zegarka to 3400 zł,

Koszt przesyłki 15 zł, a na terenie Śląska możliwy odbiór osobisty za wcześniejszym umówieniem się (mogę zegarek dowieźć). 

Nie zamieniam zegarka na inny. 

>>>LINK DO ZDJĘĆ<<<

 

Przekonany jestem, że kolejny nabywca będzie z niego zadowolony.

 

 

 

 

 

25795a26-9535-4fcc-a13b-570d1103adb3.jpg

5.png

3.png

Edytowane przez reelax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.