Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

reelax

Użytkownik
 • Content Count

  746
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

179 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nowy Chronomat 42 mm ice blue https://www.breitling.com/mk-en/watches/chronomat/chronomat-b01-42/PB0134101C1/ Wygląda na to, że to mój nowy must have.
 2. No to poprzednia generacja zyskuje. Ta wygląda jakby ktoś z Invicta maczał przy tym palce.
 3. https://watchilove.com/breitling-premier-heritage-collection-breitlings-heritage-revived Kierunek, który obiera aktualnie Breitling bardzo mi się podoba. Wczorajsza premiera i sposób prezentacji niesamowicie dobra. Nowe modele przykuwają wzrok, premier z tą pistacjową tarczą bardzo odważny. Ciekawy jestem jak będzie prezentował się na żywo. Natomiast Datora rozgrzewa dyskusje na forach, a to za sprawą podobieństwa do PP 5270 Perpetual Calendar.
 4. Zielone BB58 fajne, będzie to rarytas dla kolekcjonerów. Natomiast reszta jakoś nie powala, nie ma już tego woow. Nie wiem czy to dobrze ale nie ma co się podpalać. Kolekcja jest ustabilizowana, rozwija się o kolejne warianty i smaczki jak przeszklony dekiel, a to też jest warte odnotowania. Nowe propozycje nie uderzają w to co już jest, także każde BB nadal w cenie. Sama prezentacja, no cóż Breitling wczorajszą pozamiatał, stawiając poprzeczkę wysoko.
 5. Zgodnie z aktualnymi standardami bezpieczeństwa maska, rękawiczki i środek odurz..., dezynfekujący, co by śladów Covidu nie zostawić na ofie..., ofiarującym. Dystans pomoże zachować odpowiedniej długości przyrząd pomiarowy, wielokrotnego uderz..., użytku. Czy takie warunki spotkania odpowiadają?
 6. Chcesz na ambicje mi wejść? Fajnie, fajnie..., koniecznie będę musiał Cię odwiedzić. Tak wieczorem, bez świadków
 7. Lechu, baaaa. Co to masz!!! Graty w realizacji planów, długo nie czekałeś i wesz tak po koleżeńsku spadaj...
 8. Jednak, choć dziś po 2 tyg. dzwonił ap..., z dobrą ceną na Avengera. Tak dobra, że mam już kolejną rozminę.
 9. I po bólu głowy. Pierwsza wspólna kawa Dzień dobry.
 10. Oglądałem, w zasadzie przejrzałem cały internet To nie powinna być tak trudna decyzja, a jednak jest. SOH2 to ładny zegarek, elegancki i oszczędny w wydaniu - klasyk. Dobry w odbiorze nawet dla tych, którzy nie przepadają za stylem Breitlinga. Avenger - nowy 43, ma sporo do powiedzenia, tak uważam. Mimo, że tarcza jest uproszczona, sam zegar posiada to co w Breitlingu jest najlepsze. Jest w nim dużo tradycji marki. Kilka dni temu wypuścili nowe 43 GMT czarną wersję. Zegarek wydaje się być kompletny w tym znaczeniu, że nie jest taki simply. Dobrze to wygląda i nie jest tak oklepane jak bardzo popularny SOH2. Co do mechanizmu in-house, nie jest dla mnie silnym wyznacznikiem. To dobry dodatek dla odsłoniętych i zdobionych bebechów. Rezerwa już ma znaczenie 70h to dobry zapas względem ETA. Przymierzałem oba, i oba leżą dobrze. Więcej pomysłów mam na Avengera, natomiast SOH2 daje więcej prestiżu, a jego 42 do 43 avengera wydaje się zgrabniejsze. W kolekcji ma Tudora BB41 Burgundy i on mi trochę miesza, lubię ten zegarek. SOH2 może mi go wypchać, tak czuje, że nie pogodzę obu. Avenger byłby bardziej spójny. Taki wywód @rmickey dzięki za odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.