Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

reelax

Użytkownik
 • Content Count

  751
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

186 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Joanna to mistrzyni, a co ma na nadgarstku Wie co dobre. Byc może doczekam się wersji 38 lub 40 mm, byłby hit.
 2. Wiodące logo powinno być Swatch, a pod spodem Omega. Trochę lipa, bo z jednej strony hit, a z drugiej kit. Swatchowi to pewnie obojętne, dotychczasowi użytkownicy tej marki akceptowali kompromisy. Przy tym modelu może być inaczej. Dominujące logo i wybrany model nawiązuje do jakości i prestiżu, którego tu nie ma. Filmów będzie coraz więcej, widzę już z makro ujęciami i nie jest fajnie. Ale czego się spodziewać. Jestem ciekaw za miesiąc czy marketerzy omegi nadal będą dumni z projektu, czy schowają głowę w piach. Eksperyment.
 3. To ten typ, co mówić się będzie: Patrz to samolot, nie to supermen…, nie nie czekaj to tylko Swatch. Jak minie ten szał, sam spróbuję. Bo to fajna ciekawostka. Jedno już jest pewne, posiadacze będą mieć rozdwojenie jaźni. To co w końcu to masz…, będą pytać
 4. Jedna z trudniejszych decyzji w temacie zegarkowym oczywiście. Już słyszałem „będziesz żałował”, więc oszczędźcie, ale nie ma zmian bez zmian. Dziś przyszedł czas pożegnać się po trzyletnim związku. Na szczęście trafia w dobre ręce, a w zasiądzie dobry nadgarstek. Kupujący jak będzie chciał to się pochwali, jak nie to nie. Zegarek w każdym co bądź razie zostaje w gronie forumowiczów. Cieszą mnie takie sprzedaże, przypominają mi się momenty jak ja progresowałem. Niesamowite emocje. Gratuluje nowemu właścicielowi, niewątpliwie dobrego nabytku. Niech się nosi i cieszy kolejne oczy.
 5. Oferta aktualna. Zapraszam.
 6. Witam. Do sprzedaży trafia Tudor Black Bay 79220R z 2015r. Logo RÓŻA wersja już nie produkowana. Mechanizm automatyczny ETA. Rozmiar: 41mm. Zestaw: Bransoleta (wszystkie ogniwa), pasek oryginalny, pasek gumowy Crafter Blue. Oryginalne pudełko + komplet dokumentów. Stan: mocne 8,5 widoczne ryski na części polerowanej powstałe w naturalny sposób użytkowania. Żadnych poważnych wad w kopercie - głębokie rysy, wgniecenia - brak. Bezel wolny od wad, podobnie szkło. Na deku jeszcze naklejka ochronna. Bransoleta normalne użytkowe przetarcia na zapięciu i w jego okolicy, pozostałe ogniwa wolne od przetarć. Cena 12 900 zł. + wysyłka 30 zł. Wysyłam InPost, ew. wg. uzgodnienia. Nie zamieniam zegarka na inny. Zachęcam do odbioru osobistego na terenie Śląska - miejsce spotkania do uzgodnienia. Zapraszam
 7. Nowy Chronomat 42 mm ice blue https://www.breitling.com/mk-en/watches/chronomat/chronomat-b01-42/PB0134101C1/ Wygląda na to, że to mój nowy must have.
 8. Witam. Do sprzedaży trafia Tudor Black Bay 79220R z 2015r. Logo RÓŻA. Mechanizm automatyczny ETA. Rozmiar: 41mm. Zestaw: Bransoleta (wszystkie ogniwa), pasek oryginalny, pasek gumowy Crafter Blue. Oryginalne pudełko, dokumenty. Stan: 8,5 widoczne ryski na części polerowanej powstałe w naturalny sposób użytkowania. Żadnych poważnych wad w kopercie - głębokie rysy, wgniecenia. Bezel wolny od wad podobnie szkło. Na deku jeszcze naklejka ochronna. Bransoleta przetarcia na zapięciu i w jego okolicy powstałe w naturalny sposób użytkowania, pozostałe ogniwa wolne od przetarć. Cena 13 900 zł. + wysyłka 100 zł. Wysyłam InPost, ew. wg. uzgodnienia. Nie zamieniam zegarka na inny, z osobą zdecydowaną mogę porozmawiać delikatnie o cenie. Zachęcam jednak do odbioru osobistego na terenie Śląska - miejsce spotkania do uzgodnienia. W >>> LINKU<<< wideo pokazujące zegarek i zdjęcia bez retuszu i upiększania.
 9. Witam, sprzedaje zegarek Tag Heuer Formuła 1 ref. WAZ1110.FT8023 zakupiony w 2019r. To popularny, podstawowy model tej marki wyposażony w mechanizm kwarcowy. W moim przypadku ale myślę, że i kolejnego nabywcy, zegarek świetnie sprawdza się jako codzienny. Historia tej serii rozpoczyna się od zegarków kwarcowych i w przypadku zegarka o charakterze użytku codziennego to atut. Nie ma zmartwienia, że zegarek się zatrzyma w niespodziewanym momencie, nie ma też obaw o wysokie koszty serwisu. Zegarek mimo codziennego użytku jest w naprawdę w bardzo dobrym stanie oceniam go 8/10. Jako pasjonata staram się dbać o swoje zegarki i unikać sytuacji w których coś mogłoby im się poważnego stać. Trudno ująć aparatem delikatne "otarcia", aczkolwiek przy codziennym użytku nie da się ich uniknąć. Bezel i koronka nie noszą śladów przetarć. Pasek gumowy jest również w dobrej kondycji, nie wymaga wymiany. Zegarek nigdy nie był otwierany. Podstawowe dane techniczne: Naciąg: Kwarcowy Materiał koperty: Stal Materiał paska: Kauczuk Średnica: 41mm Szkło: Szkiełko szafirowe Wodoszczelność: 20 ATM Sprzedaje pełny pakiet tj. zegarek z oryginalnym pudełkiem, kartonikiem (opakowanie do pudełka), dokumentacją potwierdzającą autentyczność. Cena zegarka to 3400 zł, Koszt przesyłki 15 zł, a na terenie Śląska możliwy odbiór osobisty za wcześniejszym umówieniem się (mogę zegarek dowieźć). Nie zamieniam zegarka na inny. >>>LINK DO ZDJĘĆ<<< Przekonany jestem, że kolejny nabywca będzie z niego zadowolony.
 10. No to poprzednia generacja zyskuje. Ta wygląda jakby ktoś z Invicta maczał przy tym palce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.