Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Maliszki

Moj pierwszy antyk

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Maliszki napisał(-a):

OK.Zatem kto moglby sie podjac rozebrania itd.mechanizmu. Tutej nikt mi tego nieogarnie. Prosilbym o jakies szczegoly.Pozdrawiam Tomek

No , jeśli nie czujesz się na siłach i boisz się , że coś pochrzanisz , niż dobrze w całość złożysz , to chyba będzie dobry pomysł , by dać do czyszczenia w dobre ręce.

Takie przypadki na forum bywały , ale jak wiem ,.... raczej , wszystko działo się w kraju . Ktoś do kolegi coś podrzucił , bo było niedaleko , lub wysłał paczuszkę .

Ty jednak zagranicą , więc paczuszka trochę kosztuje .  A i rozbiórka , czyszczenie , złożenie , no i cała regulacja , to sporo czasu zajmuje .  To może być dość kosztowne !

Wspominam o tym , gdyż najczęściej , to my sami musimy się tym zająć .... z zainteresowania , pasji , czy konieczności , bo zegarmistrzów , już prawie nie ma.

Ja , nie jestem zegarmistrzem i przy swoich zegarach , mam na rok , czy może nawet , dwa lata roboty ..... więc nie mogę pomóc.  Mogę służyć dobrymi poradami.

Myślę , że ktoś z kolegów , czy koleżanek , odezwie się z pomocą ...... jednak teraz lato i urlopy , więc uzbrój się w cierpliwość i trochę poczekaj . Najwyżej za jakiś czas , ponów swoją prośbę .

Edytowane przez PM1122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maliszki napisał(-a):

OK.Zatem kto moglby sie podjac rozebrania itd.mechanizmu. Tutej nikt mi tego nieogarnie. Prosilbym o jakies szczegoly.Pozdrawiam Tomek

Patrzyłem w necie, w Dublinie jest kilku zegarmistrzów. 

Jest nawet hurtownia zegarmistrzowska. 

Poszukaj trochę, pewno kogoś znajdziesz. 

Pozdrawiam Jacek 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,no nie czuje sie na silach zeby mechanizm rozebrac. To chyba koniecznosc z tym mechanizmem. Jestem jak najbardziej gotow wyslac paczuszke kurierem ale zeby ktos mi to ogarnal. Juz wysylalem do PL. do naprawy G shocka do ( uzytkownika KMZiZ) takze jestem gotow to ponowic. No nic moze sie ktos odezwie i pomoze.

3 minuty temu, JASI napisał(-a):

Patrzyłem w necie, w Dublinie jest kilku zegarmistrzów. 

Jest nawet hurtownia zegarmistrzowska. 

Poszukaj trochę, pewno kogoś znajdziesz. 

Pozdrawiam Jacek 

Tak, tez juz sprawdzalem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.