Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PM1122

Użytkownik
 • Content Count

  4550
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

PM1122 last won the day on February 25 2020

PM1122 had the most liked content!

Community Reputation

1603 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Finlandia
 • Hobby
  Zegary .

Recent Profile Visitors

1441 profile views
 1. Co do samoregulacji kotwicy - jak uważasz, że nie ma tego , to Twoja sprawa, to Twoje prywatne zdanie. Jednakże wprowadzasz innych, głównie nowych użytkowników, w błąd. Nawet Anansi dał link do tego tematu ( a to już drugi link dotyczący tego samego ) Jak już parę razy wspomniano, jest to nieco prymitywne rozwiązanie. Nie zawsze działa. Raz jest zaklejone, że jest nie do ruszenia, lub zbyt ciężko się przestawia. A innym razem, jest tak luźne, że samo lata. No, ale nieprzekonanego, nie przekonasz, nawet jak mu dasz link do tematu, gdzie ten element był rozebrany, naprawiany i omawiany.
 2. Sznureczek,..., a może , dasz cienki drut. Dość sztywny i dający się dość łatwo wyginać. Koniec do dźwigni i tak zagiąć, by nie spadał. A z drugiej strony, albo prosty, albo wygiąć małe kółko. Długość taka, by sięgał nieco poniżej tarczy zegara. Tak więc, wogle go nie będzie widać, bo drzwiczki go zasłonią, a gdy trzeba, to bez problemu się go użyje.
 3. Poczekajmy co tam kolega zauważył, czy wywnioskował.
 4. Trochę mało informacji. A domyślać się i zgadywać , to można podać błędne wskazówki, które w efekcie mogą zaszkodzić, a nie pomóc. ... Czy to wiszący, stojący, a może kominkowy ? 🤔 Czy to świeżo zakupiony zegar ? - może być, że źle transportowany i się poprzestawiało.... ale to tylko domysły
 5. PM1122

  Ciekawa skrzynia

  Ooo 😀... też bym o tym nie pomyślał.
 6. PM1122

  Eppner

  oszz kurcze pieczone 😢
 7. Tak, to prawda co pisze kolega Anansi.... że tak powiem, był stosowany taki zabieg marketingowy - skrzynia taka sama, a tylko zmieniona korona i w efekcie, jakby zupełnie inny zegar. .... no, klient mógł wybierać. Tak więc, Jaga92, masz już kilka do wyboru. Mam też GB z 1896 roku z koroną, którą kolega pokazał na rysunku. Ale jak widać, to skrzynia się nieco różni kolumnami.
 8. To chyba taka powinna być . Oczywiście głowy nie dam , bo to jednak ponad 120 lat i różnie bywa . Ale tu u mnie , to bardzo rzadko zdarzają się ,, majsterkowane ". Przy moim nie zauważyłem niczego podejrzanego , a wręcz przeciwnie - wszystko wskazuje , że był nie ruszany . Ps.. dodam jeszcze , że Twój jest o kilka miesięcy starszy od mojego . ( numery różnią się tylko o 10 tyś )
 9. Dzięki za wsparcie. No tak - wszystko wskazuje, że to chyba lekki przebieg będzie. Gorączka jest do zniesienia, ale głowa jakaś wczorajsza. Stawy i mięśnie trochę czuję, no i żołądek jakiś dziwny. Do lekarza, nie ma co się wybierać, bo i tak tylko na pielęgniarce się skończy. A ona powie ,, że jak się pogorszy, to proszę się zgłosić " - a tak, to brać przeciwbólowe i przeciwgorączkowe leki.
 10. Co najlepiej na Covida ? 🤔
 11. Wydaje mi się, że wszystko jest dobrze. Musisz trochę poobserwować ten moment , gdy zaczynają się unosić dźwignie - przygotowując się do bicia godzin. Jak wszystko przebiega sprawnie ( żadnych anomalii ) , to będzie dobrze 👍.
 12. Dodam, że w ,, Porady potrzebuje " post #423 i inne które są w pobliżu, a nawet wcześniej.
 13. Ciekawe, czy dalej chodzi ?.... Ale myślę, że skoro wahania wzrosły, to myślę, że jest to żwawe i mocne tykanie ( że czuć siłę ).
 14. Ja nie znam oksydowania ,, na zimno " - ( może to jakaś farba ? 🤔... ale wtedy, to już chyba nie jest oksydowanie. PS...,, o oksydowaniu i różnych własnych sposobach by sobie to uprościć, było już parę razy i to w różnych tematach. np ., w ,, Porady potrzebuje " - o ile dobrze pamiętam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.