Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PM1122

Użytkownik
 • Content Count

  2,864
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

PM1122 last won the day on February 25 2020

PM1122 had the most liked content!

Community Reputation

656 Mistrz

About PM1122

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Finlandia
 • Hobby
  Zegary .

Recent Profile Visitors

554 profile views
 1. Ale już usłyszałem , że to fake news ..... jakiś trol to zrobił .
 2. A w Lidlu znany wzór piżamy
 3. To dziś ciąg dalszy . Listewki , gzymsiki , itp są wklejone .....ale nie wszystkie , bo kilku brak . Nie są takie skomplikowane , lecz jestem uziemiony i nie mogę ich teraz wykonać . To dwie boczne z dołu , oraz trzy z góry , z jednego boku . Dojdzie jeszcze piętka , która też była luzem . Ona była tylko na klej . Myślę jednak , by wykonać otwór na kołek i wówczas będzie ona wyjmowana , a nie jak było wcześniej , że wklejona na stałe. Co o takiej ingerencji sądzicie ? Teraz trochę skrzynia odpocznie przed czyszczeniem i małymi poprawkami , a ja wezmę się za drzwi .
 4. Fora tematyczne są bardzo ważne , ale z czasem , bardzo się rozrosły . Więc nie dziw , że o niektóre zagadnienia i nowi i starsi koledzy , pytają w temacie ogólnym , tj. ,,Porady potrzebuję " . No cóż , niejeden jakiejś porady potrzebuje. Ale wówczas , dość często jest odsyłany do konkretnego miejsca ,,,, nawet link dostaje do strony , gdzie to jest opisane . Wówczas , nie trzeba się powtarzać i powtórnie tego wyjaśniać . Forum , to jednak nie książka , w której może być opisana renowacja tarczy , od A do Z . Tu , to nawet w konkretnym temacie , odszukanie konkretnego zagadnienia , czy kwestii , będzie utrudnione , bo nie ma spisu treści . Nieżadko , pisze się komuś nowemu odpowiedź , że te czy inne odpowiedzi znajdzie w takiej , czy innej , książce zegarmistrzowskiej. Tu , zawsze Moderator zwraca nam uwagę , by określone zagadnienie , opisywać w konkretnym temacie .... by był jakiś porządek . Więc o jakąś poradę , to zawsze lepiej spytać w konkretnym temacie , a jeśli trzeba , to w ,,Porady potrzebuję " , a dalej to już jakoś będzie .
 5. Jak by co, to wstaw tu zdjęcia jak wyszło po myciu. Bo to faktycznie główny temat tarcz. Nie jest on pisany, tak z dnia na dzień, bo niecodziennie ktoś naprawia tarczę. Więc się codzień nie zagląda.
 6. No tak.... w telefonie czasem wskakuje poprzednio zapisana wiadomość. Ale jest też pytanie odnośnie zawartości, czy przywrócić, czy usunąć
 7. Korzystając z kwarantanny , mam czas do wykorzystania . Może ten drobny wpis , podsunie komuś inne pomysły , które pomogą w złożeniu skrzyni. Przyklejanie klocków na skośnych powierzchniach . Nie ma jak ścisnąć , więc trochę pomyślałem . Pod spód idzie deska . Ma ograniczniki po bokach na skrzynię i od dołu , pośrodku , jest mały klocek . To punkt zaczepienia dla ścisków . Zdjęcie - widok z góry , a następne , to widok z dołu
 8. Może bliżej nieco. Czy to blacha z wtłoczonymi cyframi i pomalowana na biało.? .... Wygląda na to, że farba, która była zakryta ramką, jest OK. ale na resztę podziałało powietrze i światło
 9. Super Takiej tarczy , nie wyrzucałbym ! ..... Co innego , gdyby była jeszcze wygięta . Bo przy prostowaniu , to by się pewnie rozleciała . Więc , tu też podjął bym się ratowania ...... no , ale jeszcze mi się taka nie trafiła. Oczywiście prosiłbym o pomoc i rady na forum , bo jest kilku kolegów co potrafią , a i koleżanka do nich dołączyła . Brawo !
 10. REWELACJA No , Super ....... wiem , wiem , że to moje zdanie i ktoś inny powie , że przesadzam . Nie wiem , czy można to lepiej zrobić . Już prawie na złom , a tu proszę bardzo . To nie jest nowa tarcza , tylko stara , oryginał i swoje przeszedł . A z dwóch metrów , to trzeba mieć sokoli wzrok i nieźle się wpatrywać , żeby coś dostrzec. Super ! GRATULUJĘ !
 11. Aaa, to TAK. Tam, to nawet linijki nie mogę przeczytać.... nie mój klimat
 12. Eeee, jeszcze nie emeryci... nie tak źle 😀 Ale w miejscu pracy, to zauważyłem, że zbyt często mówię,,, że kiedyś, już dość dawno "..... no dziadek jestem
 13. Ja tam naręcznych nie dotykam.... maluśkie to to
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.