Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PM1122

Użytkownik
 • Content Count

  3,201
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

PM1122 last won the day on February 25 2020

PM1122 had the most liked content!

Community Reputation

768 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Finlandia
 • Hobby
  Zegary .

Recent Profile Visitors

680 profile views
 1. Aaa...... no, ale pokazany przez Yahagi, gdzie Tatyana wskazała bęben, to nie ma ich na wierzchu.
 2. Dlaczego ? Mało widziałem , więc nie wiem .... no i nie rozumiem sformułowania ,, wszystkie mechanizmy, które mają bębny na wierzchu " Jak ,, na wierzchu " ..... nie kumam .
 3. Akurat... przecież nie jeden zrobiłeś, więc wiesz co i jak. No i fakt, że często małe drobiazgi mają znacznie. Jak poza skrzynią, to łatwiej się przyjrzeć, czy wszystko jest ok.
 4. PM1122

  Naprawcy- oprawcy

  Ciekawy ,, zestaw " W środku , jest dość mocno obniżony mechanizm z tarczą od ślązaka kapliczki. A i tak , górny łuk tarczy , jest częściowo zasłonięty.
 5. PM1122

  Eppner

  Wiadomo , co mistrz , to mistrz Jeszcze takiego problemu nie miałem , ale , jak by co , to lepiej w ręce fachowca oddać . Zresztą , doszukać się takich błędów w poprzedniej naprawie , to nie tak łatwo i nie takie proste . Zwykle myślimy , .... ,,O , było naprawiane ! " .... i zakładamy , że na pewno dobrze .
 6. Przekonany jestem, że to sprężyny w bębnach. Jak dawno nie czyszczone, to może być , że kiedyś czymś je posmarowano , a przez lata, to tak się wysuszyło , że lepik się zrobił i skleja zwoje.
 7. PM1122

  A taki z orczykiem ?

  Faktycznie długi . Ciekawe jaką miał górę ? No i chyba wszystkie są z kluczykiem do drzwi .
 8. PM1122

  Naprawcy- oprawcy

  Nie wiem , .... a może latały ? ..., bo minutowa , ma pękniecie tulejki i chyba zrobione przy doklepywaniu . A jak znam finów , to klajster i zasmarował , coby się więcej nie przestawiała .
 9. PM1122

  A taki z orczykiem ?

  Ale cisza .... też mi się podoba , ale ktoś od wiedeńczyków tu potrzebny .
 10. PM1122

  Naprawcy- oprawcy

  No dziś wskazówki ........ nie jest tak źle i do małej naprawy Wygląda , że zaklejowane z obu stron . .... Poczyścimy zobaczymy
 11. Moja argumentacja, jest faktycznie mizerna. Nie chciałem się wypowiadać, bo nie mam tu żadnej wiedzy. Ale wiem, że kolega Kinol posiada dużą wiedzę, co widać, gdy się czyta i dlatego taki wpis. Sam dostrzegłem to, co później koledzy pisali. A więc, że są tylko 4 kreski. A więc są to kwadransy, a brak minut. W linkach, które pokazałeś, są okienka, gdzie pokazują się kolejne dni miesiąca. A w zegarze pokazanym przez kolegę prx68 , tego jednak nie ma. Stąd mój prosty wniosek , że te zegary, są inne. Myślę, że mój poprzedni wpis, jest teraz bardziej zrozumiały..... ale nadal, jest to tylko wypowiedź człowieka, który się na tym nie zna. Ciekawi mnie ten zegar i chciałbym usłyszeć więcej.
 12. Ooo, takie fajne Jugendy, czasem wyskakują... no nie mogę kupować, bo ścian brakuje. Ale, jak tu, to się zastanawiam, czy tarcza tak dobra, czy już po reanimacji.
 13. Nieee, te są inne. Kinol wie co pisze.
 14. PM1122

  Nasze Budziki

  Nooo, to masz co robić
 15. PM1122

  Nasze Budziki

  Też tak myślę. Może to odkrył, ale nie przyznał się bliskim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.