Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
KobyS0

citizen

Rekomendowane odpowiedzi

dekiel mi się nie podoba inny niż w ori  oraz na bransolecie jest napis citizen w oryginale - ogólnie to zdjęcia jakieś takie jakby nie  pokazywały wszystkiego specjalnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie też mi się tak wydaje, ale sprzedający zapewnia, że to ori :) 

 

 

Re: Pytanie o przedmiot ZEGAREK CITIZEN ECO DRIVE AT8020-54L+DWA OGNIWKA (numer oferty: 10662724244)
Witam,
Zegarek oryginalny, w pełni sprawny, wedle naszej wiedzy wszystko działa jak należy.
Pozdrawiam

ps. nawet sie nie zastanawiam, szkoda czasu, dzięki za odp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko - może to jakiś starszy model i ma takie wydanie ale ... jego porostu trzebiłoby zobaczyć na żywo lub porządne zdjęcia i porównać teraz komórki  maja porządne aparaty da się zrobić dobre zdjęcia a te wyglądaj jakby najmniej pokazać - co do ceny - moze być porostu  styrany ale tego modelu jest dużo podrób tylko tam pisze kwarc tu poprawnie eco-drive - dość niepewne na tych zdjęciach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, unadarek napisał(-a):

spoko - może to jakiś starszy model i ma takie wydanie ale ... jego porostu trzebiłoby zobaczyć na żywo lub porządne zdjęcia i porównać teraz komórki  maja porządne aparaty da się zrobić dobre zdjęcia a te wyglądaj jakby najmniej pokazać - co do ceny - moze być porostu  styrany ale tego modelu jest dużo podrób tylko tam pisze kwarc tu poprawnie eco-drive - dość niepewne na tych zdjęciach 

a jak już klikamy to pytanko, a to to to się opłaca :) 

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-citzen-aw1360-04e-komplet-10684913091

 

 

specjalnie dla mnie cene zmienili z 360 zł ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

a jak już klikamy to pytanko, a to to to się opłaca :) 

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-citzen-aw1360-04e-komplet-10684913091

 

 

specjalnie dla mnie cene zmienili z 360 zł ;) 

widzę właśnie - a chciałem ci napisać żebyś zbił cenę do 220zł ale spoko 250 to pół ceny - troche porysowany - niektórzy nie lubią takich ale ja tam nie jestem wybredny jak ci zjechali to patrz bo zaraz ktoś go za tyle kupi 

myślę że spoko 250złto nie duża kasa - pasek nowy poszukać jeszcze do niego skórzany na zime  - mi się takie podobają ala militarne 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, unadarek napisał(-a):

widzę właśnie - a chciałem ci napisać żebyś zbił cenę do 220zł ale spoko 250 to pół ceny - troche porysowany - niektórzy nie lubią takich ale ja tam nie jestem wybredny jak ci zjechali to patrz bo zaraz ktoś go za tyle kupi 

myślę że spoko 250złto nie duża kasa - pasek nowy poszukać jeszcze do niego skórzany na zime  - mi się takie podobają ala militarne 

pasków ci u nas dostatek, i wziąłem, fakt, trochę zrysowany ale sobie go odnowię ;) i co................. i będzie jak nowy ;) 

ps. kupiłem tylko dzięki Tobie, gdyż kiedys miałem taki i to nówka ale mi nie podszedł, ale wcześniej jako młodsza osoba lubiłem większe zegary pokroju Vostok Europe a teraz Seiko żółw dla mnie już duży :) zobaczymy....

dzięki za wsparcie duchowe i mentalne  ;) 

wyczytałem, że średnica to 45 mm ale chyba razem z koronką 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

pasków ci u nas dostatek, i wziąłem, fakt, trochę zrysowany ale sobie go odnowię ;) i co................. i będzie jak nowy ;) 

ps. kupiłem tylko dzięki Tobie, gdyż kiedys miałem taki i to nówka ale mi nie podszedł, ale wcześniej jako młodsza osoba lubiłem większe zegary pokroju Vostok Europe a teraz Seiko żółw dla mnie już duży :) zobaczymy....

dzięki za wsparcie duchowe i mentalne  ;) 

wyczytałem, że średnica to 45 mm ale chyba razem z koronką 

nie ma sprawy - a jak miałeś taki to wiesz z czym to się je jak mówią - no może być większy bo jak mówię ala pilot one tak maja  - jak nie podejdzie to wrzucisz w Allegro za 250zł i sprzedaż - jak odnowisz to może nawet z 320zł weźmiesz - Seiko fajny jest - ja też tam trochę się przyglądam Vostokom ale ogólnie zmierzam od celu i chcę z czasem kupić Citizena NY0040  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny watch, tez miałem takiego, ale jakoś zraziłem się do Citków i to nie wiedzieć czemu, a byś brał czarny, niebieski pepsi ??

8 minut temu, unadarek napisał(-a):

nie ma sprawy - a jak miałeś taki to wiesz z czym to się je jak mówią - no może być większy bo jak mówię ala pilot one tak maja  - jak nie podejdzie to wrzucisz w Allegro za 250zł i sprzedaż - jak odnowisz to może nawet z 320zł weźmiesz - Seiko fajny jest - ja też tam trochę się przyglądam Vostokom ale ogólnie zmierzam od celu i chcę z czasem kupić Citizena NY0040  

 

ps. miałem czarnego, ale niebieski chyba ładniejszy ;) 

 

miałem z nim problem po troche wówczas był mały a i koronke ma z lewej strony a ja zegarki noszę na prawej i dodam, że jestem prawo reczny... 

i dzięki za biznesowa radę hahaha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

fajny watch, tez miałem takiego, ale jakoś zraziłem się do Citków i to nie wiedzieć czemu, a byś brał czarny, niebieski pepsi ??

 

ps. miałem czarnego, ale niebieski chyba ładniejszy ;) 

 

miałem z nim problem po troche wówczas był mały a i koronke ma z lewej strony a ja zegarki noszę na prawej i dodam, że jestem prawo reczny... 

ja to na lewej ale podoba mi się i chem znaleźć nowsze wydania z mechanizmem 8204 - ma stop sekundę  - zobaczę jak mi się trafi i jak będzie z kasą nowy czy używka :) niebieski może i tak że ładniejsze ale czarny też mógłby być- ja tam mocno wybredny nie jestem :)  ja tam uwielbiam Citizeny i stawiam zakup ich na pierwszym miejscu :)  jednego jak kupiłem w sklepie to miałem ponad dwadzieścia lat nosiłem i bez problemu !!!

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

ja to na lewej ale podoba mi się i chem znaleźć nowsze wydania z mechanizmem 8204 - ma stop sekundę  - zobaczę jak mi się trafi i jak będzie z kasą nowy czy używka :) niebieski może i tak że ładniejsze ale czarny też mógłby być- ja tam mocno wybredny nie jestem :)  ja tam uwielbiam Citizeny i stawiam zakup ich na pierwszym miejscu :) 

dzisiaj w pracy siedziałem i ze cztery godzinki wertowałem neta i też szukałem Citków, nie powiem, bo są fajne i zastanawiam się, ostatnio kupiłem sobie Nauticę, gdyż to był mój pierwszy zegarek od którego zaczałem przygodę z nimi, kupiłem z sentymentu, a miałem go około 10 lat wcześniej :) 

DSC_2219.JPG

sorki, pierwszy zegarek jaki kupiłem to było w podstawówce, za pieniążki " pożyczone" z portfela mamy, Casio analog digi taki biały malutki, do tej pory go mam, ale nie działa --- dziwne ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

dzisiaj w pracy siedziałem i ze cztery godzinki wertowałem neta i też szukałem Citków, nie powiem, bo są fajne i zastanawiam się, ostatnio kupiłem sobie Nauticę, gdyż to był mój pierwszy zegarek od którego zaczałem przygodę z nimi, kupiłem z sentymentu, a miałem go około 10 lat wcześniej :) 

no tak sentymenty - :) dobra sprawa - u mnie do Citizenow pozostał :) Citizen ma sporo świetnych zegareczków - a system Eco Drive uważam za rewelację - nie rozszczelniasz zegarka jak dobrze używasz to z 10-15 lat bez problemu   i to jest  jedna z przewag nad innymi - citizen małymi kroczkami zgodnie nawet z ekologią wprowadza ten system we wszystkich zegarkach - zwykłe bateryjne coraz mniej ich  jest u niego 

mój pierwszy to lata 79-82 gdzieś tak i to rosyjskie poloty, rakiety, przywożone z Rosji :) 

a ta Nautika ładnie wygląda w moim stylu :) 

casio przejrzeć moze cos wyjdzie :)  

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, unadarek napisał(-a):

no tak sentymenty - :) dobra sprawa - u mnie do Citizenow pozostał :) Citizen ma sporo świetnych zegareczków - a system Eco Drive uważam za rewelację - nie rozszczelniasz zegarka jak dobrze używasz to z 10-15 lat bez problemu   i to jest  jedna z przewag nad innymi - citizen małymi kroczkami zgodnie nawet z ekologią wprowadza ten system we wszystkich zegarkach - zwykłe bateryjne coraz mniej ich  jest u niego 

mój pierwszy to lata 79-82 gdzieś tak i to rosyjskie poloty, rakiety, przywożone z Rosji :) 

a ta Nautika ładnie wygląda w moim stylu :) 

casio przejrzeć moze cos wyjdzie :)  

miałem kilka stary wostoków, poliota, jakies stopery, jeszcze od mojego Ojca, ale były " za małe" wówczas, i je puściłem dalej, teraz żałuję, jednak został mi się jeden wostok, taki pozłacany z wybitą na kopercie " informacja" AU   :) i tak sobie lezy, raz na tydzień go nakręcę aby pochodził i o tak, go mam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

miałem kilka stary wostoków, poliota, jakies stopery, jeszcze od mojego Ojca, ale były " za małe" wówczas, i je puściłem dalej, teraz żałuję, jednak został mi się jeden wostok, taki pozłacany z wybitą na kopercie " informacja" AU   :) i tak sobie lezy, raz na tydzień go nakręcę aby pochodził i o tak, go mam ;) 

ja to je pozamieniałem w szkołach na pierwsze elektroniki, cześć walała się po szufladach  bo właśnie to nakręcanie wtedy mnie wkurzała a jak zapomnę to lataj szukaj dokładnego zegarka a to inne czasy nastawiałem według radia  i wtedy jak weszły elektroniczne to był wypas nic nakręcać - montana z melodyjkami :) 

fajny ten au :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno dawno temu, od Ojca dostałem zegarek, zegarek elektroniczny MONTANA 8 melodyjek, to był sza,ł 12 tysięcy złotych kosztował używany.. a było to około 34 lat temu ;)  i nie wiem gdzie go mam, nadal go szukam :) 

ps. czy szesnaście melodyjek, nie wiem..........  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KobyS0 napisał(-a):

dawno dawno temu, od Ojca dostałem zegarek, zegarek elektroniczny MONTANA 8 melodyjek, to był sza,ł 12 tysięcy złotych kosztował używany.. a było to około 34 lat temu ;)  i nie wiem gdzie go mam, nadal go szukam :) 

a szał ja miale  z 7 zdaje się sporo ich przerobiłem :)  w 1986-87 to miałem z kalkulatorem w szkole średniej to był szał :) tylko gumowe przyciski się zużywały bo na lekcjach ostro pracował :) szukaj szukaj fajny do wspomnień :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w szkole średniej byłem jakoś 1993-1997 i już miałem kalkulatorek, taki czarny chyba casio, na ogniwa słoneczne :)  ale kolega miał właśnie zegar z kalkulatorem i pamiętam, że guziki wciskał długopisem, to były kufa czasy . :) :) :)  nie było kiedyś alegro, olx, ebayów, itd tylko Tata zabierał do Pewexu po gumy do żucia Donaldy i kiedys pamietam, że coś kupił jakieś pudło, a to sie okazało że to wideło była na VHSy   :) ale zegary też tam były fajne, pamietam jak dziś, za szklana szybka takie świecące, musiałem na palcach stawać aby je oglądać...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KobyS0 napisał(-a):

ja w szkole średniej byłem jakoś 1993-1997 i już miałem kalkulatorek, taki czarny chyba casio, na ogniwa słoneczne :)  ale kolega miał właśnie zegar z kalkulatorem i pamiętam, że guziki wciskał długopisem, to były kufa czasy . :) :) :)  nie było kiedyś alegro, olx, ebayów, itd tylko Tata zabierał do Pewexu po gumy do żucia Donaldy i kiedys pamietam, że coś kupił jakieś pudło, a to sie okazało że to wideło była na VHSy   :) ale zegary też tam były fajne, pamietam jak dziś, za szklana szybka takie świecące, musiałem na palcach stawać aby je oglądać...  

kalkulatorki to wtedy mialem zresztą ma je do dzisiaj rosyjskie elektronika - naukowe przywożone wraz zegarkami  :) dobre czasy :) ja w 91 lub 92 pierwszy komputer w Pewex-e kupiłem atari xl  na kasety wypas był :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 bitowy szał :) no w tych latach już miałem od Rodziców  Atarynkę z kasetami, a później dokupili stację dysków, szybciej się gry wgrywały i nie było tego " SELF TEST" , czekałeś pół godziny na gre a tu  błąd,........ również w Pewexsie, to było życie, jak się koledzy z osiedla schodzili no i koleżanki ;) i naparzali na joystickach ;) 

12 minut temu, unadarek napisał(-a):

kalkulatorki to wtedy mialem zresztą ma je do dzisiaj rosyjskie elektronika - naukowe przywożone wraz zegarkami  :) dobre czasy :) ja w 91 lub 92 pierwszy komputer w Pewex-e kupiłem atari xl  na kasety wypas był :) 

wypasik musiał być, czyli co, tera już starzy jesteśmy 

dzięki za rozmowę i pomoc przy zakupie tego citka, nie wiem dlaczego go wziąłem, może też z sentymentu, ale zobaczymy co będzie dalej, może wrócę do nich ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

8 bitowy szał :) no w tych latach już miałem od Rodziców  Atarynkę z kasetami, a później dokupili stację dysków, szybciej się gry wgrywały i nie było tego " SELF TEST" , czekałeś pół godziny na gre a tu  błąd,........ również w Pewexsie, to było życie, jak się koledzy z osiedla schodzili no i koleżanki ;) i naparzali na joystickach ;) 

ja to na słuch juz słysząłem kiedy był błąd :) hehhehe no stacji nie doczekałem bo kupiłem  potem 386 :) (nie 286 - tylko nowszy a zabrakło mi trochę do 486) :) i tam już miałem stacje :) na 3,5 cala nie na 5 miękkie :) troche odbiegamy od tematu zegarków heheheh tarza wracać na tory zegarkowe :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięknie opisane--- 5 miekkie haha, ale takie byly, a syganł wgrywanej gry z kasety nie zappppppomiany,   tyyyy...... tyyyyy..... tyyyyyy..... i SELF TEST  .................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

pięknie opisane--- 5 miekkie haha, ale takie byly, a syganł wgrywanej gry z kasety nie zappppppomiany,   tyyyy...... tyyyyy..... tyyyyyy..... i SELF TEST  .................

a no tak było :) 

jak dojdzie daj znać w jakim stanie - prześlij pare zdjęć :)  bo moze kiedyś takiego sobie kupie :) 

Fajne jeszcze są BJ 7010

 

1704408264_Zrzutekranu2021-07-17224729.jpg.deacb028e85c1e40ea6aed2f75335d63.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście podeślę zdjęcia, zbaczymy czy złachany czy da się coś jeszcze z niego zrobić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.