Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robson 123

Automat do 600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Ale tu akurat nie ma żadnej niespodzianki. Jak coś kosztuje połowę ceny, to zazwyczaj też jest warte połowę ceny. Masz mniej więcej to, to za co zapłaciłeś. Za połowę ceny masz nie do końca funkcjonalny zegarek.

Nie mogę się zgodzić niestety z tym stwierdzeniem, to tak jakbym znalazł w ogłoszeniu używany samochód, w ogłoszeniu by było napisane że jest sprawny, a na miejscu by się okazało że nie ma silnika, w ogłoszeniu od zegarka nie było nic napisane że brakuje kawałek bransolety, a to widać gołym okiem, zapiąć go można jedynie na kij od miotły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Robson 123 napisał(-a):
Nie mogę się zgodzić niestety z tym stwierdzeniem, to tak jakbym znalazł w ogłoszeniu używany samochód, w ogłoszeniu by było napisane że jest sprawny, a na miejscu by się okazało że nie ma silnika, w ogłoszeniu od zegarka nie było nic napisane że brakuje kawałek bransolety, a to widać gołym okiem, zapiąć go można jedynie na kij od miotły.


Ogłoszenie było (z tego co zrozumiałem) na nowy zegarek za pół ceny. A jakbyś znalazł ogłoszenie na nowy samochód z salonu po ekspozycji za pół ceny, to by Ci się czerwone światełko nie włączyło, że to może jednak zbyt atrakcyjna oferta?

 

2 godziny temu, greenmag napisał(-a):

Ale niby dlaczego w zegarku powystawowym miało by brakować ogniw?

 

Bo to może nie był wcale egzemplarz powystawowy, tylko jakiś zwrot. Ktoś kupił, skrócił bransoletę ale jednak się rozmyślił i odesłał, ale już nawet bez tych zdjętych ogniw (bywają pewnie i tacy nabywcy).

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Ogłoszenie było (z tego co zrozumiałem) na nowy zegarek za pół ceny. A jakbyś znalazł ogłoszenie na nowy samochód z salonu po ekspozycji za pół ceny, to by Ci się czerwone światełko nie włączyło, że to może jednak zbyt atrakcyjna oferta?

Z tego co doczytałem, przedmioty sprzedawane przez tą firmę to przedmioty powystawowe, końcówki serii, nadwyżki magazynowe, przedmioty mogą posiadać uszkodzone opakowania, ryski, 

Porównanie z nowym samochodem jest nie do końca trafione, bardziej by pasowało że firma sprzedaje nowy samochód ekspozycyjny, który był używany do jazd testowych przez klientów, auto może posiadać ślady używania ryski itp, kupując takie auto powinno być jednak sprawne, aby można było je używać do tego, do czego jest stworzone, to samo oczekiwałem od zegarka.

 

Tak jak stwierdziłeś, musi to być zwrot konsumencki, ktoś zmniejszył bransoletę i oddał, nie ma innej przyczyny, brakuje 6 ogniw.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.