Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kopi

Zakup Orienta

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. chciałem sobie sprawić Orienta i znalazłem taką oferte https://zegarkinareke.pl/pl/p/Orient-FAC08003A0-CLASSIC-Produkt-oryginalny-Ⓡ-Najlepsza-cena-✔-/3837. Może ktoś podpowiedzieć czy sklep jest w porządku? tzn.czy nie sprzedają fejkowych zegarków,bo cena jest dość niska. Zastanawia mnie jeszcze ta gwarancja 24 miesiące ,gdzie w polskiej dystrybucji wynosi 36 miesięcy. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep ma dużo pozytywnych opinii na Ceneo i funkcjonuje kilka lat.

 

obraz.thumb.png.aaa0f7515301359bffb005593e09a122.png

 

Ten zegarek można kupić jeszcze taniej na creationwatches (będzie 15% rabatu na kod NEWYEAR i z drugiej strony jakieś 25% opłat importowych), więc tanio, le praktycznie bez gwarancji.

 

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-bambino-version-4-classic-automatic-fac08003a0-ac08003a-mens-watch-9323.html

 

obraz.thumb.png.6aa48d5b124218bb9518e92fe99f2f01.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cenowo spoko i sklep w sumie też powinien być pewny skoro funkcjonuje kilka lat ,tylko ta gwarancja mnie trochę martwi. W polskiej dystrybucij trzeba dać jakieś 930 PLN,ale niby 3 lata gwaracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Sklep ma dużo pozytywnych opinii na Ceneo i funkcjonuje kilka lat.

 

obraz.thumb.png.aaa0f7515301359bffb005593e09a122.png

 

Ten zegarek można kupić jeszcze taniej na creationwatches (będzie 15% rabatu na kod NEWYEAR i z drugiej strony jakieś 25% opłat importowych), więc tanio, le praktycznie bez gwarancji.

 

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-bambino-version-4-classic-automatic-fac08003a0-ac08003a-mens-watch-9323.html

 

obraz.thumb.png.6aa48d5b124218bb9518e92fe99f2f01.png

Cena będzie niższa, gdy przejdzie przez granicę bez opłat, ale to raczej wątpliwe. Przesyłka kurierem to praktycznie 100% pewności kosztów extra, raczej nie mniej, niż 25% do ceny. Z opłatami taniej nie będzie a gwarancja krajowa ma jakieś znaczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Cena będzie niższa, gdy przejdzie przez granicę bez opłat, ale to raczej wątpliwe. Przesyłka kurierem to praktycznie 100% pewności kosztów extra, raczej nie mniej, niż 25% do ceny. Z opłatami taniej nie będzie a gwarancja krajowa ma jakieś znaczenie. 

 

Opłaty importowe raczej pewne, ale nawet po opłatach importowych będzie trochę taniej. Mi wychodzi z kalkulacji jakieś 570 PLN vs 669 PLN w ofercie z linku, bo jest jeszcze rabat 15% z kodem NEWYEAR. Wysyłka, jeżeli dobrze czytam, jest gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Opłaty importowe raczej pewne, ale nawet po opłatach importowych będzie trochę taniej. Mi wychodzi z kalkulacji jakieś 570 PLN vs 669 PLN w ofercie z linku, bo jest jeszcze rabat 15% z kodem NEWYEAR. Wysyłka, jeżeli dobrze czytam, jest gratis.

Racja. Zapomniałem o kodzie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo atrakcyjna,szczególnie w porównaniu do oficjalnej dystrybucji. Nie wiem jak wygląda ta gwarncja z linku,czy faktycznie jets,bo nigdy tam nic nie kupowałem. Te 100 PLN mógł bym spokojnie dopłacić,gdyby ta gwarancja fatycznie działała w Polsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kopi napisał(-a):

Cena bardzo atrakcyjna,szczególnie w porównaniu do oficjalnej dystrybucji. Nie wiem jak wygląda ta gwarncja z linku,czy faktycznie jets,bo nigdy tam nic nie kupowałem. Te 100 PLN mógł bym spokojnie dopłacić,gdyby ta gwarancja fatycznie działała w Polsce. 

Wybrałbym propozycję @Perpetuum Mobile . Orient to raczej marka pewna i gwarancja wg mnie nie będzie czymś z czego będziesz musiał skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kopi napisał(-a):

Te 100 PLN mógł bym spokojnie dopłacić,gdyby ta gwarancja fatycznie działała w Polsce. 

 

Przy zakupie na creationwatches o gwarancji możesz praktycznie zapomnieć. W razie potrzeby musiałbyś odesłać zegarek do sprzedawcy, bo gwarancja jest sprzedawcy a nie producenta. Serwis gwarancyjny Orienta w Polsce nie zrobi naprawy w ramach gwarancji dla zegarka kupionego na creationwatches. Sklep jest OK, towar jest nowy i oryginalny, ale gwarancja tylko sprzedawcy. Ryzyko, że będziesz musiał z niej skorzystać jest raczej niewielkie, ale trzeba o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Wybrałbym propozycję @Perpetuum Mobile . Orient to raczej marka pewna i gwarancja wg mnie nie będzie czymś z czego będziesz musiał skorzystać.

Może to i racja z tą gwarancją. Szczególnie,że często bywa tak,że jak trzeba z niej skorzystać to albo czegoś nie obejmuje albo  usterka powstała z powodu złego użytkownia.  W każdym razie dzekuję Panowie za zainteresowanie, i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kopi napisał(-a):

Może to i racja z tą gwarancją. Szczególnie,że często bywa tak,że jak trzeba z niej skorzystać to albo czegoś nie obejmuje albo  usterka powstała z powodu złego użytkownia.  W każdym razie dzekuję Panowie za zainteresowanie, i pomoc.

Bambino to dobry wybór. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie chodził już za mną od bardzo dawna ten zegarek,i w końcu się zebrałem żeby go kupuić😄 To teraz nie moge sie zdecydować gdzie,poprostu nie do wiary😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 100zl kup w pl. Gdyby była duża różnica warto kupować za granicą ale w tym przypadku masz gwarancję i pewność że jak zegarek będzie z jakąś usterka możesz szybko odesłać czy wymienić. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kopi napisał(-a):

Własnie chodził już za mną od bardzo dawna ten zegarek,i w końcu się zebrałem żeby go kupuić😄 To teraz nie moge sie zdecydować gdzie,poprostu nie do wiary😱

Creation Watches, to pewniak. Kupiłem u nich chyba 3, czy 4 zegarki. Możesz kupowac bez obaw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Creation Watches, to pewniak. Kupiłem u nich chyba 3, czy 4 zegarki. Możesz kupowac bez obaw. 

Dobra. Klamka zapadła,kupuję na Creation Watches,skoro tak radzicie to musi być dobra opcja. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

7 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Za niecałe 100zl kup w pl. Gdyby była duża różnica warto kupować za granicą ale w tym przypadku masz gwarancję i pewność że jak zegarek będzie z jakąś usterka możesz szybko odesłać czy wymienić. 

Niby tak. Tylko w tej sytuacji nie mam pewności czy ta gwaracja jest producenta faktycznie,tak jak podaja w ogłoszeniu. Bo w większości ogłoszeń jakie widziałem,gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy a w tym przypadku jest do 24 miesiące. Stąd moje wątpliwości.z drugiej strony jakaś tam gwarancja teoretycznie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Bambino wczoraj wjechało. Dziękuję wam za pomoc w wyborze miejsca zakupu. Pozdrawiam Michał.9a413366f9b574b6e9f484ba2d52ce54.jpg

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kopi napisał(-a):

. Bambino wczoraj wjechałoemoji16.png. Dziękuję wam za pomoc w wyborze miejsca zakupu. Pozdrawiam Michał.9a413366f9b574b6e9f484ba2d52ce54.jpg

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Możesz zdradzić ile kosztował łącznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz zdradzić ile kosztował łącznie?
Pewnie,żadna tajemnica. Wyszło mnie 580. 474 sam zegarek plus faktura na 106 PLN od DHL za opłaty.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kopi napisał(-a):

Pewnie,żadna tajemnica. Wyszło mnie 580. 474 sam zegarek plus faktura na 106 PLN od DHL za opłaty.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Mimo "DHL-a" cena i tak dobra. Będziesz z niego zadowolony, bo jakość Orientów jest pewna. Gratuluję. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje,że cena jest ok. Niby u nas można kupić niewiele drożej,ale gwarancja też jest czysto teoretyczna, bo w większości producenta na 24 miesiące. A z tego co sprawdzałem to serwis Orienta w Warszawie,nie uznaje gwarancji jeśli zegarek był kupiony poza oficjalną dystrybucją. Co w praktyce daje nam cenę za zegarek w okolicach 1000 PLN. A z tego co mówicie na creation watches nie ma szans trafić na podróbkę.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A z tego co sprawdzałem to serwis Orienta w Warszawie,nie uznaje gwarancji jeśli zegarek był kupiony poza oficjalną dystrybucją. Co w praktyce daje nam cenę za zegarek w okolicach 1000 PLN.


Jak coś nie będzie dobrze działać (co jest raczej mało prawdopodobne, ale zawsze możliwe) to prawie każdy zegarmistrz Ci to ogarnie za niewielką kwotę. W najgorszym wypadku kupisz na CW drugi i wtedy będziesz miał dwa z CW w cenie jednego z polskiej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Jak coś nie będzie dobrze działać (co jest raczej mało prawdopodobne, ale zawsze możliwe) to prawie każdy zegarmistrz Ci to ogarnie za niewielką kwotę. W najgorszym wypadku kupisz na CW drugi i wtedy będziesz miał dwa z CW w cenie jednego z polskiej dystrybucji.
Dokładnie. Dlatego nie myślę nawet o tym tylko się cieszę bambiniakiem

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.