Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość slayer

Wybór kwarca za ludzkie pieniądze :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slayer

Witam

Jak widzicie na forum jestem zupełnie nowy ale oczekiwania wobec zegarka mam już dokładnie sprecyzowane:) Musi być to kwarc z bransoletą, 400 pln to jest absolutny maks. Nie mam zamiaru wydawać więcej na zegarek. Przewertowałem całe allegro i wpadło mi w oko kilka modeli: Casio EF-507D, SEIKO DAYTONA CHRONOGRAPH SND519 i ewentualnie CASIO EFA-120 bądź CASIO EFA-113D. Nie ukrywam, że propozycja numer 1 podoba mi się najbardziej, jest troszkę okrojona w funkcje ale sam zegarek jest wg mnie bardzo ładny. No i pytanie do Was czy wymienione przeze mnie zegarki tak naprawde nie licząc kilku funkcji różnią się jakoś między sobą? Czy spokojnie mogę kupować EF-507D?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście brałbym Seiko.....Chronograf aż tak niezbędny?


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slayer

Nie, nie jest niezbędny ale zegarki, które wybrałem bardzo mi się podobają i chciałbym, żeby zakup zamknął się w tej 4. Nie nosiłem wcześniej zegarków ale dla mnie osobiście wygląd jest równie ważny co niezawodność. Mogę się jej spodziewać po tym pierwszym Casio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znawcą to ja nie jestem-tym bardziej z Casio nie miałem żadnego prawie do czynienia oprócz g-shocka.....Jakoś bardziej jestem przekonany do niezawodności Seiko ale to tylko moje zdanie-niech się wypowiedzą znawcy tematu :D


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slayer

No i stanęło na tym, że kupiłem po bardzo ładnej cenie EF-507D ;) Mam nadzieję, że się nie zawiode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EF-507D

 

Noi się nie zawiedziesz :wink:

 

Ta wersja kolorystyczna podoba się Mi ;)

 

59c00e1d878f1c9e.jpg


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.