Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Rynek szwajcarskich zegarków w latach 2021/2022/2023.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.03.2024 o 09:12, Christo napisał(-a):

Mnie zaciekawiła wartość średniej ceny Breguet, jak dobrze liczę to wychodzi mi 10 000 franków, skąd Waszym zdaniem tak niska wartość?

 

Znam jednego z tworcow raportu z ktorym sie skontaktowalem, zeby dopytac o te srednie ceny.
Nie bede wchodzil w szczegoly, ale generalnie jest to tajemnica, ktorej nie moge ujawniac. Natomiast moge ciekawa rzecz.

Hayek bardzo sie wkurzyl, bo po tym raporcie, bo akcje zaczely Swatchowi spadac. Poklocil sie i obrazil jednego z analitykow finansowych na spotkaniu co wywolalo niemala burze. Obrazony jest tez na inwestorow, bo nie dostrzegaja piekna i zajebistosci Swatch Grupy. Obrazil sie tez na Morgan Stanley mowiac, ze raport ten ma sie nijak do rzeczywistosci i, ze to sciema. Natomiast srednia cena Bregueta wynosi ponad 33 tys frankow. Raport sie myli co do ilosci produkowanch sztuk, ich cen i w konsekwencji wynikow sprzedazy. Dane podane w raporcie roznia sie miedzy 30, a 60% od rzeczywistych.

 

I teraz komu wierzyc...? 🤭
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. To tylko pokazuje że ufać można tylko kolegom na forum 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Christo napisał(-a):

Nieźle. To tylko pokazuje że ufać można tylko kolegom na forum 😀

 

Nie wierz nikomu, bedzie bezpieczniej 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Nie wierz nikomu, bedzie bezpieczniej 🤭

Nie uwierzyłem Ci 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Christo napisał(-a):

Nie uwierzyłem Ci 😜


i slusznie 👍
to na pewno Cie nie oszukalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, gdzie Cartier sprzedaje swoje zegarki. Fajnie by było, gdyby pokazano, jakie rynki są kluczowymi odbiorcami ich produktów. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ciekawe, gdzie Cartier sprzedaje swoje zegarki. Fajnie by było, gdyby pokazano, jakie rynki są kluczowymi odbiorcami ich produktów. 

 

Sa dane dotyczace calej grupy Richemont, bylo to mniej wiecej 40% Azja, po 22% Europa i Ameryki po 8% bliski wschod i Japonia. Dane te uwgledniaja takze bizuterie Cartiera.
Jesli przyjmiesz, ze Cartier Watches odpowiada za jakies 40% przychodu wsrod wszystkich marek zegarmistrzowskich grupy, to mozna stawiac teze, ze podobny rozklad rynkowy jest dla zegarkow Cartiera, czyli:
1. Azja - jednak tu procent sie zmniejsza ze wzgledu na kryzys w Chinach

2. Europa - ze wzgledu na nizsze ceny napedem sprzedazy w Europie sa azjatyccy turysci
3. Ameryki
4. Bliski wschod i Afryka
5. Japonia
 

Edytowane przez SzefSzefow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.