Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Christo

Stowarzyszenie
 • Content Count

  926
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,422 Guru zegarmistrzostwa

About Christo

 • Birthday 07/21/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,170 profile views
 1. Wracając do celofanu 🙄 Znalazłem artykuł, który napisał członek klubu z Katowic gdzie kupowałem cygara: https://cigarlabb.com/artykuly/pogadanki/czy-powinno-sie-wyjmowac-cygaro-z-celofanu/
 2. Fantastyczna robota! Jak możesz się pochwalić to pokaż zdjęcia z produkcji.
 3. Najbliżej do Ciebie „służbowo” mam do Ełku, możnaby dramik wychylić.
 4. @loco50 oczywiście że to biorę do siebie ale wyłącznie z ogromną sympatią! Tak naprawdę nie wiem kto ma rację, podejrzewam że są dwie szkoły przechowywania i każda ma swoje wady i zalety.
 5. Już mi @loco50 zwracał uwagę, to nie worek tylko przepuszczalny celofan, w klubie gdzie kupowałem cygara polecono mi je zostawić w opakowaniu - zachowują lepszą wilgotność, ale wolniej się starzeją. Zresztą te, które czekają na to, aż ktoś je kupi, też przecież są przechowywane w celofanie.
 6. Tu przynajmniej oficjalnie się przyznają, że to jest loteria 😉
 7. Zgłoś się do loterii - masz dwie opcje: 1. Nie wygrasz - nie masz porblemu. 2. Wygrasz - masz dwie opcje: 1. Nie zapłacisz - nie masz problemu. 2. Zapłacisz - masz dwie opcje: 1. Spodoba Ci się i będziesz nosił - nie masz problemu. 2. Nie spodoba Ci się - masz dwie opcje: 1. Sprzedasz po cenie zakupu lub taniej - nie masz problemu. 2. Sprzedasz drożej - nadwyżkę przeznaczysz na utrzymanie forum - masz uznanie wszystkich forumowiczów 😊
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.