Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Christo

Użytkownik
 • Content Count

  262
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

256 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Christo

 • Birthday 07/21/1978

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak Ci smakuje to spróbuj koniecznie wersję Dunkel, niestety dziś nie było i zadowoliłem się jasnym ☺️
 2. Christo

  Wybór pióra.

  Dzięki za propozycję, póki co stanęło na zamówieniu przedniej części do dotychczasowego pióra, zdziwiłem się, że jej koszt to około 20% ceny nowego pióra, a przecież dochodzi jedynie sama obudowa... ale może taka polityka firmy.
 3. Christo

  Wybór pióra.

  Szanowni formumowicze, szukam pióra dla żony. Dotychczas używała Watermann Perspective (czerń i złoto), ten zestaw kolorystyczny jest OK, może też być białe lub perłowe. Co polecilibyście do 1000 zł? Raczej funkcja reprezentatywna niż co codziennych notatek.
 4. Eugeniuszu bardzo dziękuję za fantastyczną nagrodę! A sposó zapakowania zasługuje na uwiecznienie 😁
 5. Rozumiem, wycofuję się z mojego pytania. A propos Księżyca, ujęło mnie 😂: I żeby nie było, wierzę i w Księżyc i w lądowanie na nim 😆 Inaxzej Omega poszłaby z torbami 😉
 6. Nie mam pojęcia ☺️ Nie napisałem też że w to bezgranicznie wierzę 😎 Ale skoro pojawiają się takie teorie, to może jest w nich choć ziarno prawdy? Napisałeś też „owych Rockefellerów” jakbyś nie wierzył, że istnieją i że są jedną z najbogatszych rodzin świata, a to przecież fakt. Czy uważasz inaczej? Zgadzam się z Tobą. I tak jak napisałem wcześniej, myślę że w kolejnych latach coraz więcej spraw ujrzy światło dzienne.
 7. Odpowiem tak. Pomyśl przez ile dziesięcioleci z łatwością ukrywane były różne afery, zabójstwa głów państwa, magnatów przemysłowych, masowe zbrodnie... Nie ma co daleko szukać, wystarczy spojrzeć do podręczników historii sprzed kilkudziesięciu lat... Dopiero kiedy informacja dzięki Internetowi stała się powszechna, coraz trudniej rzeczy takiego kalibru trzymać w sekrecie... Jestem przekonany, że część teorii obecnie traktowanych za teorie spiskowe, za 50, 100 lat okaże się prawdą. Odpowiem przekornie i z premedytacją 😎 A jeżeli jest odwrotnie? I to wszystkie rządy światowe odpalają działkę „Rockefellerom” za to, że zostały wybrane i mogą rządzić? A jednostki, które próbują z tym walczyć i upowszechniać są likwidowane? Niestety historia pokazuje, że społeczeństwo statystycznie woli być głupie i woli być wodzone za nos, byle by był chleb i igrzyska...
 8. Za Was za zajęcie 2 i 3 miejsca 😎
 9. Jakie ufo - to słodki kociak jest 😁
 10. Śpimy, ale jednak czuwamy 😁
 11. Proszę 😎 https://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/rynki-finansowe/bankowosc/jak-rockefellerowie-i-morganowie-stworzyli-fed/
 12. Tak, wiem, bardziej chodziło mi o opinię nt. tego czym ten czeczot jest pokryty, czy to „pofaowanie” jest czymś naturalnym czym nie powinienem się przejmować.
 13. Szanowne Koleżanki i Koledzy, wiem, że rzadko opuszczacie ten cudowny zakątek forum (jedyny jaki czytam „od deski do deski”), ale może zerkniecie na temat, gdzie pytam o radę w sprawie wyboru stołu, dyskusja weszła na tory forniru i politur, w których nie ma lepszych specjalistów od Was.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.