Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kosh777

Warto kupić taką Omegę?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tej bym nie kupił. Ta Omega ma odnawianą tarczę. Zdecydowanie lepiej kupić zegarek w stanie "rzeczywistym" i samemu decydować, czy odnawiać tarczę czy nie.


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bym raczej sie na ową Omegę nie skusił.

Mała średnica nieco odstrasza, zegarek w stalowej kopercie.

Jakbym miał już kupić taka Omegę to tylko w złotej kopercie.

Cena też nie jest rewelacyjna. Bywały w dużo lepszych cenach na allegro jak i w klubie. Mechanizm całkiem zadbany, wahnik nie jest przetarty.

Pozdrawiam


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po kolei - nie chcę złotego bo nie podobają mi się złote zegarki.

I wolałbym w dobrym stanie lub już odnowioną bo nie mam w okolicy żadnego "odnawiacza", musiałbym gdzieś wysyłać.

Jak byście mieli coś w podobnym stylu i cenie to chętnie wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.A moim zdaniem to tarcza jest oryginalna tylko że zachowana w idealnym stanie.Jak by już ktoś robił tarczę to by zrobił wskazówki.A cena faktycznie nie jest rewelagyjna.Potarguj się wyślij meila do właściciela tej omegi i zaproponuj swoją cene.To sie sprawdza ja tak często robie.


Breitling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nikt Ci nie sprzeda Omegi w takim stanie za 600-700,- PLN :lol: ...no chyba, że sam nie wie co sprzedaje, albo brakuje na wino... realna cena to 900-1200,- PLN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie 900 zl to za duzo. Np. tutaj jest podobna (choc zdaje sie reczny naciag):

 

http://www.kaplans.se/kaplans/AuctionArt.aspx?vId=408573

 

Najnizsza cena to troche ponizej 500 zl i chetnych raczej nie bedzie IMO. Licytacja 22 stycznia, to zobaczymy.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Szwecja to dziwny kraj...który nieco spowolnił ostatnio :lol: ...jako barometr rynku zegarków to spójrzmy w kierunku D lub GB... w każdym bądź razie na pewno nie Skandynawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.